Közösség > Te mit használsz? (Afféle bemutatkozás...)

Fürdőszobáink

<< < (2/59) > >>

ZOZO:
Edgram, milyen kést használsz most?
Amúgy én is elvoltam jónéhány évig a Dorko-mal, majd megint jónéhány évig a Zwillings-el. Aztán még jött néhány darab, még ez sem lett volna baj, csak aztán rátaláltam erre az oldalra, amig tudtam ellenálltam a kisértésnek, de Fonti WB Celebrated-jével megadta a lökést ahol már zuhantam a szakadékba és nem volt megállás.
Az eredmény az elad topikban látható.

fonthunter (†2014):
Uraim, örülök, hogy jól érzik magukat a "Fürdőszobáink"-ban, de lehetőleg próbáljunk ragaszkodni Topi eredeti elképzeléséhez, vagyis, hogy itt valamiféle fürdőszoba galériára koncentráljunk.  ;)

edrose:
Azért rendes gyerek ez a fonti, nem ám kivár egy kicsit, adna egy kis előnyt nekünk, mazsoláknak, nem, hanem nyitásnak egyből betolja a saját, építéskor eleve a borotva köré tervezett fürdőszobáját, nehogy sokan merjük betenni azt a kis sarkot, fél polcot, kéttenyérnyi helyet a mosógépen stb., ami a miénk...   :evil:   :evil:   :evil:


:fetreng:

fonthunter (†2014):
 :sör:  ;D ...vettem.  ;)

ghost:

--- Idézetet írta: fonthunter - 2011. Szeptember 14. - 09:41:33 ---
Na jó, igaza van az Ednek, kivettem azokat a randa túlzsúfolt képeket, aki netán rá akar nézni, az elmehet a ...galériámba.  ;D

--- Idézet vége ---

hm,akkor meg minek ez a topic?tessen visszarakni vagy kérvényezem hogy legyen mindenkinek külön galériája!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése