Minden, ami hagyományos borotválkozás > Pamacsok márkák szerint

Yaqi

(1/37) > >>

pmol322:
Na gyerekök!

Ide gyűlhetnek a vélemények.

Én 24mm-s sárgát vettem, mely lassan egy fórumtárs polcáról sem hiányozhat.

astra501:
Q betű nem volt a billentyűzeten?  ;D

astra501:
Pont az előbb találtam egy ilyen képet a neten, a B&B fórumon. A leírás szerint ez egy "R41-Yaqi DOC Frankenrazor". Ha jól látom, akkor ez Yaqi DOC topcap, R41 alaplap, Rockwell nyél.

Sajna nem tudtam linkelni, le kellett mentenem...

astra501:
Ja, most látom, hogy ez a pamacsos részleg.  :whoops:

Yaqi borotvák azért mehetnek majd ide?  ::)

kleithos:
Tavaly nyáron láttam először a neten a Yaqi pamacsait, és elsőre levettek a lábamról. Bő féléve rendeltem az első szintetikust tőlük. Egy hatalmas, 28 mm-es szépséget, Tuxedo knot köteggel. Azóta is az egyik kedvencem. Ez a gránit kockakőből is képes lenne habot kreálni.

 Nagyon jó a minősége a pemzlinek, és van benne anyag rendesen. Élvezet vele a pamacsolás.
Mivel nagyon bevált, így Nov. 11.-én (11.11), amikor egy hatalmas akció volt az Aliexpressen, azt kihasználva rendeltem három másikat, szállítássak együtt 51! Dollárért. Nálunk egy kerülne ennyibe, ilyen minőségben.

Az egyik a sokak kedvence, a sárga Sagrada familia 24 mm-es szintetikus szépség.


A másik az akkor debütált mysterious space elnevezésű nyéllel készült 26 mm-es szinti. Nagyon jó kis darab. Bár kicsinek nem mondanám :-)
Ezzel pamacsolva tutin száraz marad a kezem.


És végül, de nem utolsó sorban a KEDVENC!
Mysterious space Silvertip 24 mm. Ez a pamacs valami csoda. Nagy, gyönyörű, és istenien dolgozik. Van néhány angol, és német borzom, de a nyomába sem érhetnek. Pedig mindegyik többe került.


Engem meggyőzött a gyártó cég. Nagyon jó minőségű pamacsai vannak, nagyon baráti áron. Biztosan fogok még rendelni tőlük, mert folyton kirukkolnak valami újdonsággal.


Ja és majd elfelejtettem. A Magyar Postánál van már a legújabb szerzeményem tőlük, egy 30 mm-es Barber Pole nyelű, hatalmas szépség :-) Remélem napokon belül a kezemben lesz.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése