Szerző Téma: Omega  (Megtekintve 4459 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Omega
« Dátum: 2013. Július 26. - 08:28:14 »
 :hat: Jöhet a vélemény Black!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Omega
« Válasz #1 Dátum: 2013. Július 26. - 09:00:08 »
Nork éltársnak köszönhetően kipróbálhattam az Omega krémet!

Köszi Nork!  :sör:

Az illata alapján nem tudtam belőni, hogy pontosan mit is érzek, megmondom őszintén azt a régi, klasszikus (de általam akkor nagyon szeretett) "szocreál" tuttifrutti rágógumi illatot is kiéreztem belőle, úgyhogy a neten kerestem rá. Állítólag ennek a krémnek eukaliptusz az illata, én pedig elhittem, mivel eddig 0 találkozásom volt ezzel a növénnyel és illatával. Egyébként szerintem egyáltalán nem rossz illat, valahogy egyszerre volt ismerős is meg nem is.

Az állaga jó sűrű, úgyhogy kevés is elég lett volna belőle – ezt én is csak a borotválkozás után vettem észre. Pedig azt hittem, hogy keveset tettem a tálkámba a krémből, de mint később kiderült, pont a dupla mennyiséget a kelleténél.

Pár csepp vízzel álltam neki a pamacsolásnak és egyből nagyszerű, krémes állagú sűrű habot kaptam, igazi példaértékűt. A pamacs egyébként a már megszokott és egyszerű HJM borz volt.
A mennyiségre sem lehetett panaszom, mert temérdek hab lett, bőven elegendő két teljes értékű, egyenként három-három körös borotválkozásra.

Alapos mosakodás után pamacsolás az arcon, majd rá a vas, EJ DE89 + Bic. (Most is meg kell jegyezzem, hogy másik borotva beszerezése válik lassan aktuálissá. Igaz, hogy megleptem magam egy JS késsel – köszi Sanya – de, ha DE vonalon is szeretnék tovább menni, mielőbb váltanom kellene valami open comb félére. Az EJ jó, de szerintem nem az igazi, legalábbis nálam. – de persze ez akár külön történet is lehet)
A hab az arcon meglepő módon nem hűsített, hanem inkább azt a kellemes, enyhén meleg érzést adta, amelyet a legtöbb, nem mentolos borotvakrémnél éreztem. Ettől függetlenül a habról csak jókat tudok mondani.
Nem esett össze, nem száradt ki, kitűnően párnázott és biztosította a siklást. Szerintem a szőrt remekül puhította. A vasról pedig játszi könnyedséggel lehetett leöblíteni. Egyszóval profi (szerintem).

Borotválkozás során kettő kört kellett mennem, de mivel jó volt a hab egy harmadik pamacsolásba is belementem, csak úgy, az élvezet kedvéért, de ekkor már nem is vakartam magam, csak lehúztam a habot az arcomról.
És fájó szívvel öblítettem el egy teljes, többkörös borotválkozásra elegendő, príma habot a tálkámból. Mondom én, hogy kevés is elég lett volna belőle…

Végeredmény szempontjából elmondhatom, hogy nagyon elégedett vagyok, mert csak egy kicsit volt piros a bőr a nyakam jobb oldalán, amely lehet, hogy inkább a technikám miatt jelent meg. Ettől eltekintve az eredmény babapopsi minőségű, úgyhogy a krém felkerült a beszerzendők listájára.

Nork, Neked köszönöm a mintát ezúton is! 
Egyben köszönöm a türelmet mindenkinek, aki elolvasta a véleményem!

 :hat:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Omega
« Válasz #2 Dátum: 2013. Július 26. - 11:51:33 »
Szívesen!
Szerintem is egész jó krém, de a ragacsossága nem tetszik. Szombati krémem :-) Talán jobb lenne közvetlenül a tégelyből pamacsolni, de attól tartok, h a pamacson épp úgy rajta maradna, mint az edényen. Na mingyá elmászok ezt a mentol témát is ellenőrizni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Omega
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 26. - 11:58:06 »
Hogy érted, hogy ragacsos?
Nekem olyan szépen muzsikált, hogy csak na. Mármint a pamacsból szépen és gyorsan kijött, illetve a tálkámból is egy pillanat alatt ki tudtam öblíteni.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Omega
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 26. - 12:13:12 »
Nekem mindig ráragad. Má nem a hab, hanem ami nem oldódott fel.

Megszagláztam újra, hát sztem ez tök mentolos, plusz némi gázolaj... :-D

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Omega
« Válasz #5 Dátum: 2013. Július 26. - 12:20:03 »
Aha, értem!

Egyébként nem vagyunk egyformák, mindenki mást érez ki belőle.  ;)

Ettől függetlenül szerintem nagyon jó kis cucc ez!  :thumbup:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Omega
« Válasz #6 Dátum: 2013. Július 26. - 12:25:01 »
Neten 2 féle tégelyt is láttam.
Valóban létezik ebből szappan is?
Ha igen,azt próbálta már valaki?

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Omega
« Válasz #7 Dátum: 2016. Szeptember 29. - 00:41:36 »
Most jött egy tégely az új formulával. Illatra sajnos számomra csalódás. Gyengébb, mint a régi (amit gondolom sokan a lengyel ebay-es sráctól vettünk) és kicsit Palmolive-es lett. Nem rossz, kellemes, csak nekem nagyon bejött az előző. Működésre kiváló, de egy olasz lágyszappannal amúgy sem lehet mellélőni.

Nem elérhető gilete

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
  • =€ & ((----
Re:Omega
« Válasz #8 Dátum: 2016. Szeptember 29. - 15:53:34 »
széles matricás? :2thumbup:
.--. .-. --- .-. .- ... ---

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Omega
« Válasz #9 Dátum: 2016. Szeptember 29. - 16:48:52 »
Aha, ez az. Dizájnosabb az új doboz, azt meg kell hagyni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici