Szerző Téma: Pasztázás, bőrápolás  (Megtekintve 185618 alkalommal)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #45 Dátum: 2010. Március 28. - 21:08:46 »
Persze vasoxid... bocsanat. Idokozben ki is probaltam, hat nem tudom. Mintha valamivel jobb lenne most a Wade+Butcher, de a Henckelshez kepest meg kicsit tep/huz. Ugy tunik kicsit tobbet kell dolgoznom vele a boron.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #46 Dátum: 2010. Március 28. - 21:12:19 »
Van vörös krómoxid is, bár szerintem vasoxidot akart írni cotag. De ki fog minket javítani szerintem amint ideér :)

Igazad van létezik ilyen, de az nem használható abrazív anyagként (ezért is nem hallottam még róla, de most pótoltam a hiányosságomat...  ;)).
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

nemo

  • Vendég
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #47 Dátum: 2010. Március 30. - 13:44:05 »
Meg tudnátok mondani, hol van az a művészellátó pesten ahol 30 gramm-os kiszerelésben lehet venni ezt a krómoxidot? Mert én is akartam vetetni, de ezt a választ kaptam:
Idézet
Króm-oxid zöld világos árnyalatban       130 g  3325 Ft
Króm-oxid zöld sima köztes árnyalatban 120 g 3325 Ft
Króm-oxid zöld sötét árnyalatban             160 g 3325 Ft

egyrészt nekem ez rengeteg, másrészt melyik árnyalatra is van szükségem?

A vasoxid árnyalatát megtaláltam a topicban (angolvörös), de arról nem volt szó, hogy a zöldnek is árnyalatai vannak :).

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #48 Dátum: 2010. Március 30. - 16:08:11 »
Praktikerben 250g 1400 forint. És igazából mindegy hogy milyet veszel, a lényeg hogy krómoxidzöld legyen.

http://www.praktikerwebshop.hu/termekek/porfestk_krmoxid_zld_025_kg/?id=183807

A művészellátó az itt van nálunk Debrecenben, 450 forint volt egy 30ml-es adag. De emlékeim szerint mry már ősidők óta ajánlgatja mindenkinek hogy küld a sajátjából, mert ő is a 25 dekás praktikeres kiszerelést vette meg :D

Egy kupaknyi évekig elég ebből a cuccból.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 30. - 16:13:21 írta jenessanyi »
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

nemo

  • Vendég
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #49 Dátum: 2010. Március 30. - 16:12:28 »
Praktikerben 250g 1400 forint. És igazából mindegy hogy milyet veszel, a lényeg hogy krómoxidzöld legyen.

http://www.praktikerwebshop.hu/termekek/porfestk_krmoxid_zld_025_kg/?id=183807

köszi a linket, azért inkább egy 30 grammost vetetnék, ha megtudom hol is...

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #50 Dátum: 2010. Március 30. - 16:13:54 »
Odaírtam azt is, de szerintem ha kérsz mry-től azzal jársz a legjobban :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

nemo

  • Vendég
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #51 Dátum: 2010. Március 30. - 16:38:55 »
Odaírtam azt is, de szerintem ha kérsz mry-től azzal jársz a legjobban :)
elméletileg igaz... gyakorlatilag a küldés is többe kerülne mintha pesten megvetetném 400-ért.
azt hittem a müvészellátó pesten van. illetve van ott is, onnét vannak ezek a kiszerelések és árak. A praktikerben ugyanazt mondta´k, ami a linken is sezrepel, hogy kifutó termék és már nem minden áruházban van belöle.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #52 Dátum: 2010. Március 30. - 16:39:03 »
En a gyori Prakitkerben voltam vasarnap zold kromoxidert, nincs naluk regota, nem is lesz.

Baumaxban kaptam voros vasoxidot, de nem sokra mentem vele. Beledolgoztam a borbe kis olajjal, de azonkivul hogy megszinezte a bort nincs sok hatasa. Talan tul kemeny a bor felulete es lepereg rola. Probalkoztam vazelinnel is (nem gyogyszertari) az meg rosszabb eredmenyt hozott.

Most jovok a muveszellatobol, zold kromoxid nincs, volt valami sotetebb zold cucc, 530 Pigment neven futott, szerintem ez nem nyero. Tudnak rendelni, de gondolom jobban jarok, ha rendelek valahonnan.

En egyelore itt tartok az uggyel. Lassan annyi idom rament, hogy jobban jartam volna ha megveszek egy eleve kromoxiddal kezelt bort  ;)

nemo

  • Vendég
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #53 Dátum: 2010. Április 01. - 10:11:20 »
Amennyiben valaki pesten hozzám hasonlóan kis menyiségü valamilyen oxidot keresne, annak itt egy bolt.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #54 Dátum: 2010. Április 01. - 10:13:24 »
Amennyiben valaki pesten hozzám hasonlóan kis menyiségü valamilyen oxidot keresne, annak itt egy bolt.

Pont ugyanilyen pigmentet vettem én is, 30ml-es Pannoncolor. Pigment 240 Krómoxidzöld a tisztes neve.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #55 Dátum: 2010. Április 01. - 10:25:26 »
Idézet
Baumaxban kaptam voros vasoxidot, de nem sokra mentem vele.

Cotag
          Én is végigpróbáltam több vörös pigmentet. Nem mind vált be, csak a pigment 160 angolvörös. Művészellátó 500 Ft körül. Még ugyan jól dolgozik!

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #56 Dátum: 2010. Április 01. - 12:29:59 »
Amennyiben valaki pesten hozzám hasonlóan kis menyiségü valamilyen oxidot keresne, annak itt egy bolt.

Pont ugyanilyen pigmentet vettem én is, 30ml-es Pannoncolor. Pigment 240 Krómoxidzöld a tisztes neve.

Jo, es itt a webshopban melyik az? Krómoxidzöld pigment 30ml oder Tüzes krómoxidzöld pigment 30ml?

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #57 Dátum: 2010. Április 01. - 13:52:39 »
A sima.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #58 Dátum: 2010. Április 01. - 23:44:39 »
Koszonom mindenkinek a segitseget. Sikerult zold kromoxidot kapnom helyi festekboltban, azt hiszem ugyanaz, mint a Praktikeres valtozat. Beledolgoztam a borbe es ugy tunik jol mukodik a dolog.  ;D

Nem elérhető safranek

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Pasztázás, bőrápolás
« Válasz #59 Dátum: 2010. Augusztus 01. - 11:32:09 »
Nem találtam jobb helyet, ezért ide kerül: van nálam egy fenőszíj, éspedig nem egy mai darab. Mondjuk ezzel nincs is nagy gond, de annyira kemény, hogy ebben a formájában használhatatlan arra amire létrehozták. A lényeg, hogy szeretném olyan állapotba hozni, hogy ismét lehessen rajta élezni. Ha valaki csinált már ezt megelőzően ilyen manővert, kérem ossza meg velem a metódust.
thx.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici