Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Barbon, Figaró

(1/117) > >>

edrose:
.

SicTransit:
Ahogy thaly3 is mondja: Barbon az igazság, kedvenc krémem!

Illata egyszóval: zöld
Habképzés: Zseniális, egészen széles spektrumú vízmennyiséggel képes megbirkózni: kevés és sok vízzel is jó habot ad, nem kényes.
Hatás: Egyszerre síkosít és puhít is, ráadásul engem még a 2-3. körbe sem csíp, pedig jónéhány szappan-krém igen. Preshave-nek is próbáltam, nekem úgy is bevált, felkentem, amíg el nem kezdett habozni.
Ár: Non plus ultra. 300 Ft alatt bárhol megtalálod.

Lajos The Silent:
Én is használok Figarót, meg vagyok vele elégedve! Illata tetszik, egyszerű, más, mint a jelenlegi "divatos" márkáké. Általában hetente egyszer kerül rá a sor, egyelőre nem unom, jó habot képez (kb 1cm-es csíkot használok, 3 körre bőven elég) és nem irritál. Olcsó és szinte mindenhol lehet kapni!

messerfarkas:
Ma nekem is volt egy Figaró élményem. Inkább megható, nem szakmai jellegű, de talán ide kívánkozik:

Meglátogattam nagynénémet. 70 éves elmúlt egyedül él, özvegy. Nagyon régen jártam már nála, közben a lakása is eléggé megváltozott. Körbevitt megmutatni. A fürdőszobában a csap feletti polcon, a napi piperék között feltűnt egy még üveg flakonos, megkezdett Figaró arcszesz. Levettem a polcról, letekertem a kupakját és beleszagoltam, közben nagynéném megjegyezte: "Jóska bátyádé volt, nincs szívem kidobni..."

(a Figaro 21 éve őrzi a polcot..)

OBJoe:
Kettejük közül - és eddig minden mással szemben is -  nálam egyértelműen a Barbon a befutó, de egy kicsit több vízzel a Figaró sem teljesít rosszul.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése