Szerző Téma: Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 144925 alkalommal)

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1530 Dátum: 2019. Augusztus 12. - 09:35:48 »
Egyrészt váltottam szappanról, krémre, másrészt most 1 nappal később borotválkoztam vagyis a harmadik napon. Az eredmény tökéletes. nincs irritáció, szinte BBS az eredmény. Úgy látszik az én extrém elfekvő szőrszálaimnak és érzékeny bőrömnek kell a krém és a 3 nap. Naponta nem tudok borotválkozni, időm sem engedi, ezért átálltam arra, hogy 2 naponta borotválkozok, de most úgy néz ki, hogy lehet a 3 naponta lesz a jó. Ennyi időn után elég hosszú ahhoz, hogy ne feküdjön olyan laposan a szőr. Sokkal jobb volt a szeánsz, nem tartott túl sokáig sem, a bőröm sem fáj, tényleg kellemes volt ez most  :hurra:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #1531 Dátum: 2019. Augusztus 12. - 13:17:36 »
Örülök, hogy jó eredményt kaptál! Szerintem ha hagyod regenerálódni az arcodat, pl azzal hogy folytatod amit most csinálsz 2-3 hónapig, akkor később akár kétnaponta is próbálkozhatsz (ha akarsz). Néha kell egy kis idő a bőrnek.

Melyik krém?

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #1532 Dátum: 2019. Augusztus 13. - 13:18:28 »
Zöld Proraso krém volt. Az eddigi 2,5 éves tapasztalatom a Prorasokkal, hogy a krémjei jobbak, mint a szappanjaik, de nem kiemelkedőek. Olyan erős JÓ kategória.

Amúgy nem először tapasztaltam, hogy a krémekkel jobb eredményt érek el, nem bántják úgy a bőröm,mint a szappanok.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Monk

• Új tag
  • *
« Válasz #1533 Dátum: 2019. Augusztus 25. - 14:44:54 »
próbáld ki a többit. főleg a kék tipus nagyon hidratálja a bőrt aloe vera és E vitaminnal.
A zöld engem nagyon szárított.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici