Közösség > Kezdők, ide!

Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések

<< < (2/313) > >>

cotag:
Koszonet Urak!

cotag:
A borotvakesrol a felgyult habot vizzel kell obliteni, akarcsak egy DE-nel vagy egy torolkozon lehuzzatok rola, ahogy a videokban is latni?  ???

longball:
Szerintem törölközőn semmiképpen...nagyon könnyen kiveheti az élét. Én borotválkozás közben vizzel öblitem, esetleg a bal kezemen, a hüvelykujjam tövén fenem le. A borotválkozás után papirral (WC) huzom le, de nagyon vigyázva, élet nem érintve, aztán mindig lefenem, hogy az élszalag biztosan száraz legyen.

mry314:
Na, ez egy igen érdekes kérdés!
Van, aki azt vallja, hogy nem szabad folyó víz alá tartani a kést, és van aki így csinálja! (pl. én :))
Persze van, hogy egy kis hab visszamarad az élen, én ilyenkor a mutatóujjamon (vagy a mutató,és hüvelyk ujjam közti kis izmon) szoktam lehúzni a habot.

Van aki törölközőt használ, míg mások pl. papírtörlőt. Aztán van aki az alkarját használja törlésre.

fonthunter (†2014):
Én a borotválkozás befejezése után két ujjal összecsippenttve a törülközôt húzom át óvatosan szárazra. (Ezt még Edtôl tanultam!  ;) )
Majd utána a fenôszíj durvaszövésû nem bôr oldalán még lehúzom egy párszor.
(A folyóvizes leöblítésnél nagyon figyelni kell, hogy oda ne koccanjon a csaphoz a penge éle, mert akkor jöhet a fenôkô!)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése