Minden, ami hagyományos borotválkozás > Biztonsági (DE) borotva

Rotbart

<< < (2/14) > >>

romsitsa:
Hogyan fogalmazzak, a legendás angol rfb Gillettek hihetetlen módon hasonlítanak a Rotbartokra, illetve hasonlíts össze egy Gillette Popular nyelet az ebayes Rotbarttal, szinte ugyan az.





És a Popular



Spiáter a fej, a tiéden is volt bevonat, de ledobják idővel, kivéve a nagyon ritka, nagyon drága, sosem használt példányokat.

A

romsitsa:
Annyira megvette a Gillette a céget, hogy a Rotbart borotvákat (mint az ebayes fotón) Gillette dobozban árulták miután a borotván kicserélték a két logót.

Á

nork:
Azért nem csak a logó, de valóban csak leheletnyi különbségek vannak (a dobozokban is). Én tulajdonképpen azért vettem a meg a legutóbbi Rotbartomat, mert ezt látni akartam. Azóta a No77 már elment.
Megen csak nehéz elhinni, hogy ezen a fejen volt bevonat. Semmi nyoma, miközben a többi rész tök ép és a fej is tök sima. Látni sok kopott Rotbartot, de azok mindenhol kopottak és mégse hiányzik sokkal jobban a fejről a bevonat, mint máshonnan.

romsitsa:
Bevonat nélkül pár év alatt szétporlad használat közben, főleg ha van egy-két hiba a felületen.

Üdv

Á

nork:
Ezt miből gondolod? Még a régi szén-cink elemek is sok-sok ideig húzták. Elemek!
Ennek meg konkrétan lóf baja sincs pedig nem tisztogatom, ahogy az jól látszik :-) Leszámítva, hogy valami állatkert megtekerte a fejét, nyilván nem tudta hogy kell szétcsavarni. A fej tövénél ragasztó látszik.

Közben elsiklunk a lényeg felett, hogy nem mellesleg ez egy tök jó borotva.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése