Szerző Téma: Martin de Candre  (Megtekintve 19595 alkalommal)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Martin de Candre
« Válasz #45 Dátum: 2013. Július 02. - 23:36:02 »
Annyira xar,hogy nem is működik. :(
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Martin de Candre
« Válasz #46 Dátum: 2013. Július 03. - 05:59:58 »
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Martin de Candre
« Válasz #47 Dátum: 2022. Augusztus 09. - 13:40:18 »
Én innen rendeltem https://www.anticatura.com/collections/all/martin-de-candre?sort_by=title-ascending. 7.85 Euró a szállítás.
Az Agrumes jött. Holnap teszt. A illata nagyon citromos. A legjobb, hogy a feleségem megszagolta.-" Nagyon jó az illata, de TE allergiás vagy a citrus félék illatára."  :jajne: Na basszus ezt elfelejtettem. Majd meglátjuk holnap.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Martin de Candre
« Válasz #48 Dátum: 2022. Augusztus 11. - 09:47:11 »
Meg volt a teszt. Hat húzás a pamaccsal a szappanon. Olyan habot produkált, hogy teljesen meglepett. Eddigi legjobb borotválkozásomon vagyok túl. Már az első körben is majdnem BBS az arcom. A Rockwell 6S, zöld Astra pengével nagyon siklott az arcon. A második kört csak megszokásból kellet. Hab még egy vagy kettő körre is elég lett volna. Pont vérzés még egy darab sem. Illata nem tolakodó, de nagyon jó, kellemes. Citrom és bergamon amit kiéreztem. Semmi allergiás reakció. amitől féltem.
Az ára húzós, de megérte. Nálam mindig lesz ebből a borotva szappanból a polcon. Mivel nagyon kevés kell belőle jó ideig elég (200g) lesz egy dobozzal.
Látom egy kicsit elfeledett ez a márka pedig ami jó az jó. Elkell ismerni. :2thumbup:
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici