Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Mr. Herr

<< < (2/57) > >>

Horatio Luro:

--- Idézetet írta: GianniV - 2014. November 27. - 20:28:00 ---Telen szokott elofordulni a szórómon...

--- Idézet vége ---

Sószóróval jársz?

GianniV:
Nem. Puskával. Vadászni.

Horatio Luro:

--- Idézetet írta: GianniV - 2014. November 27. - 20:39:22 ---Nem. Puskával. Vadászni.

--- Idézet vége ---

Azt hittem, hogy Unimoggal, és néha elcsapsz vele egy egy borzot  :D

magyar:
Gyönyörű selejt dámbikára ültem a szórón, és az erdő melletti kukoricát aratták. Egyszer csak egy kb 20-25 kg körüli öreg kanborz jött, téli bundában.A hivatásos  ott hüledezett, mert ekkorát még nem látott, szerinte tutti aranyérmes lett volna.Nem mertem meglőni a bika miatt, lehet , kellett volna.Azóta szóltak, hogy megtalálták a kotorékát. Ez után nem kérdés, hogy ráülök, és ha meglövöm, akkor csinálsz nekem is egyet.

Szőrmók:

--- Idézetet írta: Herr - 2014. November 27. - 21:16:30 ---Nagyon rég katona koromban történt az eset,hogy lent a déli ,délnyugati határszélen a lesről rálőttek az egyik járőrre a vadászok ,a srácok a búzatáblában kavartak ezek meg odadurrantottak. Valami nagy pártfunkcionáriusok voltak,de pont úgy jártak mint Rejtő könyvében a mittudomén milyen maharadzsa,mire elmondták volna kik is ők valójában akkora verést kaptak,hogy szerintem még ma is emlegetik . :crazy:

Jelzem megberetválkoztam a francival és istencsászár. Nem gondoltam volna ,hogy ilyen jó kis kés ez.Nemsokára videó.

--- Idézet vége ---

Laci, te ITT vagy olyan termékeny, mint az írásban a Rejtő! Pezseg a fórum tőled!  :2thumbup:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése