Szerző Téma: Állványok, dobozok, ládikák, tokok  (Megtekintve 139855 alkalommal)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #150 Dátum: 2011. December 20. - 18:45:59 »
Rögzítsd mágnessel, úgy lóghat.



Okos vaaaaagy!!! Ülj előre!!! (by Hofi)  ;D
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #151 Dátum: 2011. December 20. - 18:51:48 »
fonthunter!

(Csak hogy lezárjam itt a képes fonalat) Jó néhány oldalról megpróbáltam linkelni képeket. Valahonnét sikerült, több helyről pedig nem. (Jól jött, hogy a hozzászólás utólag szerkeszthető)
Finnyás ez a motor. Bébézni köll, hátéemelt nem szereti nagyon.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #152 Dátum: 2011. December 31. - 17:19:12 »
Tükrös topikot nem találtam, ezért itt kérdezem meg:
Nagyítós tükröt használ-e valaki borotválkozáshoz?
Ma nézegettem a Müllerben a felhozatalt, jövő héten lehet, hogy beszerzek egyet.
Neten is néztem, de nem nagyon láttam olyan oldalt, ahol sokkal jobban járnék...
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #153 Dátum: 2011. December 31. - 17:23:16 »
Tükrös topikot nem találtam, ezért itt kérdezem meg:
Nagyítós tükröt használ-e valaki borotválkozáshoz?
Ma nézegettem a Müllerben a felhozatalt, jövő héten lehet, hogy beszerzek egyet.
Neten is néztem, de nem nagyon láttam olyan oldalt, ahol sokkal jobban járnék...

Én is nézegettem, azthiszem Obiban vagy Bricostore-ban láttam falraszzerelhető, kihúzható változatot.
Az asszonynak meg beadom majd, hogy neki vettem kozmetikai tükörnek  ;)

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #154 Dátum: 2011. December 31. - 17:34:44 »
Ikeában is van nagyítós kihúzható tükör, nem vészes áron, azt hiszem 3x-os nagyítással.
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #155 Dátum: 2011. December 31. - 20:25:43 »
Tükrös topikot nem találtam, ezért itt kérdezem meg:
Nagyítós tükröt használ-e valaki borotválkozáshoz?

Én itt írtam róla.

Nagy tükörlelőhely még:

http://www.hotelellato.hu/aruhaz/index.php?page=keres&ge=1
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #156 Dátum: 2011. December 31. - 20:46:45 »
Köszi!

Nekem majd olyan kell, ami szépen áll az ő lábán.
Falra szerelni nem szeretnék, valamint így ide-oda vihetem a lakásban (van ugye 2 fürdő is)

A Müllerben van 3x, 5x és 7x nagyítású. Körülbelül az áruk is úgy képződött, hogy az ezret megszorozták a nagyítási értékkel.  :)
A 3 és 5-ös nagyításúak krómozottak voltak, a 7-es viszont arany (vagy valami sárga) színben tündökölt.
Ez utóbbi nagyon szépen működött, csak sajnos a fürdőnkben minden krómos, így jó lenne olyat beszerezni.
Érdekes, hogy az 5x tükör valahogy fura volt, nagyon közel kellett hozzá hajolni, a 3x egész jól működött.
Meglátjuk mi lesz belőle, mindenesetre nyakamon a 20 éves házassági évfordulónk, majd valami ilyesmit kérek meglepetésnek. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #157 Dátum: 2011. December 31. - 21:23:38 »
Igazad van, a 3x-os vagy 5x-ös inkább a szemtől függ a mi esetünkben. Te még fiatal vagy, valószínűleg a 3x-os elég, nekem már sajnos az 5x-ös ami a jó.
Hölgyeknél persze más a helyzet, ők kisebb területre koncentrálnak, bár az enyémet is szívesen lenyúlja a feleségem 25 éves lánya időnként.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #158 Dátum: 2011. December 31. - 22:38:25 »
 ;D

Kihez képest?!

Ez a 45. szilveszterem. :) vagy inkább :(?

Viszonylag jó még a szemem, de valamiért nekem is a 7-es tetszett legjobban.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #159 Dátum: 2011. December 31. - 22:53:57 »
;D

Kihez képest?!

Ez a 45. szilveszterem. :) vagy inkább :(?

...akkor a fiam lehetnél.  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #160 Dátum: 2012. Január 01. - 16:42:52 »
Fonti bácsinak az unokája is idősebb nálam! Több tiszteletet!  :crazy:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #161 Dátum: 2012. Január 01. - 16:58:31 »
Fonti bácsinak
...hogyhogy bácsi? Több tiszteletet!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #162 Dátum: 2012. Január 01. - 18:07:15 »
...hogyhogy bácsi? Több tiszteletet!
Miért, tatázzam?  :fetreng:

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #163 Dátum: 2012. Január 01. - 18:10:10 »

Régebb óta fiatal  :crazy:

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Állványok, dobozok, ládikák, tokok
« Válasz #164 Dátum: 2012. Január 07. - 21:39:50 »
Körbejártam a tükör témát és úgy döntöttem, hogy itthon lesz megvásárolva, mert behozni drágább lett volna, meg ugye ezt inkább a maga valóságában is szerettem volna látni.
Netes felhozatalban az Ikea kínálatában volt olyan, ami nem vágott volna földhöz, de aztán kikötöttem az esztergomi Jysk és Müller boltoknál.
Az előbbiben találtam olyan tükröt, ami kinézetre tetszett, pusztán a nagyítása volt kevesebb az előre elképzeltnél. Ennek pontos értéke a dobozról nem derült ki, de még kibontva sem lettem okosabb. Szerintem max 2,5 vagy 3 x nagyítású lehet, nagyobb nem. Ára 2500 forint körül volt. Borotválkozáshoz persze ez is használható.
A szomszédos Müllerben ezután megnéztem ismét a felhozatalt, ami bővült egy 10x-es nagyítású tükörrel az utolsó látogatásom óta.
Ennek viszont sajnos műanyag volt a háza, nálunk a fürdőben meg minden króm, ezért kiesett a pikszisből. Csakúgy, mint az arany színű 7x-es nagyítású (pedig a képe tetszett),
Így maradt a krómos változatból az előre elképzelt 5x-ös nagyítású. Ennek ára 5200 Ft körül volt, de úgy gondoltam, hogy a nagyobb nagyítás nekem megéri a több pénzt, így a Jysk-be már nem mentem vissza a csaknem ugyanígy kinéző, fele ennyibe kerülő darabért.

A tükör egyébként a Németországi Helmstedt városában található Solida cég terméke.

Most már csak egy kabát kell a gombhoz, tehát kell valamiféle komód is alá.
Holnap vissza is megyek az üzletbe, mert féláron láttam olyan kis szekrénykét, aminek a tetejére szépen rá tudom majd tenni a tükröt.
Persze nincs nekik raktáron, csak rendelni lehet, de majd valahogy kibírom azt a 2 hetet. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici