Szerző Téma: Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink  (Megtekintve 101029 alkalommal)

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #165 Dátum: 2013. Május 02. - 19:43:43 »
Kedves Éltársak!

Többek között azért szeretem a bojo fórumot, mert nagyon jő párbeszédeket és eszmefuttatásokat  lehet itten olvasni kéremszépen.

Nagyon tetszett a téam ívének kibontakozása. Brit tudósok.... Sötét angolok...ne általánosítsunk, hogy csak a nagyobb mérföldköveket említsem.

Nos valószínűleg mindenkinek más és más az optikája, amin keresztük a világot szemléli. Az enyén talán egy kicsit nacionalista, és egy kicsit konzervatív. Talán egy kicsit a "savanyú a szölő" bélyeget is rá lehetne nyomni, mikor azt állíton, hogy nagy általánosságba- persze tisztelet a kivételnek, a művészeknek és a tudósoknak, az ángliusok, dzsídípí ide vagy oda, többségében tényleg köcsögök. Ők t.i. a barbárok leszármazottjai. Azonak a szaxon és germán testvér törzseké, akik anno a római birodalmat szétkúrták. O.k. nem beszélek a római dekadenciáról, meret tulajdonképpen maguknak is köszönhetik, hogy szétesett a birodalmuk. Aztán kéremszépen a csodálatos brittek szét gyarmatosították a világot, és megszívattak egy csomó népet, elrabolták nemes fémeiket, kincseiket, megbaszták asszonyokat és a gyerekeket, mindezt a királynéjuk zászlaja alatt. Az alja, vagy ausztráliába kötött ki a fegyenc kontinensen- ahol az ottani élővilágot pusztította, az ottani aborigensekkel együtt, vagy amerikába ment szerencsét próbálni, ahol szétkűrták az indiánokat, és az afrikából összelopkodott niggerekkel dolgoztattak, mert a melóhoz  lusták voltak.  Ezek után könnyű kurva gazdagnak lenni, eredeti tőkefelhalmozásnak nevezett fosztogatás és rabszolgatartás után fasza a dzsídípí.

Persze ezért a Trumpers meg a W&B és a Mitchells soap jó cuccok.  A Rolls Roys is szép autó, meg a Bentley és a Landrőver is jó terepjáró volt még a németek meg nem vették a boltot. Nem ezek miatt köcsögök az angolok.
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető bimbi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 572
    • kések
"...tegnapelőtt, amikor még holnapután volt..."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #167 Dátum: 2013. Június 03. - 12:02:18 »
http://www.prankpack.com/buy/beer-beard-prank-pack-fake-gift-box.html
:D

Elég agyament egy ötlet.
Látom ógy reklámozzák, hogy sör mellett akár gint, vagy bort is tölthetsz bele.
Megnézném mikor 2 liter bort esetleg gin elszopogat belőlle valaki  :bor:

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #168 Dátum: 2013. Július 04. - 09:39:06 »
Kedves Topiklakók!

Őszinte vallomással tartozom. Igazából off-fórum lettem, közel egy hónapja, a nyaki rész kivételével hanyagolom a borotválkozást. Egyszerűen nem tehetek róla, de lelkileg szörnyen összeroppantam a borotvakrém- és pamacshegyek, AS/ASB/timsó kupacok alatt. Muszáj volt vallanom, különben szembenézhettem volna egy excommunicio in publico-val a következő talin, tán még így sem kerülöm el.

Nem t'om, meddig leszek így, de azért - ha tekintetes Urak (és Hölgyek, Redzs!) ez nekem lehetővé teszik, továbbra is rontom itt a levegőt, de a SOTD topikba még az eddigiekhez képest is kevesebbet fogok írni.

A keselyűcsapat arra még ne számítson azért, hogy a felszerelésem nyomott áron mind az Eladban végezné, kivéve persze, ha erre köteleztek.

Na üdv a tisztelt társaságnak.

G.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #169 Dátum: 2013. Július 04. - 09:48:26 »
Erőt gyűjtesz, ez rendben van így, ne csüggedj! :2thumbup:

Sheffield-England

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #170 Dátum: 2013. Július 04. - 10:22:58 »
Képpel illusztrálva:



Az arcocskáimon még volt úgy 10 napja egy kis borotvás beavatkozás a gyér területeken, ezekkel még nem tudom, mi lesz.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #171 Dátum: 2013. Július 04. - 10:32:25 »
Micsoda jóképű gyerek vagy, szerintem jól áll a szakáll, akkor vágd le ha már biztos vagy benne, hogy mennie kell.

Halkan mondom, hogy 4-5 napot én is várok két borotválkozás között, ha tehetem. Az idő alatt "kiszőrösödöm, mint pincében a sz@r." :fetreng:
Sheffield-England

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #172 Dátum: 2013. Július 04. - 10:37:39 »
"kiszőrösödöm, mint pincében a sz@r."
...barlangban is.  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #173 Dátum: 2013. Július 04. - 10:41:11 »
Szerencsére sok pozitív visszajelzést kapok, egyelőre, életem párja is tolerálja, persze nyík, hogy böki. Ez viszont egy ilynen műfaj.

Mindenképpen akarok neki időt hagyni, hogy lássam mi tud belőle lenni. Rieker-szakáll biztosan, de kérdéses, hogy az arcom alját kell-e rendszeresen kitakarítani a rendezett megjelenés érdekében.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #174 Dátum: 2013. Július 04. - 11:12:01 »
Én nagyjából 10 nap után borotválkoztam ma, de úgy bökött mint az állat már. Persze szakáll az van is, marad is :)

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #175 Dátum: 2013. Július 04. - 11:30:30 »
Nekem a saját magam bökését most kezdi abbahagyni. Harmdik felekre ez persze nem vonatkozik.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #176 Dátum: 2013. Július 04. - 14:20:39 »
Én nagyjából 10 nap után borotválkoztam ma, de úgy bökött mint az állat már. Persze szakáll az van is, marad is :)
engem már második nap szokott zavarni, hogy birtok ki 10 napot  ???

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #177 Dátum: 2013. Július 04. - 14:36:48 »
Én nagyjából 10 nap után borotválkoztam ma, de úgy bökött mint az állat már. Persze szakáll az van is, marad is :)
engem már második nap szokott zavarni, hogy birtok ki 10 napot  ???
:+1:
Nekem csak kecskeszakállam van (az már nagyon rég, szinte folyamatosan), de azon kívül... Minden nap leszedem. Nyáron még inkább zavaró. 10 napot még egyetemista koromban sem bírtam, pedig akkor a pia/pina fontosabb volt a kényelemnél. Is.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #178 Dátum: 2013. Július 04. - 14:52:17 »
Csak egy nehezebb időszakot kell túlélni, utána már nem zavar.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #179 Dátum: 2013. Július 04. - 19:59:22 »
Novemberben csak a nyakamat borotváltam, két hétig, majd megőrültem, annyira viszketett, szerintem nyáron belepusztulnék a szakállba....
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici