Szerző Téma: MÜHLE  (Megtekintve 198645 alkalommal)

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:MÜHLE
« Válasz #60 Dátum: 2011. Október 21. - 22:32:38 »
Mühle R89 DE borotva. Érdekes, hogy nem érzem az arcomon a pengét (csak a sercegést hallom) annyira mint a Wilkinson Classicnál mégis sokkal simábbra borotvál. Két kőrből (WTG+ATG) egy új Lord SS-el majdnem BBS. Első alkalommal nagyon nehéznek éreztem a 44g-os Wilkihez képest, de másodjára már fel se tűnt. Még szokni kell hogy elég a borotva súlya és nem kell nyomni a bőrre.

Sokat agyaltam rajta, hogy melyik típus lenne az ideális nekem. Végülis azért döntöttem mellette mert érzékeny a bőröm és a 34C-t kicsit agresszívabbnak mondták.
EJ ami nagyon hasonló, de olcsóbb, nincs a neroliba. Kintről meg ugyanannyi lett volna mint ez itthonról.
Jelenleg barátkozási fázisban vagyunk, de úgy tűnik ha nem is tökéletes (ha létezik ilyen egyáltalán) de optimális döntést hoztam.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 22. - 00:18:01 írta beldom »

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:MÜHLE
« Válasz #61 Dátum: 2011. November 08. - 14:52:35 »
Én is az új Mühle R41-en gondolkodom... Honnan lehetne rendelni a legbarátibb áron? Tritrek! Valami update van erről a jószágról? :-) Gyakori használat mellett (3 naponta) sem okoz irritációt?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:MÜHLE
« Válasz #62 Dátum: 2011. November 08. - 15:44:48 »
Stefan, azt, hogy irrital-e majd, leginkabb a sajat borod mondja majd meg, ne masok valaszai alapjan vedd meg. Lam, az is szubjektiv, hogy neked a 3 nap a gyakori. ;)

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:MÜHLE
« Válasz #63 Dátum: 2011. November 08. - 17:15:18 »
Én is az új Mühle R41-en gondolkodom... Honnan lehetne rendelni a legbarátibb áron? Tritrek! Valami update van erről a jószágról? :-) Gyakori használat mellett (3 naponta) sem okoz irritációt?

Szia
Az hogy miért okoz irritációt a technikán múlik. 
Nem mindegy hogy hogyan csinálod, én egy héten 2X borotválkoztam, de mióta DE-borotvát használok azóta mindennap borotválkozom és minden oké.  A lényege az egésznek a technika, hogy mindig lefelé, álcsúcsnál meg az áll résznél meg a bőrt felhúzom és szépen lefelé borotválom.
Szálíránnyal ellentétesen nem csinálom, mert akkor vérezne az a terület. 

Szóval szerintem mindennap lehet neked is borotválkozni, csak megfelelő technikával. 

 :sör:

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:MÜHLE
« Válasz #64 Dátum: 2011. November 08. - 18:22:50 »
Stefan,
mit mondjak, megvétel után 10-12 borotválkozás csak vele volt, szerintem tökéletes borotva! Engem egy borotva sem irritál, nekem inkább az szokott a bajom lenni velük, hogy túl gyengédek  :crazy: De félre a viccel, szerintem ezzel a borotvával semmi irritációd nem lesz, ha már használtál DE-t... de ahogy powerball mondja, szinte késes technika kelletik hozzá, szóval ahogy Mantic59 ajánlotta a DE-s borotválékozáshoz, és ide illik talán a leginkább: próbálj meg mindig lapos felületeket kereseni, létrehozni - pl. bőr húzásával, nem kell hősködni, hogy "beveszem vele a kanyart az államon, mert levágod  :evil: :fetreng:
De cakk-pakk csak ajánlani tudom ezt a borotvát: gyönyörű, alapos.  :sör:
Vedd meg, ne tétovázz!  :buek:

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:MÜHLE
« Válasz #65 Dátum: 2011. November 22. - 20:45:35 »
Honnan lehetne rendelni Mühle R41-et? Lehetőleg állvánnyal együtt... Connaught-nál nincsen.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:MÜHLE
« Válasz #66 Dátum: 2011. November 22. - 20:51:10 »
Stefan, nézd meg a topik első hozzászólásának utolsó sorát.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #67 Dátum: 2011. November 22. - 22:29:15 »
Stefan: Jó, hogy ide is visszatértél... fél év kihagyás után.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

PaT

  • Vendég
Re:MÜHLE
« Válasz #68 Dátum: 2011. November 23. - 08:50:09 »
Honnan lehetne rendelni Mühle R41-et? Lehetőleg állvánnyal együtt... Connaught-nál nincsen.

Köki terminál Extrametál boltjában láttam kitéve, 9900 ft.


Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:MÜHLE
« Válasz #69 Dátum: 2011. November 23. - 09:34:14 »
Az nagyon jó ár, a connaught-ról sem jön meg olcsóbban.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:MÜHLE
« Válasz #70 Dátum: 2011. November 23. - 10:11:08 »
A Derbyn igyekeznek behozni az arat...  :evil:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:MÜHLE
« Válasz #71 Dátum: 2011. November 23. - 11:00:38 »
Hűha, tényleg jóáras az Extrametálban, köszi a tippet! Megnézem a kecskeméti üzletükben, hogy van-e.

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:MÜHLE
« Válasz #72 Dátum: 2011. November 23. - 14:46:19 »
Attól szeretném megkérdezni akinek van ilyen,hogy mennyire hajlítja meg a pengét?PL az L6-hoz képest?

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MÜHLE
« Válasz #73 Dátum: 2011. November 23. - 15:02:18 »
...engem az érdekelne, a teret hajlítja-e annyira, mint a pengét?  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:MÜHLE
« Válasz #74 Dátum: 2011. November 23. - 16:22:07 »
Attól szeretném megkérdezni akinek van ilyen,hogy mennyire hajlítja meg a pengét?PL az L6-hoz képest?
Ha még mindig az R41-ről beszélünk (mert ugye nem említed  :crazy:), akkor a válasz: szinte semennyire se hajlítja, azé' mondják agresszívnek...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici