Minden, ami hagyományos borotválkozás > Márkák szerint

Arko

(1/143) > >>

edrose:
.

Zsolbe:
Újabb budapesti forrás Arko borotvaszappanra: ma reggel a Lehel téri piaccsarnok emeletén (kisállatkereskedés mellett) lévő kis illatszerboltban találtam, 200Ft-ért.

tritrek:
Korrekt kis szappan

apafej:

--- Idézetet írta: tritrek - 2011. Március 22. - 19:01:01 ---Korrekt kis szappan

--- Idézet vége ---

Ezért az árért nekem is nagyon bejön. Jó habja van, könnyű az arcon habosítani, remekül siklik a habján a borotva. Egyedül az illatával nem vagyok teljesen kibékülve. Van benne egy pici SzuKu illat. Szerencsére nem erős. Utazószappannak kiváló.

FBP:
érdekes, hogy mennyire eltérőek vagyunk...
nekem ma megvót az ARKO szappan. 1 gombóc fagyi ára bánta, de ennyit megért (volt már dolgom ennél drágább cuccokkal is, amik hasonló módon jártak)
Az Arko közeli rokonságban áll a mosóporokkal, mind habzásilag, mind illatvilágában. Jól habzik, ez kétségtelen. Nem szárít (ez igen pozitív, ezt nem várná az ember egy olcsó szappantól) viszont az illata...hát az embertpróbáló. Bárki, aki arra adná a fejét, hogy kipróbálja az Arko szappant, előtte ajánlom, ballagjon el a mosókonyháig, nyissa fel a mosóporos vödör fedelét, dugja bele a fejét, és ha 5 percet el tud tölteni ebben a világban, vegyen Arko-t!  :borotva:
 :evil:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése