Szerző Téma: Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények  (Megtekintve 109764 alkalommal)

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #135 Dátum: 2014. Április 23. - 14:50:00 »
Viszont azt lehet tanácsolni, hogy érdemes kipróbálni a hazai termékeket (Caola vonal - Barbon, Figaró, Derby), meg az itthon kapható (köreinkben) népszerű cuccokat is (pl. Pitralon, Nivea, stb.). Mire elfogynak, és eleget olvasgat az ember fia a fórumon, lesz elképzelése a következő beszerzésre is.
Addigra majd megint lesz közös rendelés, aztán akkor lehet jó drágán rendelni mintákat. Én is kivártam és költöttem.  :naughty:

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #136 Dátum: 2014. Április 23. - 14:51:05 »
Topnak is tekinthető, szemplere is van a 3T-ből Igazánüde+Dombnak meg Trombitás földinek.
http://www.truefittandhill.co.uk/categories/Sample-Packs/
https://www.trumpers.com/product_detail.cfm?product=111547656

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #137 Dátum: 2014. Április 23. - 14:52:31 »
Viszont azt lehet tanácsolni, hogy érdemes kipróbálni a hazai termékeket (Caola vonal - Barbon, Figaró, Derby), meg az itthon kapható (köreinkben) népszerű cuccokat is (pl. Pitralon, Nivea, stb.). Mire elfogynak, és eleget olvasgat az ember fia a fórumon, lesz elképzelése a következő beszerzésre is.
:+1:
Mire ezek elfogynak, jön a karácsony, és addigra garantáltan lesz ötleted mit kérj!  :naughty:
(szerintem)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #138 Dátum: 2014. Április 23. - 14:52:56 »

 :thanks:

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #139 Dátum: 2014. Április 23. - 23:09:40 »
Van a Te mit használsz topikban a Top3 hardverem, szoftverem - azt nyálazd át, és amelyik márka többeknél felkerült a listára, azzal nagyot nem tévedhetsz!
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #140 Dátum: 2014. Április 24. - 16:22:18 »
Van a Te mit használsz topikban a Top3 hardverem, szoftverem - azt nyálazd át, és amelyik márka többeknél felkerült a listára, azzal nagyot nem tévedhetsz!

Hmmm.. Igen?  Ez jó  ötlet,  köszönöm!  :hat:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #141 Dátum: 2014. Május 02. - 20:08:28 »
Na átolvasgattam fórumot meg beszereztem ezt azt. Ami viszont még érdekelne és szeretnék segítséget kérni:

Van olyan borotválkozás utáni krém vagy arcápoló amiben shea vaj van és tényleg annyira jó az a ráncoknak meg úgy általában a bőrnek?

Illetve keresnék még valami olyan borotválkozás utáni cuccot ami inkább olaj nem ez a szeszes aftershaves-téma és akár nap közben is fel lehet
csapni nem csak borotválkozás után.
Illatilag meg ha van akkor valami édes, gyümölcsösebb vagy finoman fűszeres cucc érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm! :D

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #142 Dátum: 2014. Május 02. - 20:24:16 »
1. Szerintem a Body Shopban tuti van seas testapolo. Azok a nagy kerek tégelyes cuccok. Azoknak barmire jok szerintem.

2. Musgo AS. Az inkább olajon, mint alkoholos érzést ad. Bár a minap ezt mondta nekem egy haverom a svejci pirtalonra is. (Bár annak az illatát ugye akacos inkább)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #143 Dátum: 2014. Május 02. - 20:30:51 »
Na átolvasgattam fórumot meg beszereztem ezt azt. Ami viszont még érdekelne és szeretnék segítséget kérni:

Van olyan borotválkozás utáni krém vagy arcápoló amiben shea vaj van és tényleg annyira jó az a ráncoknak meg úgy általában a bőrnek?

Illetve keresnék még valami olyan borotválkozás utáni cuccot ami inkább olaj nem ez a szeszes aftershaves-téma és akár nap közben is fel lehet
csapni nem csak borotválkozás után.
Illatilag meg ha van akkor valami édes, gyümölcsösebb vagy finoman fűszeres cucc érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm! :D
Shea vajat tudsz önmagában is venni, neten találsz bioboltos forrásokat. Gyulladáscsökkentő, bőrpuhító és hidratáló hatása van, de mivel nem tudom mit vársz tőle ezért nehéz megmondani hogy "annyira jó" lesz-e.

SZVSZ az olajok nem annyira jók, mert kevés kivételtől eltekintve eltömítik a pórusokat (egyik kivétel pl pont a shea vaj). Inkább ASB (after shave balzsam) irányba mennék a helyedben, a sensitive változatokban általában kevesebb az alkohol, pl Nivea fehér kupakos ASB, stb. Mondjuk ezeknek pont nincs illatuk :D Nem értem miért akarsz borotválkozás utáni cuccot napközben csak úgy feldobni, lehet hogy érdemesebb lenne két különféle cuccot használni borotválkozás után, és az illat miatt.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #144 Dátum: 2014. Május 02. - 20:37:37 »
Na átolvasgattam fórumot meg beszereztem ezt azt. Ami viszont még érdekelne és szeretnék segítséget kérni:

Van olyan borotválkozás utáni krém vagy arcápoló amiben shea vaj van és tényleg annyira jó az a ráncoknak meg úgy általában a bőrnek?

Illetve keresnék még valami olyan borotválkozás utáni cuccot ami inkább olaj nem ez a szeszes aftershaves-téma és akár nap közben is fel lehet
csapni nem csak borotválkozás után.
Illatilag meg ha van akkor valami édes, gyümölcsösebb vagy finoman fűszeres cucc érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm! :D
Shea vajat tudsz önmagában is venni, neten találsz bioboltos forrásokat. Gyulladáscsökkentő, bőrpuhító és hidratáló hatása van, de mivel nem tudom mit vársz tőle ezért nehéz megmondani hogy "annyira jó" lesz-e.

SZVSZ az olajok nem annyira jók, mert kevés kivételtől eltekintve eltömítik a pórusokat (egyik kivétel pl pont a shea vaj). Inkább ASB (after shave balzsam) irányba mennék a helyedben, a sensitive változatokban általában kevesebb az alkohol, pl Nivea fehér kupakos ASB, stb. Mondjuk ezeknek pont nincs illatuk :D Nem értem miért akarsz borotválkozás utáni cuccot napközben csak úgy feldobni, lehet hogy érdemesebb lenne két különféle cuccot használni borotválkozás után, és az illat miatt.

leginkább az hogy pattanásokat csökkenti-e. bár kiváncsi lennék arra is ráncokat mennyire gyilkolja  ::)

aham. lehet akkor kettőből lesz megoldva :D csak gondoltam hátha meg lehet egybe parfüm-őket meg annyira nem bírom túl jó a szaglásom és túl gyakran fáj a fejem akkor ha meg parfüm van rajtam akkor olyan mintha kínoznának. borotválkozós cuccokat meg úgy finoman szoktam érezni meg nem egész nap.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!  :thanks:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #145 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 03:53:30 »
Melyik márka melyik cologn-ja az amelyik klasszul citromos/citrusos és  nem az a wanish citromos vagy esetleg kommerz legyirtó filling?
Ugyan ezekkel a kritériumokkal érdekelne borotva krém is!  (tobs mondjuk?)

Nem elérhető MaciBacsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 176
    • Start'EmUp
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #146 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 08:05:40 »
GFT lime extract?
Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #148 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 10:25:11 »
T&H citrusos borotvakrémei szerintem nem jók, én a kommersz jellegű illatot éreztem bennük.

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #149 Dátum: 2014. Szeptember 07. - 12:35:42 »
Mindenkinek köszönöm a segítséget!  :thanks:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici