Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények

(1/42) > >>

edrose:
...

edrose:
Penge írja: „előszeretettel használom az olcsó de jó tubusosakat: Arko, Dalan, Amigo, Figaro”.

A Figaro oké, de a többiről mit tudni? Hol kapni őket, egyáltalán, hol gyártják ezeket?
(Az Arko mintha rémlene a B&B-ről, majd meg is nézem.)

mry314:
A késportálon Nestor épp tegnap írt az Amigo borotvakrém beszerzési forrásáról.

itt is beszerezhető

Penge:
Amigo- made in Bulgaria, hogy kiskeregységben hol lehet stabilan kapni az necces (a Well-Trades beszerzés lehetséges, de nem biztos, hogy mindig van készlet), csak az importőrt ismerem, leginkább büntetésvégrehajtás intézményeibe kerül szétosztásra (fene a jó dolgukat..) (Azért oda nagyon ne erőlködjetek csak, hogy kipróbáljátok!!! ) :-), Használható, olcsó, egyszerű, kellemes férfias illat, szerintem korrekt összetevőkkel, de semmi több.

Arko- made in Turkey, lehet kapni kiskeregységben is, bár egyre gyengébben muzsikálnak itthon. Összetevők, minőség és ár szempontjából teljesen ott van a szeren, árban a Figaró alatt van  kb. 30%-kal(Ft/gr). Az illat és fajtaválaszték is pazar.. Olyan török Barbon..

Dalan- inkább szappanmárka, a krémjük kicsit jobb árban van, mint az Arko, de kb. ugyanazt tudja. Használható, jó, amúgy büntivégrehajtásos konkurencia...     

isti79:
Amigot én a 100Ft-os boltokban láttam két fajtát, az egyik sensitive a másikra nem emlékszem.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése