Ma reggel használtam először a Maison du Barbier szappant.
Nagyon jó cucc!

Apró gondom volt csak vele: egy kissé gyorsabban száradt, mint kellett volna.
Még tesztelem (használom

), változtatok itt-ott a dolgon, aztán remélem, ez a tulajdonsága jó irányba módosul.
(Természetesen olvastam már a fórumokban itt-ott erről a jelenségről, képben vagyok, csak ez most így sikerült, és gondoltam, megosztom az infót.)
Ja, és az illata is remek! Nagyon bejövős!

Soha rosszabbat!
