Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 63662 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #45 Dátum: 2018. Február 26. - 17:15:17 »
Az óriás Sagrada szinte eltörpül, mik ezek? 
30, 28, 26, 24 mm szintetikus pamacsok, és egy 24es silvertip borz pemzli a Yaqitól. Jelenleg ennyi. De azt hiszem bővülni fog.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Yaqi
« Válasz #46 Dátum: 2018. Február 26. - 18:08:58 »
Számmal kifejezve nem jött át, hogy mekkorák és mennyivel nagyobbak a hűséges sárga Yaqimnál.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #47 Dátum: 2018. Február 26. - 18:26:21 »
Silvertip borz :

Material:Silvertip badger hair bristles + Mysterious Resin Handle

Brush knot diameter: 24MM

Loft size: 55mm (+/-1mm)

Handle height: 65mm (+/-1mm)

Widest part of the handle diameter: 38mm  (+/-1mm)

   

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #48 Dátum: 2018. Február 26. - 18:27:51 »
30as barber pole :
Material: Synthetic hair bristles + Resin Handle

Brush knot diameter: 30MM(+/-1mm)

Loft size:63MM(+/-1mm)

Handle height: 66MM(+/-1mm)

Widest diameter of the handle: 48MM(+/-1mm)


Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #49 Dátum: 2018. Február 26. - 18:28:53 »
28as bordó nyelű szinti :
Material: Synthetic hair bristles +  Resin Handle

Brush knot diameter: 28MM (+/-1mm)

Loft size: 57mm (+/-1mm)

Handle height: 62mm (+/-1mm)

Handle bottom diameter: 46mm  (+/-1mm)


Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #50 Dátum: 2018. Február 26. - 18:30:09 »
26os kék nyelű szinti :

Material: Synthetic hair bristles + Mysterious Resin Handle

Brush knot diameter: 26MM

Loft size: 57mm (+/-1mm)

Handle height: 65mm (+/-1mm)

Widest part of the handle diameter: 40mm  (+/-1mm)


Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Yaqi
« Válasz #51 Dátum: 2018. Február 26. - 19:40:35 »
https://www.aliexpress.com/item/22mm-Synthetic-Hair-Tuxedo-Knot-White-Resin-Handle-Shave-Brush-Man/32844834618.html

Ilyen kis 22 millist használ valaki? Az érdekel, hogy a Balea szintihez képest milyen?
(szerintem)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Yaqi
« Válasz #52 Dátum: 2018. Február 26. - 19:57:26 »
https://www.aliexpress.com/item/22mm-Synthetic-Hair-Tuxedo-Knot-White-Resin-Handle-Shave-Brush-Man/32844834618.html

Ilyen kis 22 millist használ valaki? Az érdekel, hogy a Balea szintihez képest milyen?
Nem ismerem, de elnezve a tomottseget, ugy gondolom, hogy sokkal jobb, mint a Balea.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #53 Dátum: 2018. Február 26. - 20:09:01 »
Szerintem is. Olyasmi lehet, mint a sárga nyelű 24es, csak egy picit kissebb. A Balea kb 19-20 mm.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Yaqi
« Válasz #54 Dátum: 2018. Február 26. - 20:31:21 »
https://www.aliexpress.com/item/22mm-Synthetic-Hair-Tuxedo-Knot-White-Resin-Handle-Shave-Brush-Man/32844834618.html

Ilyen kis 22 millist használ valaki? Az érdekel, hogy a Balea szintihez képest milyen?

Ránézésre még a nyélforma is ugyanaz, mint a Maggard kicsi szintijén, de ha lehet hinni a számoknak, majd' egy centivel mélyebben ül a kötege. A sárga Sagrada Familia hasonló, és az nekem túl tömött volt.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #55 Dátum: 2018. Március 04. - 09:31:07 »
Kicsit bosszús vagyok. A február 11-ei rendelésről ma jött az infó, hogy célországba elküldve, 21 napba telt felkerülni a repülőre. Egy 4,5 dolcsis cuccnál, 4,25 dolcsi szállítási költség mellett kicsit nagyobb igyekezetet várna az ember. A yaqi nálam eddig 1 csillag. K.rvajónak kell lennie annak a doc fejnek, hogy feltornásszák innen az értékelésemet...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #56 Dátum: 2018. Március 04. - 09:35:25 »
Kicsit bosszús vagyok. A február 11-ei rendelésről ma jött az infó, hogy célországba elküldve, 21 napba telt felkerülni a repülőre. Egy 4,5 dolcsis cuccnál, 4,25 dolcsi szállítási költség mellett kicsit nagyobb igyekezetet várna az ember. A yaqi nálam eddig 1 csillag. K.rvajónak kell lennie annak a doc fejnek, hogy feltornásszák innen az értékelésemet...

Nekem 02.22 a feladás, s már a track szerint a Magyar Posta csomagelosztóban csücsűl.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #57 Dátum: 2018. Március 04. - 09:37:19 »
Kicsit bosszús vagyok. A február 11-ei rendelésről ma jött az infó, hogy célországba elküldve, 21 napba telt felkerülni a repülőre. Egy 4,5 dolcsis cuccnál, 4,25 dolcsi szállítási költség mellett kicsit nagyobb igyekezetet várna az ember. A yaqi nálam eddig 1 csillag. K.rvajónak kell lennie annak a doc fejnek, hogy feltornásszák innen az értékelésemet...
Ez konkrétan nem a Yaqi hibája, ha pontozgatod, ha nem. Én február 7.-én rendeltem szintén az Aliról egy fülbevalót a páromnak, és egy szinti pamacsot, de nem a Yaqitól. Az egyik a kínai postán van, a másik a kínai repülőtéri elosztó központban. Ez pont olyan, mint nálunk. A Yaqi elküldte az értesítést, hogy megérkezett a pamacsuk a magyar postához. Ehhez képest a hazai postánk majdnem két hét alatt tudta kihozni nekem. Ezzel az erővel haragudhattam volna a Yaqira, csak beláthatod, ez elég gyerekes lett volna.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #58 Dátum: 2018. Március 04. - 09:40:01 »
Kicsit bosszús vagyok. A február 11-ei rendelésről ma jött az infó, hogy célországba elküldve, 21 napba telt felkerülni a repülőre. Egy 4,5 dolcsis cuccnál, 4,25 dolcsi szállítási költség mellett kicsit nagyobb igyekezetet várna az ember. A yaqi nálam eddig 1 csillag. K.rvajónak kell lennie annak a doc fejnek, hogy feltornásszák innen az értékelésemet...
Nekem 02.22 a feladás, s már a track szerint a Magyar Posta csomagelosztóban csücsűl.
Vannak akik szerencsés csillag alatt születtek   ;D

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #59 Dátum: 2018. Március 04. - 09:45:39 »
Ez pont olyan, mint nálunk. A Yaqi elküldte az értesítést, hogy megérkezett a pamacsuk a magyar postához. Ehhez képest a hazai postánk majdnem két hét alatt tudta kihozni nekem. Ezzel az erővel haragudhattam volna a Yaqira, csak beláthatod, ez elég gyerekes lett volna.
Ha a magyar postán csücsülne, akkor nem yaqiznék... egyébként a magyar posta rendszerében ma jelent meg a csomag...

Nem látok be semmit. Az áru értékével közel megegyező szállítási költségnél nem ezt várja az ember, de még egy gyerek se. A szállítási költséget a yaqi állítja be. Ha free shipping lenne, akkor nem nyekeregnék...

Remélem legalább repülővel jön és nem konténerben hajóval, vagy tevekaravánnal a selyemúton  ;D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici