Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 61476 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #75 Dátum: 2011. Június 24. - 23:16:53 »
Látom, erősen megoszlanak a vélemények... Hadd bonyolítsam egy kicsit én is a képet. Már használtam párszor a szantálos skinfoodot. Az illata igenis tartós, legalább 1-2 órát megmarad. Az irritációt érezhetően csökkenti. Sajnos azonban igen erősen érzem a többek által emlegetett szárító, "maszk" érzést - bár annyira nem súlyos a helyzet, mint mondjuk egy alkoholos aftershave után.
Gondolkozom ezért tehát rajta, hogy elcseréljem egy Proraso balzsamra (varázsmogyoró!, a régi angol borotválkozóskönyv, amit a linktárból letöltöttem, a bay rum mellett csakis ennek a kivonatát ajánlja, +úgy hallottam, hogy mentolosan hűsít) vagy L'oreal men expert zselére. De még az is lehet, hogy elrakom télire...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #76 Dátum: 2011. Június 25. - 00:22:00 »
Mondjuk ha kell valakinek, akkor nálunk van egy pár tonna.....
...egy fél tonnácskát kaphatnék?  ::)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető vico2k5

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #77 Dátum: 2011. Július 04. - 18:58:05 »
Sziasztok!

Rendeltem sample pack-et, ami ráadásul meglehetősen gyorsan meg is érkezett (júni 30-án rendeltem, ma jött). Egyelőre még nem próbáltam ki, viszont amit szeretnék megosztani Veletek, az a "csomagolás". Rendkívül elegáns kis szövet zsákról van szó, amiben még külön "pukkasztgatós" fóliába vannak tekerve a minták. Plusz egy szép repi-tájékoztatót is küldtek, a következő címmel: "Correct use of an 'Opren-Razor'". Szóval nagyon tetszetős az egész, remélem a termékek is jók  :borz1:
Egy kép a zsákról:
Vico

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #78 Dátum: 2011. Július 04. - 19:04:19 »
Én tegnap pont a Trumper kókusz krémjével borotválkoztam: Nagyon-nagyon jó. Szolid, visszafogott, friss kókusz illat, absz. nem a wunderbaum vonal. Még a végén veszek is majd.  :evil:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #79 Dátum: 2011. Július 04. - 19:06:45 »
Én már a teljes mintakollekciót elhasználtam már.Nekem a legjobban az ibolya krém és a Wild Fern Cologne tetszett!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #80 Dátum: 2011. Július 05. - 19:49:15 »
Személy szerint nekem eddig az összes illatuk bejött.Az ibolya és a rózsa azok vagy nagyon valósághűek vagy nagyon komoly gondok vannak az orrommal.Amit sajnálok az az,hogy  a skin food választék erősen korlátozott,többek közt emiatt is nehéz egy komplett termék sort összeállítani az illatokból.
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #81 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 08:52:44 »
Én is beruháztam egy mintacsomagra. Nagyon remek: sokféle krém, pafrümök, 2 féle skinfood. Nem rossz. A krémek illatai nagyon szuperek, mindegyik bejön, de különösen a rózsa és a mandula. A skinfoodok nekem nagyon beváltak. Remek illatúak és viszonylag sokáig érezhető az illatuk. Nem tapasztaltam "maszk" érzést, hamar beszívta őket a bőröm, remekül teljesítettek és mindemellett nagyon kiadósak: egy borsónyi mennyiség bőven elég az arcra. A krémek is jók, sokkal jobban siklik rajtuk a borotva, mint a GFT szappan habján. Sajnos elég hamar összeesik a habjuk. A harmadik kört már erőteljesen megfogyatkozott, elvékonyodott habbal kell lezavarni, mert fokozatosan percről-percre romlik a hab minősége. Közel sem annyira tartós a habja a krémeknek, mint mondjuk a Barbon...

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #82 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 09:45:53 »
...Sajnos elég hamar összeesik a habjuk. A harmadik kört már erőteljesen megfogyatkozott, elvékonyodott habbal kell lezavarni, mert fokozatosan percről-percre romlik a hab minősége. Közel sem annyira tartós a habja a krémeknek, mint mondjuk a Barbon...
Ez amúgy erősen vízfüggő: mennyi vizet használsz és mennyire kemény a vizetek. Nálam a GFT-ből kikeverhetem a habot egy hónapra előre...

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #83 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:58:15 »
Ez amúgy erősen vízfüggő: mennyi vizet használsz és mennyire kemény a vizetek. Nálam a GFT-ből kikeverhetem a habot egy hónapra előre...

Normál újpesti lakossági csapvíz... Szerintem kemény, legalábbis a vízkőképződésből erre következtetek. Arcon habosítok és pusztán annyi vizet teszek hozzá (fokozatosan adagolva), hogy jó állagú, tejszínhab sűrűségű habot kapjak. A hab minősége az első körben szuperjó, a másodikban jó közepes, a harmadikra meg csapnivaló lesz...

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #84 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 14:33:29 »
A hab minősége az első körben szuperjó, a másodikban jó közepes, a harmadikra meg csapnivaló lesz...
Hehe, én már ezen túlestem (a Trumper kísértésre gondolok)...bár többen jónak tartják a cuccaikat, azonban az én személyes tapasztalatom az, hogy sokkal-sokkal jobb egyéb terméke lehet kapni, amik árban is kedvezőbbek, vagy hasonló árfekvésűek. Sok-sok dolgot végigteszteltem már, és én arra jutottam, hogy a Trumper kerülendő. Minőségben alsó-középkategória, árban meg felső. Ez rossz párosítás.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #85 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 15:51:45 »
Ez amúgy erősen vízfüggő: mennyi vizet használsz és mennyire kemény a vizetek. Nálam a GFT-ből kikeverhetem a habot egy hónapra előre...

Normál újpesti lakossági csapvíz... Szerintem kemény, legalábbis a vízkőképződésből erre következtetek. Arcon habosítok és pusztán annyi vizet teszek hozzá (fokozatosan adagolva), hogy jó állagú, tejszínhab sűrűségű habot kapjak. A hab minősége az első körben szuperjó, a másodikban jó közepes, a harmadikra meg csapnivaló lesz...

Ezt szintén budapesti lakosként csak megerősíteni tudom. Sovány vigasz, hogy a Barbon és a Nivea sem muzsikált jobban (igaz, hogy töredékébe kerülnek). Hiába, a Trumperben az illatot (ami azért nem rossz), meg a nevet kell megfizetni.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #86 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:01:01 »

Egy biztos, a gyori vizzel remekul szuperal a szappan es a krem is.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 10. - 18:54:42 írta Qka »
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #87 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:06:23 »
Hiába, a Trumperben az illatot (ami azért nem rossz), meg a nevet kell megfizetni.
Azért érdemes szétnézni a nagyvlágban, mert vannak ám még jó illatok olcsóbban, vagy kb. hasonló árakon, amik kenterbe verik a Trumper illatait! Nekem a Trumper illatai túl erősek, nyomulósak, édeskések és gyorsan elillannak. Ennyi pénzért nem ezt várnám  :(

Nem elérhető Aries

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #88 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 11:20:30 »
Két hete jártam itt, sajnos zárva voltak. Két hét múlva egy időre Londonba költözöm, így nem tudnak megúszni.  :evil:


Geo F. Trumper by János FEHÉR (Aries), on Flickr

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #89 Dátum: 2011. Szeptember 16. - 11:24:42 »
Két hete jártam itt, sajnos zárva voltak.
Ah...hülye angolok, angol hülyék  :fetreng:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici