Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Richie

<< < (2/7) > >>

Richie:
Viszkislacy - Köszi, igyekszem. A gépszíj szerintem már el is kapott, hiszen alig egy hónapja kezdtem, és máris 3 borotvám van :) Legszívesebben vennék még vagy 3-at, de vissza kell fognom magam, hogy ne essek át a ló túlsó oldalára. Mert ha most bevásárolnék, akkor hogyan tanulnék meg jól borotválkozni? Vagy váltogatom az 5-6-7 borotvát és mire hozzászoknék az egyikhez, jön a másik. Vagy kiválasztok egyet, és a többi porosodik. Inkább úgy vagyok vele, hogy a 2 TTO-val (Gillette és Weishi) gyakorolgatok, így is félretettem a kis Lordot, mert az még agresszív nekem. Majd ha már ezekkel jól megy, veszek ismét készülékeket, de onnan szerintem nincs megállás :D

Malac - Köszi a kiegészítést :)

Richie:
Mai nap volt életem eddigi legjobb hagyományos borotválkozása! :)
Egy hónap kellett, hogy ráérezzek a helyes technikára. 5 napos szőrt nagyon minimális irritációval (csak a nyak problémás részein) gyönyörűen lekaptam :) Borotválkozás után nem égett a pofám, csak az a kellemes "meg vagyok borotválkozva" érzésem volt :D Perfekt.

Viszkislacy:
Gratulálok. Nekem is nagzon jó élménzem volt mikor rájöttem hogz hogzan is kell borotválkozni , meg úgy borotválkozni ahogy az arcod megengedi, irányt kell váltani ,esetemben csak wtg de legalább irritáció és piros pöttyök nélkül. Csak így tovább soha rosszabbat.

Richie:
Köszi!
Nekem meg az a dolog nyitja, hogy sajnos naponta/kétnaponta nem borotválkozhatok, nem tolerálja a bőröm, még WTG-ben sem... Ha 3-4-5 naponta tolom, mehet akár az ATG is, kellő előkészítéssel, szuper eredményt érek el, a mai erre a legjobb példa. Bár ha még javul a technikám megpróbálom gyakrabban művelni, de egyelőre így kényelmes, nem erőltetem :)

bgakos:
Régen 4-5 naponta tudtam, miután áttértem a DE-re és késre (és megtanultam borotválkozni) már gond nélkül ment 2 naponta, ma már akár minden nap lehetne, nem okoz gondot.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése