Szerző Téma: Pasztázás, bőrápolás  (Megtekintve 185749 alkalommal)

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #315 Dátum: 2015. November 15. - 12:46:32 »
Ja, rákérdeztem mikronilag: "azt nem tudják" de " 2200-as", "solingeni számozás szerint". (?)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #316 Dátum: 2015. November 15. - 12:47:59 »
Minek a paszta? Elég a bőr. De ha kicsit elé akarsz vmit akkor cromoxid por párszázért. Balsafára kenve, tökéletes.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #317 Dátum: 2015. November 15. - 13:39:18 »
Ja, ja, tudom. (Éppen most vettem balsafa-lapot.) Csak érdekelt, hátha tud erről a pasztáról valaki valamit.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #318 Dátum: 2015. November 15. - 13:55:45 »
  (Kb. annyit mondanak, hogy "Solingenból hozzuk", ill. "finomabb, mint a zöld." )

 :bow:  :naughty:  :fetreng:
Ebben a körben ők már ki, pontosabban el-játszották a becsületet, meg a kártyáikat, meg mindent. A túristák az ő célközönségük.

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #319 Dátum: 2015. November 15. - 14:39:01 »
Idézet
A túristák az ő célközönségük.
Volt egy ilyen gyanúm. (A pasztájuk egyébként szagilag tömény faggyúnak tűnt.)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #320 Dátum: 2015. November 15. - 14:45:42 »
Urak,
Flascherék árulnak valamilyen fehér színű fenőpasztát, az infókat igen szűkösen mérik róla. Mi, milyen lehet ez? Van valakinek tapasztalta vele ?  (Kb. annyit mondanak, hogy "Solingenból hozzuk", ill. "finomabb, mint a zöld." )

Ja és azt is mondják, hogy itt a fórumon dilettánsok vannak, s egyedül ŐK értenek ezen honban ehhez a dologhoz, amit borotválkozásnak hívnak.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #321 Dátum: 2015. November 15. - 18:53:38 »
Ha egy fehér, kerek, műanyag tégelyben volt, és mellette faggyú szaga volt, akkor az valószínűleg birkafaggyú. A kétoldalú nyeles fenő durvábbik felét érdemes felpuhítani vele; bedörzsölni, esetleg hajszárítóval eloszlatni. Lehet, hogy más fenőbőrön is használható, de alap bőrözésnél nincs rá szükség.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #322 Dátum: 2015. November 15. - 21:23:01 »
OK., kösz. (Kisujjnyi vastagságú, kb. 5 cm hosszú, olvadékony kis rúd, alufóliába tekerve, erre rá van ragasztva Flascherék emblémája. Hogy a faggyúban van-e valami, azt nem tudom - ha van is, gondolom nem fog ártani a bőrnek.)

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #323 Dátum: 2015. November 15. - 21:39:57 »
Ezt a kiszerelést nem ismerem. Viszont faggyú szaga a faggyúnak van szerintem. ;)


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #324 Dátum: 2015. November 16. - 12:07:54 »
Mibe fáj egy olyan rúd? Mert ha jól sejtem akkor színtiszta faggyú van eladva kb. 1000%-os haszonnal, solingenben így szokás :) Úgy megy mint a sokezer forintos gép által mart fanyelek, amit még rendesen meg sem tudnak tervezni hogy kinézzen valahogy.

Urak,
Flascherék árulnak valamilyen fehér színű fenőpasztát, az infókat igen szűkösen mérik róla. Mi, milyen lehet ez? Van valakinek tapasztalta vele ?  (Kb. annyit mondanak, hogy "Solingenból hozzuk", ill. "finomabb, mint a zöld." )

Ja és azt is mondják, hogy itt a fórumon dilettánsok vannak, s egyedül ŐK értenek ezen honban ehhez a dologhoz, amit borotválkozásnak hívnak.

Szerintem tiszta jó arcok. Amikor a tavalyi Tűzzel-Vassal fesztiválon vittem nekik mutatni borotvát mert érdeklődtek, akkor felajánlották hogy megtanítanak élezni.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #325 Dátum: 2015. November 16. - 12:14:02 »
 :jajne: :fetreng:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #326 Dátum: 2015. November 16. - 12:29:12 »
És elmentél?  :crazy:
Mármint hozzájuk tanulni?
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #327 Dátum: 2015. November 16. - 12:30:53 »
Lassan-lassan azért kiderül, miért is élez olyan jól a Sanyi.  :crazy:  :fetreng:
(szerintem)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #328 Dátum: 2015. November 16. - 14:11:35 »
Lassan-lassan azért kiderül, miért is élez olyan jól a Sanyi.  :crazy:  :fetreng:

Fogjunk össze - hisz ez egy közösség  ;D - és terjesszük el, hogy Flascheréknél tanulta a szakmát. Az isten le nem mossa róla utána  :fetreng:

Nem elérhető onodur

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #329 Dátum: 2015. November 16. - 20:46:53 »
Idézet
Mibe fáj egy olyan rúd? Mert ha jól sejtem akkor színtiszta faggyú van eladva kb. 1000%-os haszonnal, solingenben így szokás
1500-ért vesztegetik, ha jól emlékszem. (Ja ja, a híres solingeni birkatenyésztés...)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici