Közösség > Hölgyeknek

Női borotválkozás – csajok, ide!

<< < (12/12)

Musil:

--- Idézetet írta: eFeM - 2017. Március 25. - 10:48:05 ---
A wetshaving nagyon jó bolt!

Nem tudom, hölgyek szoktak-e használni borotválkozás után fertőtlenítésre bármit is, de ezt ajánlom ebből a boltból: De Vergulde Hand timsó tömb. Minimálisan vérzés csillapító is. Természetesen illat mentes. Nagyon sokáig elég. A még nedves bőrt bedörzsölöd (kicsit csíp), majd leöblíted. Izzadásgátlónak is használják.

https://www.google.hu/maps/@47.5111946,19.0534654,3a,39y,10.35h,91.49t/data=!3m7!1e1!3m5!1sm61CA5SBjLo9NMTeVU4D_A!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3Dm61CA5SBjLo9NMTeVU4D_A%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D311.34476%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656?hl=hu
Ilyen diszkontokban kapni nivea borotválkozási krémet párszázas értékben. Mülletben Palmolive krém van olcsón. Egyiknek sincs erőteljes illata, sőt - és nagyon jól működnek! Lábra azért kell mennyiség, D.R. Harris, St. James és hasonló krémekkel zsebbenyúlós. :D

--- Idézet vége ---

Köszi! Ezeknek is utánanézek akkor! :)

Egyébként ma kipróbáltam a Figaró habzó krémet (pamaccsal), teljesen vállalható illat ügyileg is, úgyhogy ha valaki erre tévedne a hölgyek közül wet shaving témakörben, bátran tudom ajánlani, hogy nyugodtan próbálkozzon vele, mert egyáltalán nincs erős "kanszaga"! ;D Sőt, az a kevéske illata is ami van, elég hamar elillan, szóval teljesen rendben van. És tényleg jól habzik, bármennyire is bizarrnak tűnik az a gyöngyházfényű trutyi, ami elsőnek kijön a tubusból. ::)

eFeM:

--- Idézetet írta: Musil - 2017. Március 25. - 11:56:33 ---Köszi! Ezeknek is utánanézek akkor! :)

Egyébként ma kipróbáltam a Figaró habzó krémet (pamaccsal), teljesen vállalható illat ügyileg is, úgyhogy ha valaki erre tévedne a hölgyek közül wet shaving témakörben, bátran tudom ajánlani, hogy nyugodtan próbálkozzon vele, mert egyáltalán nincs erős "kanszaga"! ;D Sőt, az a kevéske illata is ami van, elég hamar elillan, szóval teljesen rendben van. És tényleg jól habzik, bármennyire is bizarrnak tűnik az a gyöngyházfényű trutyi, ami elsőnek kijön a tubusból. ::)
--- Idézet vége ---

A nem habzó krémük is vállalható, bár én késsel használom, utazásnál - nem tudom milyen kimosni a készülékbe kerülő krémet, de gyanítom szívás. Emiatt azt nem ajánlanám. A krémek kupakját ne szorítsd rá nagyon, nekem az összes szétjött.

A szappan/krém illata miatt amúgy nem kell aggódnod. "Kanszagod" nem lesz tőle, kimondottan férfias illatú (pl. Eucris) kevés van, de ha éppen nagyon sok illat anyagot tartalmaz, az akkor is egész más képet "mutat" egy hölgyön. Ráadásul lábon... Valamint a szappanok illata - eddigi tapasztalataim alapján - inkább borotválkozás közben kellemesek, utána sajnos nem tartós - aránylag kevés illatanyag, és le is mosod nagy részét.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése