Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Rockwell borotvák

<< < (30/30)

szoros:

--- Idézetet írta: vimi - 2022. Október 26. - 17:11:45 ---Szervusz,

Nekem mindkettő van. Az én véleményem ne vedd mérvadónak, nem vagyok profi, csak lelkes amatőr. A 34C szerintem egy kis kezesbárány, nehéz vele megvágni magad, cseppnyi agresszió se nincs benne. Szinte minden pengével jól működik. Nálam az egyik legtöbbet használt borotva. A Rockwellben is azt szeretem, hogy nem igényes a pengékre. Tulajdonképpen az 1-2 fokozat nálam semmire sem jó, én a 3-4-eseket használom, az 5-6 már felesleges, mivel minden nap borotválkozok. A Rockwell nehezebb, bumfordibb, viszont talán egy picit alaposabb. Iriitációt egyiknél sem tapasztaltam. Rosszat - negatívumot nem tudok írni róluk,  mindkettőt szeretem, nem adnám egyiket sem.

Köszi a kimerítő választ, akkor nagyon nem lehet mellélőni egyikkel sem, ez a lényeg :)

peace

--- Idézet vége ---

vimi:
Jól megfogalmaztad.

Gondolkodtam, hogy mit írhatnék róluk még, most jutott eszembe, hátha segít a választásban: egyiknek rövidebb a nyele, a másiknak hosszabb. Én a rövidebb nyelűeket jobban preferálom.

szoros:
Köszi! Jaja, azt néztem, súlyban, méretekben van különbség. Valahogy ez a Merkur 34C annyira ikonikus, misztikus, egyedi is, mindenki dicséri, lehet, hogy nem hagyom ki, de érdekel ez a Rockwell is. Eladókba beraktam párat, amitől válnék, és abból fedezném ez(eke)t.

pacsi

vimi:
Nekem szerencsém volt, a pandémia alatt tudtam vállalni egy kis maszek munkát, ezért be tudtam újitani jónéhány borotvát. Eladnom sem kellett semmit.

Ajánlom figyelmedbe a www.giftsandcare.com oldalt, ma küldtek egy levelet, hogy akció van náluk, -15% mindenre. A vásárlás végén a kuponhoz be kell írni a G&C15 kódot.

szoros:
Köszi szépen!

Nagy pacsi

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése