Szerző Téma: Madame Scodioli  (Megtekintve 35181 alkalommal)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Madame Scodioli
« Válasz #60 Dátum: 2012. Július 20. - 23:56:38 »
Mi ez a xenofóbia fiatalok?!?
Mindenki ott lakik, ahol akar...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Madame Scodioli
« Válasz #61 Dátum: 2012. Július 21. - 10:37:01 »
Minden tiszteletem mellett fenntartom a véleményem,hogy annak a két kommentnek ebben a topikban semmi keresnivalója mert egy deka közük sincs a témához.A férfi kozmetikumok vagy mondjuk a minden ami OFF esetleg a Te mit használsz-fürdőszobáink részben oké lenne na de itt?????????????? Ezt attól függetlenül mondom,hogy abban reménykedtem csak használ valaki Mme AS-t de úgy látszik vagy tévedtem vagy még nem vetődött ide.
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Madame Scodioli
« Válasz #62 Dátum: 2012. Július 21. - 13:07:35 »
a két kommentnek ebben a topikban semmi keresnivalója
Ebben teljesen igazad van...
...és ennek a hozzászólásnak sincs itt keresnivalója, amit épp most írok...
...sőt sehol!  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Madame Scodioli
« Válasz #63 Dátum: 2012. Július 22. - 00:06:51 »
Sőt, akinek műfogsora van, az egyáltalán nem használ fogkrémet! 


Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Madame Scodioli
« Válasz #64 Dátum: 2012. Július 22. - 12:08:47 »
...csak műfogsor-ragasztót... aminek a tubusa megtévesztésig hasonlít a fogkrémre!  :crazy:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Madame Scodioli
« Válasz #65 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 11:09:24 »
Imádom mindegyik szappan illatát (bár még mindhez nem volt szerencsém). Kitűnő hab és síkosítás. Az aftershave-ek is csodálatosak (hozzáteszem, nem próbáltam egyiket sem, de bizonyosan nagyon jók)  :sör:
Ebbe most beletrafáltál Peti! :fetreng:
 Időközben megjött a csomim ami egy szappan,parfüm,arcszesz triót tartalmazott Gray Skies illatban.
A szappanról nem írnék hisz az már ki lett vesézve a Pamacs&Penge blogban a parfüm és az ASB  tökéletes egységet alkot vele az én orromnak nem vehető észre különbség.Az illat engem emlékeztet a valamikori rózsaszín Joop illatára-nem tudom lehet-e még ilyet egyáltalán kapni én valamikor 20-25 éve használtam ...ha jól emlékszem-édeskés orrba mászó illat ha reggel magadra teszed este még érzed.
Több írás szólt a termékek csípősségéről amit én nem tudok megerősíteni mivel én ebből semmit nem tapasztaltam-persze az is lehet,hogy vastag a bőröm mint egy rinocérosznak-  :idea:
Az arcszesz szintén hosszan tartó illattal álld vagy ver meg bennünket kinek kinek érzése szerint- kellemesen hidratál és az én szubjektív érzésem szerint kisimítja az arcbőrt...persze lehet,hogy csak bemagyarázom magamnak  :sör:

Végső konklúzióként mindenkinek csak ajánlani tudom aki szimpatizál az édeskés,hosszan tartó illattal mivel használata mellett a tömegközelekedés járművein bizton állíthatom,hogy a veled szemben kapaszkodó izzadságszagából semmit nem fogsz érezni  :fetreng:
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Madame Scodioli
« Válasz #66 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 17:06:09 »
Szia Peti!

Az igazat megvallva én csak ezt az 1 fajta arcszeszt láttam nála aztán,hogy most ez alkoholos vagy sem....????
Küldök képeket aztán a komponensek ismeretében mindenki eldöntheti,hogy alcoholos vagy sem.
http://kepfeltoltes.hu/view/120908/DSCF7178_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120908/DSCF7179_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120908/DSCF7180_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Madame Scodioli
« Válasz #67 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 19:01:40 »
A honlapján az van, hogy nem alkoholos...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Madame Scodioli
« Válasz #68 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 23:01:01 »
A honlapján az van, hogy nem alkoholos...
AS, ami nem alkoholos? Ez olyan, mint a hasonló kaliberű sör? :)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Madame Scodioli
« Válasz #69 Dátum: 2012. Szeptember 09. - 00:54:21 »
AS, ami nem alkoholos? Ez olyan, mint a hasonló kaliberű sör? :)

Nem feltétlenül, nem csak alkoholos, sima vizes oldatból is lehet AS-t csinálni. Végül is mindenre rá lehet fogni, hogy AS, amit borotválkozás után arcra kenve segít. Az üvegen azonban nem soroltak fel szerintem minden összetevőt, csak amit úgy éreztek, hogy meg mernek mutatni. Emulgeátor, tartósítószer nuku, a rózsavíz pedig nem vár sokáig, az illóolajok meg maguktól nem képeznek emulziót a vízzel, bár illóolaja válogatja, hogy mennyire nem.
Mindenesetre a rózsavíz (állítólag) önmagában már egy jótékony AS, úgyhogy rossz nem lehet...           

Nem elérhető Laurentius

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Madame Scodioli
« Válasz #70 Dátum: 2012. Október 15. - 15:00:04 »

Tiszteletem!

Volt szerencsém kapni a Madame szeptemberi akcióján és az utolsó pillanatban rendeltem tőle 3 AS-t meg egy fürdőszappant. Őszintén szólva egy rossz szót nem szólhatok az ügyintézésről, postáról no meg a készítményekről sem. Az utalást követően azonnal a postán volt a csomag és a feladástól számított 5. azaz ötödik napon már ki is bonthattam. (Kicsit furcsa belegondolni, hogy itthon, ha nem elsőbbségivel ad fel az ember egy egyszerű levelet, 3 napot kell várnia.) A vámtól kicsit tartottam, meg is írtam, hogy ha lehet ajándékként adja fel. Ez szerencsére semmilyen problémát nem okozott, viszont a postai papíron szépen tételesen fel volt sorolva a doboz tartalma + az értékük. Ennek ellenére a vámosokat valamiért nem érdekelte :).

Az AS-eket nagyon megszerettem, bár igazán csak a Weleda AS balzsammal tudom összehasonlítani. A Weledától puhább lesz a bőröm egy fokkal, de ezt be lehet tudni annak, hogy az balzsam, nem egy "mezei" AS.
Az illatokról meg ne is beszéljünk  ;D 4-5-6 órán át bőven kitartanak és egyáltalán nem tolakodóak már a felvitelkor sem. Laudanumot , Dust Shakert meg Step Right Up-ot rendeltem. A Laudanumra a magam egyszerűségével csak azt mondhatom, hogy pemetefű cukorka. Az első szaglászásnál kicsit zavart az édessége, nem ilyenre számítottam, de szerencsére idővel gyengül, tehát maradhat  :). A SRU egyszerűen zseniális, reggel-délben-este el tudnám viselni. Nagyon mozgolódós illat, ergo pihenéshez nem javasolnám  ;D. Utoljára maradt a Dust Shaker. Randihoz tökéletes, na meg alapvetően női társasághoz  ::). Szép, lekerekített illat. Egy ismerős jut róla eszembe, aki mindig szantálos parfümöt használt, de az sokkal harsányabb meg tolakodóbb volt, kb. egy órán át tudtam csak elviselni  ;D ;D.

A fürdőszappan az Eureka! névre hallgat. Fekete tea, dohány meg "leather". Majdnem mint a Laudanum, csak kevésbé édeskés, talán pont az utolsó illatanyag miatt. Szépen habzik, friss puha utána a bőröm. Egyszóval nagyon kellemes. A zuhany után, amíg száradt, az egész szobát betöltötte az illatával :borz2:. Az illata nem tolakodó, hanem finom, elegáns. Használat után 3-4 órával még érződik.

Külön kiemelném a csomagolást, látszik, hogy minden részletre nagy hangsúly kerül.

Végül és nem utolsó sorban pedig apró öröm, hogy kaptam egy kis mintát a Dust Shaker borotvaszappanból.



Dávid

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Madame Scodioli
« Válasz #71 Dátum: 2012. Október 15. - 15:20:28 »
SRU-t foglalom!

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Madame Scodioli
« Válasz #72 Dátum: 2012. Október 15. - 15:28:39 »
Eladó??? :boldog: Azt hittem, csak azért, hogy csorogjon a nyálunk.
Novaculum habeo.

Elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Madame Scodioli
« Válasz #73 Dátum: 2012. Október 15. - 15:44:32 »
Roti agresszív. Ahelyett, hogy a Trumper Eucris fércmunkát gyógyítaná!  :fenek:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Madame Scodioli
« Válasz #74 Dátum: 2012. Október 15. - 15:47:15 »
Laurentius meg azt fogja hinni, hogy itt tényleg mindenki őrült!  :crazy:   :fetreng:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici