Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 61506 alkalommal)

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #30 Dátum: 2011. Június 16. - 11:14:45 »
Ezek szerint a hiba az én készülékemben van Trumper ügyben...mert nekem kb. pont ellentétes véleményem van az egészről.
Szerintem középszerű (ellenben k.drága) cuccok, az illatok egyáltalán nem tartósak, pl. a lime kollekció (akár AS, akár cologne) addig sem tartja magát, míg kilépek a fürdőszobából. Néhány terméken kifejezetten érződik a spiritusz és a mű illat. Az összetételek is eléggé változatosak, mivel míg az előbb említett lime cuccokban alig van "csúnya adalék", addig más, szintén cologne-okban meg van mindenféle "földi jó". Summa-summárum, ennek a márkának nagyobb a füstje, mint a lángja. Azt nem állítom, hogy rossz lenne, de az ár-érték arány mutatója nagyon gyenge. Ami meg végképp szubjektum: személy szerint néha besokallok ezektől az illatoktól (amik csak kezdetben intenzívek, aztán huss, eltűnnek).

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #31 Dátum: 2011. Június 16. - 11:21:28 »
Hmmm...

Érdekes. Azért vegyük figyelembe, hogy egy több, mint 130 éves cégről beszélünk, akik nem mellesleg a Királyi Udvar beszállítói is (de, lehet, hogy csak voltak, ezt most így fejből nem vágom). Így némileg érthető az árképzés, illetve a márka körüli "felhajtás"...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #32 Dátum: 2011. Június 16. - 11:33:44 »
Hmmm...

Érdekes. Azért vegyük figyelembe, hogy egy több, mint 130 éves cégről beszélünk, akik nem mellesleg a Királyi Udvar beszállítói is (de, lehet, hogy csak voltak, ezt most így fejből nem vágom). Így némileg érthető az árképzés, illetve a márka körüli "felhajtás"...

Ez a "királyi udvar beszállítója" szöveg...hát...mondj egy olyan angol márkát, aki valaha nem volt az!? Kb. 100-féle cipőkrém készítő cég van, akinek ott virít a cégérén ez a szöveg...úgyhogy ez csak szöveg.
Továbbá, életszerűtlennek érzem, hogy a királyi udvarban minden ffi Trumper termékeket használjon. Mi van, ha valamelyik királyi hímnek nem tetszik!? Szerintem akkor hozat mást...ilyen egyszerű. Azért meg nem fizetek egy rakat pénzt, mert ők a királyi udvarba szállítanak. Tapastztalatom alapján van egy csomó olcsóbb cucc, ami veri a Trumpert - a cologne-ok kifejezetten szarok...végigpróbáltam mindet, csak az Astort tudnám megemlíteni közepesen jónak, mivel aránylag jól tartja az illatát, ellentétben a többivel, amik kb. 5 percig sem, és ezalatt az 5 perc alatt sem extra egyik sem...némelyiknél igen erős a denszesz hatás, ami által egy kalap alá kerülhet a Barbon AS-vel, ami meg 500 Ft-os kategória. Annyit tudok igazolni, hogy néhány krémnek és szappannak valóban meglepően jó illata vaan, jól reprodukálja a valódi növény/virág illatát annak ellenére, hogy műillatok (a rózsa és az ibolya ilyen), azaz semmi növényi olajat nem tartalmaznak. Én ezért a pénzért elvárnám, hogy tartalmazzon némi eredetit is...nem mintha sokat számítana, de azé az igényesség... És vajh, mennyivel kerülne többe nekik? Szerintem egy kis rózsaolaj nem dobná meg az árát  :evil:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #33 Dátum: 2011. Június 16. - 12:12:59 »
Nekem a GFT-től jött a minta, volt benne egy krém, amit kb. 3 hónap után használtam, semmi baja nem volt...
Mázlista!
Itthon áll a fiókjaimban egy komplett csomag, némelyik bontva, némelyik bontatlanul. Még mind jó. (Ellenben a skinfood minták nem...)

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #34 Dátum: 2011. Június 16. - 12:18:32 »
Nekem a GFT-től jött a minta, volt benne egy krém, amit kb. 3 hónap után használtam, semmi baja nem volt...
Mázlista!
Itthon áll a fiókjaimban egy komplett csomag, némelyik bontva, némelyik bontatlanul. Még mind jó. (Ellenben a skinfood minták nem...)
Te is mázlista!  :fetreng:
A skin food egy elég érdekes vegyület. Nekem Coral van itthon, még nem járt le a szavideje, de - most hogy láttam a Neroliban a frisseket - az újak színe élénk, az enyém meg valami többnapos döglött eperkrém...pedig nem a Napon tárolom...

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #35 Dátum: 2011. Június 16. - 12:41:37 »
...az újak színe élénk, az enyém meg valami többnapos döglött eperkrém...pedig nem a Napon tárolom...

Fel kell ütni egy kis den.szesszel... :fetreng: :fetreng: :fetreng:
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #36 Dátum: 2011. Június 16. - 12:42:03 »
Nekem is ilyesmi. Ráadásul frissen sem szerettem meg, valahogy nem éreztem semmit.

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #37 Dátum: 2011. Június 16. - 12:55:26 »
...az újak színe élénk, az enyém meg valami többnapos döglött eperkrém...pedig nem a Napon tárolom...

Fel kell ütni egy kis den.szesszel... :fetreng: :fetreng: :fetreng:

egy frászt! eritrozint neki! mer' az jó!

és ja, a skinfood "hatásosságáról" még nem is emlékeztünk meg! többeknek bejön (állítólag...vagy csak nem merik nyilvánosan bevallani, hogy vettek egy nagy semmit sok pénzért  :evil:). nekem egyedül preshave-nek jön be, abból is közepesen jó. AS-ként elég furán viselkedik, mert maszkot képez az arcon, ami száradás után húzódik, így jobb lemosni. amit meg elvár az ember egy AS-től (penge okozta negatív behatások csillapítása, fertőtlenítés, stb.) na azokat meg nem tudja. ez egy valami trutyi. ha meg már hidratálás, akkor inkább valami krém (Lóxitán, vagy van nekem az a cseh krémem, ami k.jó, de itt többen úgy belekötöttek, hogy még a közelükben sem volt ilyen... :crazy:)

Nem elérhető vico2k5

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #38 Dátum: 2011. Június 16. - 13:35:08 »
Ha mintacsomagot rendelsz, inkább közvetlenül a GFT-től! Elég olcsó (asszem postával 2-3 GBP), és a posta is benne van az árban.

@mry314:
Én csak ezt találtam: http://www.trumpers.com/product_detail.cfm?ProductID=111547656
Amiről Te beszélsz, azt be tudnád linkelni?

Köszi!
Vico

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #39 Dátum: 2011. Június 16. - 13:54:07 »
Valszeg ez volt, csak azóta emelkedett az ára... (bár, szerintem még így is megéri)

Közben eszembe jutott, hogy hülyeséget írtam, mert 5, vagy 6 font volt.
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #40 Dátum: 2011. Június 16. - 15:16:12 »
Valszeg ez volt, csak azóta emelkedett az ára... (bár, szerintem még így is megéri)

Közben eszembe jutott, hogy hülyeséget írtam, mert 5, vagy 6 font volt.
Februárban 6 fontért rendeltem! Azóta emelkedett vmikor  :borosta:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #41 Dátum: 2011. Június 16. - 18:32:35 »
és ja, a skinfood "hatásosságáról" még nem is emlékeztünk meg! többeknek bejön (állítólag...vagy csak nem merik nyilvánosan bevallani, hogy vettek egy nagy semmit sok pénzért  :evil:). nekem egyedül preshave-nek jön be, abból is közepesen jó. AS-ként elég furán viselkedik, mert maszkot képez az arcon, ami száradás után húzódik, így jobb lemosni. amit meg elvár az ember egy AS-től (penge okozta negatív behatások csillapítása, fertőtlenítés, stb.) na azokat meg nem tudja. ez egy valami trutyi. ha meg már hidratálás, akkor inkább valami krém (Lóxitán, vagy van nekem az a cseh krémem, ami k.jó, de itt többen úgy belekötöttek, hogy még a közelükben sem volt ilyen... :crazy:)

Biztos hogy a GFT-ről beszélsz, és nem vmi szudáni utánzatról? :)

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #42 Dátum: 2011. Június 16. - 19:28:37 »
Biztos hogy a GFT-ről beszélsz, és nem vmi szudáni utánzatról? :)
Ezt a kérdést a Neroli anyagbeszerzőjének tedd fel!  ;)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #43 Dátum: 2011. Június 16. - 20:11:36 »
és ja, a skinfood "hatásosságáról" még nem is emlékeztünk meg! többeknek bejön (állítólag...vagy csak nem merik nyilvánosan bevallani, hogy vettek egy nagy semmit sok pénzért  :evil:). nekem egyedül preshave-nek jön be, abból is közepesen jó. AS-ként elég furán viselkedik, mert maszkot képez az arcon, ami száradás után húzódik, így jobb lemosni. amit meg elvár az ember egy AS-től (penge okozta negatív behatások csillapítása, fertőtlenítés, stb.) na azokat meg nem tudja. ez egy valami trutyi. ha meg már hidratálás, akkor inkább valami krém (Lóxitán, vagy van nekem az a cseh krémem, ami k.jó, de itt többen úgy belekötöttek, hogy még a közelükben sem volt ilyen... :crazy:)

Biztos hogy a GFT-ről beszélsz, és nem vmi szudáni utánzatról? :)
Egy biztos, a skinfood nálam is hasonló tünetekkel jár. Legutóbb inkább lemostam :)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #44 Dátum: 2011. Június 16. - 21:19:12 »
Nekem nagyon bevált a skinfood, semmi gondom vele, sőt.  :borz1:
Egyedül vagyok ezzel?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici