Modern borotválkozás > Készülékek

Feather F-System + MR3 Neo

<< < (9/9)

pmol322:

--- Idézetet írta: tothzoltan - 2015. Január 20. - 20:24:19 ---Nem olyan rossz a reluxa. Drága. Ennyi. Azért volt a többségünknek rossz élmény, mert nem tudtunk borotválkozni.

--- Idézet vége ---

Vagy tudunk, s érezzük a külömbséget

Horatio Luro:

--- Idézetet írta: pmol322 - 2015. Január 20. - 20:38:23 ---
--- Idézetet írta: tothzoltan - 2015. Január 20. - 20:24:19 ---Nem olyan rossz a reluxa. Drága. Ennyi. Azért volt a többségünknek rossz élmény, mert nem tudtunk borotválkozni.

--- Idézet vége ---

Vagy tudunk, s érezzük a külömbséget

--- Idézet vége ---

Tothzoltan jól beszél, nekem is ez a tapasztalatom.

Richie:
 :+1:
Nekem még csak nem is volt rossz élmény, csak piszok drága és a patronok sem olyan tartósak, mint régen. És nincs meg a varázsa sem.

pmol322:
Lehet, hogy nem olyan tartósak, de az se kizárt, hogy a szakáll szőrzeted erősödött meg az évek folyamán. Vagy a kettő összeadódása történt.


Én mondhatom, hogy fiatal koromtól, helyesen beretválkoztam, hiszen nagyapám borbélymester volt, s kitanított, mindarra amit tudott, mást megtudok késsrl is borotválni, magamat nem. S nem is izgat.

Tehát ezzel a tudással a hátam mögött, folyamatos DE használat közben, a család nő tagjai, sokszor megleptek külömböző rendszerborotvákkal. Nekem egy patron se fogyott el, mire félretettem.

Vagy nem borotvált jól, vagy majomszigetek maradtak a nyiklő-nyakló fej véget.

Tehat nem.

Idén is kaptam egy rezgőfejes, bolygógörgős izét a Gillette istállóból.

De még arra nem vitt rá a lélek, hogy kibontsam a csomagolását.


Richie:
Igazad lehet abban, biztosan a szőröm is erősödött, de szerintem a patronok minősége is csökkent. Ezért tértem át azeldobhatókra, az legalább olcsóbb, de hát azok a full műanyag cuccok meg aztán még kevesebb élményt adtak.

Szerintem neked a patronos azért nem borotvált, mert ahogy írtad is világéletedben a DE-t használtad, ahhoz voltál szokva, és azt meg nem kell nyomni. Na a patronost nyomni kell, különben nem borotvál rendesen (legalábbis nálam). Ezért vagyok még kicsit bajban kezdő DE-sként, mert meg kell szoknom, hogy ne nyomjam rá.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése