Modern borotválkozás > Készülékek

Feather F-System + MR3 Neo

<< < (2/9) > >>

edrose:

--- Idézetet írta: Rotbart - 2011. November 20. - 16:14:05 --- Az ő esetében mondjuk mentség lehet, hogy a szockóban ausztriai rokon küldte az első eldobható borotvákat, és az meglehetősen új élmény lehetett.

--- Idézet vége ---

RB, én nálad idősebb, de apádnál fiatalabb vagyok, és elmondhatom, hogy amikor nyolcvankettő-három környékén elkezdtem borotválkozni, az eldobható borotva nekünk konkrétan a nyugatot jelentette, tehát naná, hogy nagyon menő volt - csakúgy, mint az Adidas meg a Puma, amit akkor még vadászni kellett magánbutikokban. (Bár én azért már akkor is vettem ám egy gyönyörű Gillette Super Adjustable Mélybordó Beauty-t, bárcsak előkerülne valahonnan...)

Rotbart:
Az egészen ki van csukva, hogy idősebb legyél : ) Én 86 körül kezdtem borotválkozni, majd' 18 évesen, mert igen későn érő típus vagyok : )
Faterom meg talán a hetvenes években kapta ezeket az eldobós szarokat, emlékszem, hogy' hiányoltam a csoda fém kütyüket a polcról (a háromrészes borotvát, meg a rozsdás nyomokat hagyó pengéket).

edrose:
Levesek készülnek porból
Így lettem én is 67 nyarán
...

Penge:

--- Idézetet írta: edrose - 2011. November 20. - 20:30:05 ---Hejj Penge, kafa lett a beszámoló! Az elég dicséret, hogy kedvem támadt kipróbálni?   :crazy:

--- Idézet vége ---

Köszi. Szívesen átadom a készüléket kipróbálásra, de csak ha már leamortizálódott a jelenlegi patron. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége.   

Rotbart:

--- Idézetet írta: edrose - 2011. November 20. - 22:11:46 ---Levesek készülnek porból
Így lettem én is 67 nyarán
...

--- Idézet vége ---

Aztaaa! Nem gondoltam volna : )
Kölyökkép  ;)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése