Szerző Téma: Jabonman  (Megtekintve 5069 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Jabonman
« Dátum: 2013. Szeptember 08. - 14:52:50 »
A JABONMAN egy spanyol borotvaszappan márka, melyet Barcelonában készít a spanyol borotvafórum tagja, akinek nickneve - mily furcsa - JabonMan. :)  ...egyébként meg Manuel. Ez a szappan spanyol honban nagyon népszerű és sokféle aromával készül. Volt szerencsém most nekem is hozzájutni és mondhatom, hogy valóban kiválóan működik az első használatok alapján.
Remélem fórumunk spanyol tagjának, Albert Emerich barátunknak - mint rendszeres Jabonman használónak - több tapasztalata van a kiválónak ígérkező szappanról és ezirányú tapasztalatait megosztja velünk.  ;)





H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Jabonman
« Válasz #1 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 15:49:41 »
Ezt meg lehet rendelni vhogy online, vagy csak a fórumon keresztül?  Nem mintha nem lenne itthon elég szappan :fetreng:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Jabonman
« Válasz #2 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 16:12:12 »
Talán Béla, azaz Albert barátunk meg tudja mondani. Én ajándékba kaptam Manueltől, a spanyol borotvafórum nevében.
Egy közös beszerzés elképzelhető esetleg, ha van rá érdeklődés.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető deka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 325
Re:Jabonman
« Válasz #3 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 16:16:21 »
Én többször rendeltem már tőle, adtam is el itt - sőt, a héten is tervezek feltenni belőlük. Nagyon szeretem a JabonMan szappanokat egyébként, még ha kissé borsos is az áruk. Jópofa csomagolás, kitűnő működés, érdekes illatok, lanolin! :)

Rendelni egyébként közvetlenül Manueltől lehet. Weblapja nincs, emailben lehet tőle lekérdezni az éppen elérhető termékeinek a listáját. Segítőkész, elérhetősége: magafe_es@yahoo.es


Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Jabonman
« Válasz #4 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 16:51:18 »
Ha indul közös beszerzés, benne vagyok.

Nem elérhető Albert Emerich

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 333
Re:Jabonman
« Válasz #5 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 18:55:14 »
Szervusz fiúk, vásárolni Jabonman szappant nagyon könnyű, csak írni kel neki egy üzanetet: magafe_es@yahoo.es

Most ezek a szappanok vannak neki:

Lanolin nélkül :

- Lavanda
- Vetiver-Mandarina-Litsea Cubeba........(125g, 13,80 euros)
- Lima-Bergamota-Cardamomo
- Mountain ........................................(Új, Flor de Té, Cedro, Lavanda, Laurel, Musk, Ciprés)
- Clavo-Laurel-cedro ...........................(125g, 13,80 euros)

Lanolinal :

- Ylang Ylang-Pachuli-Naranja
- Lavanda-Ciprés-Bergamota
- Lima-Canela
- Brisa de Oriente.............................(Mirra-Clavo-Cardamomo.125g,  13,80 euros.)
- Rosas
- Coco
- Lima-Incienso................................(Mentolado . 125g, 13,80 euros)
- Tierra Húmeda...............................(Mezcla Vetiver. 125g, 13,80 euros)
- Cítricos ........................................(125g, 13,80 euros)


Szállítási költség……………..….......…Euros



Internacional :

Europa (<500g).........8,65

Europa (<1000g).......14,80


Fizetés:

Paypal

Nagyon finom szappanok!!

 :2thumbup:
Aetate fruere, mobili cursu fugit

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Jabonman
« Válasz #6 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 11:25:42 »
Még egy kis információ Deka fórumtársunktól a Jabonmam szappanokhoz: 


JabonMan Brisa de Oriente szappan
A spanyol kézműves gyártó, Manuel Garcia Ferrer szappanja.
Manuel háromféle szappant készít: normál, lanolinos és még több lanolinos típusokat. Ez a szappan a még több lanolin családból való, mert az a kedvencem :) A lanolin számomra a maximális bőrápoló hatást jelenti, ami a borotválkozás után még sokáig érezhető. Nem mindenki van ezzel így, van, aki a Mitchell/Kent szappant sem szereti, de számomra a lanolinos szappanok a legjobbak, csak ilyet használok.

A JabonMan szappanok a lanolinon kívül is csupa érdekes alapanyagból vannak, csak természetes összetevőket tartalmaznak. Karitévaj, édesmandula-olaj, csipkebogyó, rhassoul agyag... Már-már inkább sütirecept, mint kozmetikum.
A csomagolás is egyedi: alumínium tégelyben érkezik. Nagyapám ilyenben tartotta a szegeket a műhelyében. Jól záródik, jól tornyozható a polcon - épp megfelelő.

A Brisa de Oriente ("keleti szél") keleties illathatású: fűszeres, friss. Nem "száraz", frissfa-illat, inkább összetett, édeskés, érdekes. Szantál, szegfűszeg, kitudjamégmi.


JabonMan Lima Canela
"Citrus - fahéj". A neve sok mindent elmond, valóban, citrusos-fahéjas.
Én a '80-as évek második felében voltam tizenéves. Akkoriban nagyon népszerű volt a kólaszörp, amit szódával felöntesz otthon - na, arra emlékeztet. Kellemes, vidám illat.


...így megmarad az utókor számára és nem archiválódik, ha eladta.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Jabonman
« Válasz #7 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 22:07:59 »
Ha esetleg lesz közös beszerzés, akkor egy lanolinis Rosas-ra vevő lennék...
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Jabonman
« Válasz #8 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 22:24:27 »
Ha esetleg lesz közös beszerzés, akkor egy lanolinis Rosas-ra vevő lennék...
Arra én is!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici