Szerző Téma: Wars  (Megtekintve 12910 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Wars
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:14:01 »
.

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Wars
« Válasz #1 Dátum: 2011. Február 26. - 23:30:31 »
... a nyúlon túl?

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Wars
« Válasz #2 Dátum: 2011. Február 28. - 08:44:20 »
Elég sokszor használtam már Wars krémet, habja kiváló, jól síkosít, illata még éppen nem határeset  :fetreng:
Mindenkinek javaslom a beszerzését, ára nagyon jó.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Wars
« Válasz #3 Dátum: 2011. Március 10. - 13:56:31 »
Én is eljutottam oda, hogy egy kis késes bűvészkedéshez tökéletes habot adó társat kerestem. Mivel nincs itthon barbonom, ezért erre esett a választásom. Szuper, kiváló hab, jól síkosít. Hát, az illata hozzávetőleges. úgy hasonlít ez a citromra, mint a barbon a mentolra :)

Tetszett, aki nem bírja a Barbon illatát, de árban - minőségben hasonlót keres, annak nagyon ajánlott!

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Wars
« Válasz #4 Dátum: 2012. Március 28. - 23:14:03 »
úgy hasonlít ez a citromra, mint a barbon a mentolra :)


+1

De nem negatívum, első beleszagolásra tényleg, ahogy te mondtad, mint a "szétnyomott citromhangyák", :crazy: de borotválkozás közben kellemes. Ugyanolyan könnyen ad ugyanolyan jó kenésű habot, mint a Barbon, árnyalatnyi különbség: a Wars picit zsírosabb, és nem szárad olyan hamar. Utóbbi miatt sajnos ki kell, hogy jelentsem, hogy a borotválkozás minőségéhez való szigorúan gyakorlati hozzájárulása szempontjából veri a Barbont, de összhatásban nem sokkal.

Ma kipróbáltam. Mivel Szőrmókkal feleztem, és a tubus már hozzá van útban, így én most kvázi "tégelyes" üzemmódban használom: a felét kinyomtam az egyik Salmo-féle, a Vitos-akcióból megmaradt műanyag edénybe, abba forgattam bele a pamacsot.




Nem elérhető Tamisu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 128
Re:Wars
« Válasz #5 Dátum: 2013. Július 13. - 06:54:19 »
Nem tudja valaki, hogy a wars gyárt AS-t is?
Köszi

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Wars
« Válasz #6 Dátum: 2014. Július 02. - 12:59:51 »
Lengyelországba sodort az élet, és szerencsére tudtam venni Wars krémet, meg még 2 másikat. :) Kipróbáláskor kb annyit kentem belőle a képemre, mint a Figaróból szoktam. Hiba volt, ugyanis a Wars még a Figarónál is több habot vizet vesz fel, így nem győztem utána vizezni, hogy a krémből hab legyen!  :o Szóval extrajó, erősen ajánlott termék. Illata amolyan citrussal bolondított barbershop, de csak enyhén citrusos. Ellenben a Lider krém jóval citrusosabb, viszont működésben kicsit gyengébb.
Hátra van még a Bond Speedmaster! :)
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Wars
« Válasz #7 Dátum: 2014. Július 02. - 14:20:22 »
Lengyelországba sodort az élet, és szerencsére tudtam venni Wars krémet, meg még 2 másikat. :) Kipróbáláskor kb annyit kentem belőle a képemre, mint a Figaróból szoktam. Hiba volt, ugyanis a Wars még a Figarónál is több habot vesz fel, így nem győztem utána vizezni, hogy a krémből hab legyen!  :o Szóval extrajó, erősen ajánlott termék. Illata amolyan citrussal bolondított barbershop, de csak enyhén citrusos. Ellenben a Lider krém jóval citrusosabb, viszont működésben kicsit gyengébb.
Hátra van még a Bond Speedmaster! :)
Mennyire lehet műanyag cucc ha így behabzik?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Wars
« Válasz #8 Dátum: 2014. Július 02. - 15:30:38 »
Majd megnézem az összetevőket. Valószínűleg nem biocucc, de ezt eddig is sejteni lehetett. :)
(szerintem)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Wars
« Válasz #9 Dátum: 2014. Július 02. - 15:43:07 »
Persze, hogy nem!  de az illata annyira tartós, és mindenen felül üt, hogy az már zavaró. Összetétel receptúra szintjén szerintem teljesen rendben van, a hagyományos vonal.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Wars
« Válasz #10 Dátum: 2014. Július 02. - 16:04:18 »
Persze, hogy nem!  de az illata annyira tartós, és mindenen felül üt, hogy az már zavaró. Összetétel receptúra szintjén szerintem teljesen rendben van, a hagyományos vonal.
Ez már ízlés dolga. Nekem bejön a citrusos vonal + nem is érzem olyan tartósnak, hogy zavarjon. :)
(szerintem)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Wars
« Válasz #11 Dátum: 2014. Július 02. - 17:11:40 »
Nemcsak izlés dolga, technikai probléma. Egy parfüm EDP legyen tartós, sticky. Egy b.krém meg tudjon akár az AS-el akár az EDP- vel harmonizálni. Ez minden otthon megtalálható cuccomat átüti. Ebből vonom le a következtetést, h ez nem volt szempont. Pedig az!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Wars
« Válasz #12 Dátum: 2014. Július 02. - 18:30:18 »
Nemcsak izlés dolga, technikai probléma. Egy parfüm EDP legyen tartós, sticky. Egy b.krém meg tudjon akár az AS-el akár az EDP- vel harmonizálni. Ez minden otthon megtalálható cuccomat átüti. Ebből vonom le a következtetést, h ez nem volt szempont. Pedig az!
Vagyis a te ízlésednek nem felel meg az illat ereje, amit én tiszteletben tartok és elhiszek.
Nálam meg nem kimondottan és zavaróan tartós, az én ízlésemnek nem erős, a Pitralon Classicomat nem ütötte át, sőt szerintem harmonizált vele. A Bvlgari Aqua Marine-n edt-t se ütötte át, és szerintem harmonizált vele. Nálam. Szerintem. Szubjektív megítélésem alapján. Egyik oldalon a te tapasztalatod, másikon az enyém, a többit meg majd mindenki eldönti, ha egyszer kipróbálja.
:sör:
(szerintem)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Wars
« Válasz #13 Dátum: 2014. Július 03. - 08:20:01 »
Engem nem is a citrusossága zavar, mert az jöhet, rendben van, hanem az, hogy a citrus illata az az igazi "alsópolcos" tisztítószer-illat (kopirájt fbp), ami ráadásul erős vegyszerszaggal párosul. Pont mint az általam szintén - emiatt - nem kedvelt ARKO.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Wars
« Válasz #14 Dátum: 2014. Július 03. - 10:18:08 »
Engem nem is a citrusossága zavar, mert az jöhet, rendben van, hanem az, hogy a citrus illata az az igazi "alsópolcos" tisztítószer-illat (kopirájt fbp), ami ráadásul erős vegyszerszaggal párosul. Pont mint az általam szintén - emiatt - nem kedvelt ARKO.
Nemtudom mégis mit vártok valamitől, ami 2,30 zł (kb 170 forint) egy tubussal. Most komolyan, milyen illata legyen, ha nem alsópolcos? Ebbe az árkategóriába semmi más nem fér bele, csoda hogy ez igen.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici