Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 22985 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Edwin Jagger
« Válasz #75 Dátum: 2013. November 28. - 11:05:32 »
Én vagyok a béna, és nem találom az EJ oldalán az olcsóbb készülékeket, vagy ezeket már nem lehet megvásárolni? A Traditional DE/Safety Razors alatt csak a drága limlomok jelennek meg.
Nem vagy béna, én se találom!  :nemtom:
(szerintem)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Edwin Jagger
« Válasz #76 Dátum: 2013. November 28. - 11:17:39 »
Én vagyok a béna, és nem találom az EJ oldalán az olcsóbb készülékeket, vagy ezeket már nem lehet megvásárolni? A Traditional DE/Safety Razors alatt csak a drága limlomok jelennek meg.
Nem vagy béna, én se találom!  :nemtom:
Én is néztem már régebben is (sok hónapja), akkor sem voltak már. Ezért felmerül a kérdés, hogy ha máshol veszed...nekik honnan van? :D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető mikus

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Edwin Jagger
« Válasz #77 Dátum: 2013. November 29. - 14:54:30 »
Magyarországra is? Nocsak. Márha az overseas parcel-ben benne van Mo is.

Szia!

Épp most rendeltem tőlük. Valóban ingyenes, persze a szállítási folyamat több hétig is eltarthat (ezt az infot kaptam e-mailben). Sandalwood 65g refill szappanjuk nincs készleten december 9-ig, de csak azért, mert a termékek csomagolásra várnak. A customer care-es személy ezért felajánlotta, hogy ha gondolom, kaphatok szappant doboz nélkül is, csak tüntessem fel a rendelésnél.

Nem elérhető mikus

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Edwin Jagger
« Válasz #78 Dátum: 2014. Január 21. - 20:21:03 »
Sziasztok!

Amit rendeltem: Aloe Vera, Sandalwood, Limes and Pomegranate és Sea Buckthorn EJ szappanok.

Eddig csak az első kettőt próbáltam. Azt tapasztaltam, hogy sokkal egyszerűbb hibátlan állagú habot előállítani az Aloe Vera szappanból, mint a Snadalwoodból. Hogy ez miért van, nem tudom. Tudomásom szerint a településünkön kemény a víz. Azt gondolná az ember, hogy nincs a két termék között lényeges különbség az összetételt illetően. Viszont ahogyan az arcon viselkedik a szappanok habja, az már tényleg meglepő. Személyes tapasztalatom alapján ég és föld a két szappan a szőr puhítását és az arcbőr hidratálását illetően. Soha többé nem veszek EJ Sandalwoodot, viszont az EJ Aloe Vera nagyon bejön. Kellemesen siklik rajta a penge, és mintha pihentetné a bőrt. A legfontosabb különbség az, hogy a Sandalwoodtól ég az arcom. Emellett közel sem ad olyan sima bőrt a Sandalwoodos borotválkozás.

Gondoltam, megosztom az élményeimet, hátha segítek valakinek az információval. Persze, mint minden ,ez is szubjektív.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Edwin Jagger
« Válasz #79 Dátum: 2014. Január 21. - 22:24:34 »
Ugye az EJ szappan ugyanaz mint a Mühle,csak a csomagolás más.

Tök érdekes, én egyedül az aloe verásat próbáltam, az nekem is bejött, dehogy ekkora különbség legyen a kettő között? Na majd az "öreg rókák" mindjárt megmondják. :)

Mondjuk nálunk a Müller egyedül aloe verásat tart, ez lehet nem véletlen?
(szerintem)

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Edwin Jagger
« Válasz #80 Dátum: 2014. Január 22. - 18:09:17 »
Ugye az EJ szappan ugyanaz mint a Mühle,csak a csomagolás más.


Meg az összetétel   ;D  :sör:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #81 Dátum: 2014. Január 22. - 19:10:41 »
Ugye az EJ szappan ugyanaz mint a Mühle,csak a csomagolás más.


Meg az összetétel   ;D  :sör:
De ezeken kívűl mindenben.  :futyul:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #82 Dátum: 2014. Január 22. - 20:01:38 »
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Edwin Jagger
« Válasz #83 Dátum: 2014. Január 25. - 12:24:11 »
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #84 Dátum: 2014. Január 25. - 20:16:53 »
Nem, az összetételről, ha tényleg más.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Miki a mágus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 152
  • Mr.
Re:Edwin Jagger
« Válasz #85 Dátum: 2014. Január 25. - 22:28:24 »
Nem, az összetételről, ha tényleg más.

Edwin Jagger Sandalwood
Potassium Palmate, Sodium Palmate, Potassium Stearate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Aqua (Water), Palm Kernel Acid, Parfum (Fragrance), Santalum Album (Sandalwood) Oil, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.


Mühle Sandalwood
Sandalwood INGREDIENTS: Potassium Palmate, Sodium Palmate, Potassium Stearate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Aqua, Palm Kernel Acid, Capryl/Capramdopropyl Betain, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Linalool, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Limonene, Geraniol, Pentasodium Pentetate, & Tetrasodium Etidronate.


A felhasznált illóolaj komponensek különböznek. Egyébként azért tartom magam még mindig ahhoz, hogy a szappanok különbözőek, mert:
1. Az EJ tartalmaz szantál olajat, a Mühle nem. -számomra fontos hogy egy termék hiteles legyen azáltal, hogy a reklámozott illat legalább a reklámozott növényből kerüljön kivonásra.
2. Linalool a levendula illóolajának egyik fő komponense, a limonén a mentáé, geraniol a citromfűé, stb.

Épp a héten vizsgáztam ebből. A felsorolt komponensek más növényekben is megtalálhatóak, de az említett növényekből nyerik őket (a mennyiség végett).

Maga a "szappan anyaga" az tényleg egyezik majdnem egy az egyben. a felhasznált növények viszont nem.


Azért kipróbálom majd a Mühle szantálját is ha az EJ elfogy  :sör:
Kerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. (Rejtő)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #86 Dátum: 2014. Január 26. - 10:13:17 »
 :thanks:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Edwin Jagger
« Válasz #87 Dátum: 2014. Március 06. - 13:49:52 »
Lehet, hogy volt már, akkor bocsi.

" Great Special Offer Prices on all Loxley Shaving Brushes

http://www.edwinjagger.co.uk/Special+Offers.htm"



 
 
Sheffield-England

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Edwin Jagger
« Válasz #88 Dátum: 2014. Március 06. - 14:37:55 »
És ne vígy minket a kísértésbe!
Nagyon szépek!  :sör:
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici