Modern borotválkozás > Készülékek

Gillette - Mach3, Mach3 Turbo, M3 Power

(1/22) > >>

Penge:
Mindenki vette(veszi), mindenki ismeri, rengetegen szeretik, sokan utálják... Te mit gondolsz róla?
Hamarosan jönnek a technikai részletek (háziteszt), amik a reklámokból kimaradtak.

SicTransit:
Nekem M3 volt. Én szerettem, jobb volt, mit a korábbi kétpengés Contour Plus. Tulajdonképpen a "megtérésem" előtt ezzel borotválkoztam, amíg borotválkoztam. A szőr is kevésbé akadt bele, mint a kétpengésbe, ebben több hely volt. Nem volt tőle semmi bajom, jó volt használni. Nekem sokáig elég volt egy patron, általában 2-3 hónapig használtam egyet. Mondjuk hetente-kéthetente használtam 1 kör, alulról fölfelé.

bgakos:
Múlt héten vettem egyet (M3) a Coraban, az elmúlt 2-3 év legrosszabb borotválkozását sikerült elérnem, nagyon húzott, de nem vágott.

FBP:
Én szeretem. Semmi extra, de jól meg lehet borotválkozni vele. Nagy hátránya az a trutyis csík, ami kikészíti a bőrömet. Pre olajjal soha nem volt gond vele a borotválkozás, és az eredmény is jó.

Malac:

--- Idézetet írta: SicTransit - 2011. December 02. - 18:09:24 ---Tulajdonképpen a "megtérésem" előtt ezzel borotválkoztam

hetente-kéthetente használtam 1 kör, alulról fölfelé.

--- Idézet vége ---
+1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése