Szerző Téma: Cella, Figaro  (Megtekintve 9871 alkalommal)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Cella, Figaro
« Válasz #15 Dátum: 2015. Október 12. - 18:23:31 »
Ez ilyen fura. Olyan a felülete, mintha fólia képződne rajta. Az okát nem tudom, tudomásul vettem, hogy ez ilyen  :)

Nem elérhető gilete

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
  • =€ & ((----
Re:Cella, Figaro
« Válasz #16 Dátum: 2015. December 02. - 12:34:07 »

ezt találtam :
Figaro - shaving cream 150ml
1,90 €
Base price 1,27 € per 100 mL


lehet innen ide rendelni?

https://www.dambiro.de/navi.php?JTLSHOP=ra7m08h42e345pvn35nltog5p5&suchausdruck=figar%F3

ez jólárasított nem?

.--. .-. --- .-. .- ... ---

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Cella, Figaro
« Válasz #17 Dátum: 2016. Május 03. - 09:33:05 »
Hmm... most látom e hozzászólásodat, kérdés, mennyi a szállítás...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Cella, Figaro
« Válasz #18 Dátum: 2019. Január 14. - 11:14:40 »
Költözéskor került elő egy szekrényből egy kb 5 éves Cella lágyszappan, amit egy darabig használtam, aztán sokáig nem, kb 3/4 állapotban elraktam és elfelejtkeztem róla.

A megdöbbentő, hogy mennyire jó még mindig az illata (valszeg jól zár a tégely), és mennyire fantasztikus habot tudok vele csinálni. Issza a vizet, kiválóan siklik rajta a borotva.

Szóval veszek még, a kérdés az hogy a kilós is olyan jó-e, mint a 150ml-es tégelyes, és mi a jó EUs beszerzési forrás?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Cella, Figaro
« Válasz #19 Dátum: 2019. Január 14. - 20:45:37 »
Ugyanolyan jó!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Cella, Figaro
« Válasz #20 Dátum: 2019. Január 17. - 14:55:34 »
Kösz. Aki kilós Cellát használ, az tud írni arról hogy mennyire lehet darabolni, vagy formázni? Arra gondoltam hogy kb 100g elég egyszerre, csak nem tudom hogy vágni lehet vagy benyomni vmi tégelybe.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Cella, Figaro
« Válasz #21 Dátum: 2019. Január 18. - 09:58:15 »
Nekem Vitos-om volt. Puha, formázható anyag. Vajazó késsel is simán vágható. Ha van gyermeked, nézz be a szobájába és tapogasd meg a gyurmáját, hidegen kb az az állapot, mint ez a kilós szappan. Értelem szerűen, hőre (kéz meleg) gyorsan puhul.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Cella, Figaro
« Válasz #22 Dátum: 2019. Július 02. - 14:56:35 »
Cella szappanom most már harmadik alkalommal viselkedik furán. Proraso sörtével az első körben még rendben van a hab, de második körben már nagyon gyenge, összeesik, olyan habja lesz mint amikor pipereszappannal kezet mosol. Harmadik körben már szinte nincs is hab. Nem értem. Ha második körben körözök még párat a szappanon az valamit javít, de érzem, hogy valami nem kerek. A Cella szappant a saját tégelyéből próbálom felvenni ezzel a 28mm-es pamacssal, kb 45-60 másodperc alatt. Egy Balatoniból 30mp alatt bőven elég anyagot felveszek, bár ott az átmérő is nagyobb. A Cella alig fél éves, de gyakorlatilag csak most bontottam meg igazán napi használatra.
Kevés lehet az anyag még 1 perc pamacsolás után is?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici