Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Richie

(1/7) > >>

SicTransit:
.

Richie:
Sziasztok,

Nem egészen egy hónapja "tértem meg", azóta használok DE-t. Írtam annakidején a bemutatkozóban, szóval most nem akarok sokat mesélni :) Egy Lord L111-el kezdtem, elsőre kicsit agresszívnek tartom (így kezdésként) ezért félretettem, majd játszadozom vele, ha ügyesebb leszek. Most egy Gillette Slim Twist-et használok stacio fórumtag jóvoltából ( :bow: stacio!), éppen egy blue Personna pengével, de van még pár penge ami kipróbálásra vár (pl. Feather, zöld Astra, Derby, stb.). Egyelőre egy ~1000 Ft-os HJM pamacs még a társam. Most érkezett még Hong Kong-ból egy Weishi TTO, hamarosan tesztelem. Krémekből eddig Florena-t és Amigo-t próbáltam a habzóak közül, mindkettő jól működik nálam. A nem habzó Figaro nem jött be. Szappant még nem próbáltam.

Amint látjátok, lassan de biztosan elindultam a lejtőn  ;D
Közelebbi cél, a meglévő hardverekkel normálisan megtanulni borotválkozni, kikísérletezni a számomra legkomfortosabb borotva/penge kombinációt. Nem túl távoli cél egy Edwin Jagger/vagy Mühle R89 beszerzése, és egy komolyabb pamacs esetleg. Távoli cél a kés kipróbálása, de az majd inkább csak pár év múlva :)

Teszek majd képet is, csak még nem is csináltam fotót, illetve fogalmam sincs, hogy kell beszúrni :)

Viszkislacy:
Gratulakok a threadedhez (magyarul nem jut eszembe hogy hogy mondjak). Jo uton jarsz en is wilkinsonnal kezdtem a DE vonalat es egy kinai occo pamaccsal. Azutan valtottam Muehle r89 re ami minosegbeli ugras volt. Eg es fold s kulonbseg. Kivslo borotva nem aggressziv es minosegi darab jo fejjel es kellemes sullyal. Nagyon szeretem, mondjuk ez az egy komolyabb bototvam van. Csak el ne kapjon a gepszij :). Engem elkpott de nem banom. A ekezetekert bocs de telorol vagyok Erdely fele.

Malac:

--- Idézetet írta: Viszkislacy - 2015. Január 25. - 20:42:52 ---Gratulakok a threadedhez (magyarul nem jut eszembe hogy hogy mondjak).
--- Idézet vége ---
Téma?
Szál?

Viszkislacy:
Igen, koszi.:)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése