Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények

<< < (2/42) > >>

zolio:
Valakinek van valami tapasztalata a L'occitane borotválkozási termékeivel? Néztem magyar honlapjukat de eléggé arany áron van.

edrose:
A Cade a hagyományos borotválkozós körökben elég ismert termékük, az biztos. cotag és tán fonthunter fog neked válaszolni...

fonthunter (†2014):
cotag, én vettem tôled régebben egy nagyon kellemes fehér refill borotvaszappant, amihez akkor a fémtartót nem kértem (hülye fejemmel). Segíts már légyszi milyen márka volt az! Sajnos nem jut az eszembe.

cotag:

--- Idézetet írta: zolio - 2009. November 19. - 14:32:34 ---Valakinek van valami tapasztalata a L'occitane borotválkozási termékeivel? Néztem magyar honlapjukat de eléggé arany áron van.

--- Idézet vége ---

L'occitane cuccokbol hasznaltam a Cade szappant, borotvakremet es aftershave balzsamot, illetve a borotvaolajat is. Mint afele termeszetes alapanyagokkal dolgozo francia kozmetikai ceg, nem eppen olcso.

Szvsz a szappan megeri az arat, bar nem olcso, de egy ilyen szappan napi hasznalat mellett, akar egy evig is a tarsad lehet, amellett, hogy valoban kivalo darab. Az after balzsam az egyik legjobb, amit hasznaltam, de en nem vagyok kifejezetten kremes ember. Nagyon fuszeres, karakteres illata van, nem nagyon tudom mihez hasonlitani, azt hiszem 'love it or hate it' kategoria. Ugyanilyen a borotvakrem illata, azonban az hagy nemi kivannivalot maga utan. Nehezen habzik es sok kell belole, nem adja konnyen magat. VIszont ha sikerrel jarsz, akkor nagyon jo minosegu habot kapsz. Kulhoni forumokon  allitottak, hogy valamit valtoztattak a recepturan es mar habzik tisztesegesen, de nem tudom megerositeni.

A borotvaolaj... hat nem is tudom. En azt hittem, hogy preshave olaj es ezert vettem. Aztan kiderult, hogy ez valojaban a habot kellene, hogy helyettesitse. Nem mondanam, hogy lehetetlen kuldetes vele borotvalkozni, gyors megoldasnak ok, de pl ATG nem mernek menni ezzel.

cotag:

--- Idézetet írta: fonthunter - 2009. November 19. - 15:06:04 ---cotag, én vettem tôled régebben egy nagyon kellemes fehér refill borotvaszappant, amihez akkor a fémtartót nem kértem (hülye fejemmel). Segíts már légyszi milyen márka volt az! Sajnos nem jut az eszembe.

--- Idézet vége ---

L'occitane Cade  ;) Ezek szerint bevalt? Egyebkent megvan a femtarto meg, de azt hiszem meg kellene tartanom...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése