Szerző Téma: Eldobható borotvák és -fejek  (Megtekintve 186602 alkalommal)

Nem elérhető wmiki

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #60 Dátum: 2010. Április 18. - 14:01:52 »
jól van, csak érdekelt volna penge tapasztalata

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #61 Dátum: 2010. Április 19. - 18:17:01 »
wmiki- bocs technikai okok miatt nem láttam a bejegyzést.

Ha ki akarod próbálni a Fusiont, nyugodtan vegyél egyet. Az első borotválkozást vele nagyon fogod élvezni. A másodikat és onnantól már nem annyira és a legrosszabb az lesz, mikor éppen nem akciósan kell utántöltőt vásárolnod több ezerért. Én kaptam egy ilyen készüléket 2 db fejjel anno kipróbálásra. Gyorsan elhasználódtak a fejek és ha már a modernebb Gilllettek közül választanom kéne, nekem a M3 jobban teljesített. Az 5 penge már felesleges úgy érzem, az izgő rezgő nyél meg engem pl. kicsit idegesít. 

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #62 Dátum: 2010. Május 29. - 07:40:34 »
Urak,

Ezt ismeri valaki? (Itt csücsül egy bontatlan csomag a szekrényemben, de még nem volt érkezésem kinyitni!)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #63 Dátum: 2010. Május 29. - 18:48:52 »
Én párszor próbáltam már a Fusiont mivel sógornak az van, nekem nem érzékeny a bőröm ezért 1-2 alkalommal elmegy, de már a 5-6. alkalommal érezhetően romlik az élmény. Magasan a legdrágább megoldás, az biztos, kb. minden szempontból van nála jobb.
a rezgés mire jó, sosenem használtam ilyeneket. kiemeli szőrt, nehezebb fogni, jobban megveszi az ember ha menő?  ???

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #64 Dátum: 2010. Május 29. - 19:58:08 »
Vibrátoros borotvát még nem probáltam, ami sógornak van az natúr ;D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #65 Dátum: 2010. Május 29. - 20:05:25 »
natúr borotva?  :crazy:

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #66 Dátum: 2010. Május 29. - 20:31:31 »
natúr borotva?  :crazy:

Értsd jól, nem rezgős  :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #67 Dátum: 2010. Május 29. - 21:05:18 »
Vibrátoros borotvát még nem probáltam, ami sógornak van az natúr ;D
ja, azért kössz

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #68 Dátum: 2010. Május 30. - 18:27:23 »
KunEmber- Az izgő rezgő (vibrátoros) megoldás olyan kielégületlen balf...knak lett kitalálva, akik a "natúr" borotvával nem képesek sikeres eredményre. Elméletileg James Bond módra felrázza és letöri a szőrszálakat, persze ha van benne elem és Dzsémsz is! Gyakorlatilag semmire sem jó, legfeljebb kora reggeli használat esetén gyorsabban felébred tőle az ember. Én mindenesetre nem érzek performanszbeli különbséget, viszont zavar, hogy izeg-mozog, sőt amikor teszteltem kíváncsi voltam, hogy a mosdóról a lefolyóba, vagy a földre dolgozza le magát, lehet tippelni hova esett..

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #69 Dátum: 2010. Május 30. - 20:57:32 »
KunEmber- Az izgő rezgő (vibrátoros) megoldás olyan kielégületlen balf...knak lett kitalálva, akik a "natúr" borotvával nem képesek sikeres eredményre. Elméletileg James Bond módra felrázza és letöri a szőrszálakat, persze ha van benne elem és Dzsémsz is! Gyakorlatilag semmire sem jó, legfeljebb kora reggeli használat esetén gyorsabban felébred tőle az ember. Én mindenesetre nem érzek performanszbeli különbséget, viszont zavar, hogy izeg-mozog, sőt amikor teszteltem kíváncsi voltam, hogy a mosdóról a lefolyóba, vagy a földre dolgozza le magát, lehet tippelni hova esett..
kb. ilyen véleményre számítottam, kössz penge!

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #70 Dátum: 2010. Május 30. - 21:24:02 »
ugyan nem próbáltam, de a Badger&Blade-en ha jól emlékszem pozitív kritikát írtak róla, illetve hogy elem nélkül egy rakás ...szerencsétlenség.

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #71 Dátum: 2010. Május 31. - 04:49:08 »
Lehet a pozitív kritika írója egy minden nap borotválkozó hölgy volt?  ;D Azonban már az gyanús, hogy "elem nélkül egy rakás..." mert egy távirányító tényleg az, no de egy borotva? Ezek szerint kéretik elemet cserélni a DE-kben is, mert lemerültek!  :borz1:

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #72 Dátum: 2010. Május 31. - 17:12:50 »
MRY ez a Personna gyártmánya,ugyanezt kapod a DM_ben,v a Tescoban saját márkaként más néven.Azt hiszem a Penny meg René Kern néven futtatja.Nekem volt nem vált be.

Nem elérhető Penge

  • Témamoderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #73 Dátum: 2010. Május 31. - 18:14:40 »
Maga a fej az tényleg ASRCO gyanús, azonban a nyelet, majdnem tuti kínában gyártják. ( Majdnem az összeset ott gyártják.) Ez a honlap pedig valami internetes átverés féle, ingyenes klubtagsággal aminek a vége valami DM target bomb. A cégnek egyébként van egy nyaklánc vonala is...hölgyeknek... Kíváncsi lennék mennyiért osztogatják a borotvát, illetve a pótfejet hozzá?  ;D ja és a végén mivel fenyegetnek meg? :-) Asszonykám most brúsztol egy hasonló ügyet ( babatermékek) amiket rafkósan rásóztak. Mivel a gyerek anyakönyvi kivonat másolatához jutottak hozzá ( vagy a kórház adta el az adatokat) nagy disznóságnak tartom. Úgyhogy minden ilyennel óvatosan, az biztos, hogy mry linkjén a hozzáadott érték a klubtagság és a veszteség a végén, semmi más!

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Eldobható borotvák és -fejek
« Válasz #74 Dátum: 2010. Május 31. - 22:33:02 »
A "kezdő" csomag (1 készülék+4 fej) "ingyen" csak postaköltségért jött (790 forint). Egyébként a pótfej csomag asszem 5 db. 1290.

Penge, ezek szerint ismered... (gondoltam, ha nem szívesen küldök/adok 1 fejet tesztelés/vizsgálódás céljából. )  :borosta:
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici