Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 23258 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Edwin Jagger
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:14:27 »
.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Edwin Jagger
« Válasz #1 Dátum: 2011. Április 10. - 17:58:13 »
Nyilatkozni eddig a Sandalwood After Shave Balm-ról valamint az ugyanebből a szériából való borotvakrémről tudok. Mindakettőt minta méretben kaptam egy rendelésemmel.

A borotvakrém...
...nagyon gyenge. Nulla pont. Kevés habot ad, nehezen, és a hab gyorsan szárad az arcon. A lubrikáció szinte nulla, a szőrt nem puhítja. Illata alig érezhető. Mit mondjak, ha csak nem kapod ingyen, ne vedd meg :borosta:

Az ASB...
...jó! Krémszerű, gyorsan felszívódik, ápol, nem kell krémezni utána. Illata valami isteni a legjobb szantál illat, amit eddig éreztem, enyhe citrus tónussal, meg egy pici "uborka illat". Nagyon kellemes maszkulin illat, ami kitart. A párom is azt mondja az illatra, hogy jó :borz2: 
Ára 18 font körül mozog, az olyan 5600 Ft, nem olyan vészes...
Vettem is :)

és van még egy Black Badger pamacsom is, ami nagyon jól műxik, nem hullajtja szőrét, nem volt büdös újan, nagyon selymes, puha.

Az EJ borotvákat meg talán nem is kell bemutatni, a DE89 az egyik legközkedveltebb és legjobban eladott modern borotva.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Edwin Jagger
« Válasz #2 Dátum: 2011. Április 10. - 18:59:57 »
EJ Sandalwood szappanommal elégedett vagyok, megfelelő habot ad, illata kellemes, ára baráti  :borotva:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Edwin Jagger
« Válasz #3 Dátum: 2011. Április 10. - 19:18:35 »
EJ Sandalwood szappanommal elégedett vagyok, megfelelő habot ad, illata kellemes, ára baráti  :borotva:
köszönőviszonyban van-é a trumper szantálos szappanjával v. krémjével?

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Edwin Jagger
« Válasz #4 Dátum: 2011. Április 10. - 19:41:48 »
Illatban nem (teljesen más, de kellemes), viszont kicsit több energiát kell a megfelelő habhoz belefektetni.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Edwin Jagger
« Válasz #5 Dátum: 2011. Április 10. - 21:28:22 »
Illatban nem (teljesen más, de kellemes), viszont kicsit több energiát kell a megfelelő habhoz belefektetni.
Hm... Nekem Mühle AloeVerás van, nem ad csoda habot, de nekem teljesen megfelel. Gondolom az EJ is ezt tudja akkor...

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Edwin Jagger
« Válasz #6 Dátum: 2011. Április 10. - 21:44:31 »
Ugyanaz a gyártó, így a két szappan (EJ és a Mühle) az illattól eltekintve megegyezik.

Hm... Nekem Mühle AloeVerás van, nem ad csoda habot, de nekem teljesen megfelel. Gondolom az EJ is ezt tudja akkor...
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Edwin Jagger
« Válasz #7 Dátum: 2011. Május 02. - 09:35:30 »
Tegnap este teszt volt...

Az EJ Sea Buckthorn krémmel ugyanaz a tapasztalatom, mint a Sandalwood krémjükkel: nem rossz, de nem egy megváltás. Habképzés átlagos, elég gyenge és kevés habot ad, viszont azt eléggyorsan és kevés munkával. A hab maga tartós, érdekes illata van (ez a Sea Buckthorn?) cakk-und-pakk nem rossz.
A Sea Buckthorn ASB illata egyezik a krémével (ami ugye leírandó, mert nem mindig ilyen egyértelmű), kellemesen lekezeli az arbőrt, nyugtat, jó. Illata extrém gyenge, viszont az elég tartós... (2-3 óra).

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Edwin Jagger
« Válasz #8 Dátum: 2011. Május 02. - 10:20:14 »
A köz okulására említsük meg, hogy a sea buckthorn magyarul homoktövis.  ;)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Edwin Jagger
« Válasz #9 Dátum: 2011. Május 03. - 10:17:19 »
Tegnap este teszt volt...

Az EJ Sea Buckthorn krémmel ugyanaz a tapasztalatom, mint a Sandalwood krémjükkel: nem rossz, de nem egy megváltás. Habképzés átlagos, elég gyenge és kevés habot ad, viszont azt eléggyorsan és kevés munkával. A hab maga tartós, érdekes illata van (ez a Sea Buckthorn?) cakk-und-pakk nem rossz.
A Sea Buckthorn ASB illata egyezik a krémével (ami ugye leírandó, mert nem mindig ilyen egyértelmű), kellemesen lekezeli az arbőrt, nyugtat, jó. Illata extrém gyenge, viszont az elég tartós... (2-3 óra).
Próbáld ki esetleg a szappanjukat is. Szerintem ott pozitívabb lesz a tapasztalatod!

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Edwin Jagger
« Válasz #10 Dátum: 2011. Május 03. - 10:26:27 »
Tegnap este teszt volt...

Az EJ Sea Buckthorn krémmel ugyanaz a tapasztalatom, mint a Sandalwood krémjükkel: nem rossz, de nem egy megváltás. Habképzés átlagos, elég gyenge és kevés habot ad, viszont azt eléggyorsan és kevés munkával. A hab maga tartós, érdekes illata van (ez a Sea Buckthorn?) cakk-und-pakk nem rossz.
A Sea Buckthorn ASB illata egyezik a krémével (ami ugye leírandó, mert nem mindig ilyen egyértelmű), kellemesen lekezeli az arbőrt, nyugtat, jó. Illata extrém gyenge, viszont az elég tartós... (2-3 óra).
Próbáld ki esetleg a szappanjukat is. Szerintem ott pozitívabb lesz a tapasztalatod!

Tuti, nem drágák... csak fogyjon el már valami szappanom, mert már nincs hova tennem őket :D

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Edwin Jagger
« Válasz #11 Dátum: 2011. Május 03. - 10:29:09 »
Én egy Mühle aloe-verásat használok, az illatán kívül nincs vele bajom. (Először nagyon tetszett, volt egy idő, mikor csak azt használtam. Aztán már egy kissé untam, később rájöttem, hogy túl intenzív. Most pedig... szerintem ebben az évben még csak 1-2x használtam!)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Edwin Jagger
« Válasz #12 Dátum: 2011. Május 03. - 10:30:50 »
Különben a Mühlének meg a EJ-nek ugyanaz gyártja a borotváit, talán az ecseteit és a szappanjait is... végülis ezek csak márkák...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Edwin Jagger
« Válasz #13 Dátum: 2011. Május 03. - 10:34:28 »
Különben a Mühlének meg a EJ-nek ugyanaz gyártja a borotváit, talán az ecseteit és a szappanjait is... végülis ezek csak márkák...
Ezért mertem feltételezni, hogy egy Mühle szappannal hozzászólhatok az EJ vonalhoz is. (Mondjuk a krémjüket nem próbáltam...)

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Edwin Jagger
« Válasz #14 Dátum: 2012. Január 07. - 21:29:36 »
EJ Sandalwood szappanommal elégedett vagyok, megfelelő habot ad, illata kellemes, ára baráti  :borotva:

+1  :borz1:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici