Szerző Téma: Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...  (Megtekintve 153850 alkalommal)

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #60 Dátum: 2010. Március 23. - 11:16:59 »
ez a teszt magáért beszél  ;D hálás köszönet, kipróbálom! :)

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #61 Dátum: 2010. Március 24. - 15:20:56 »
Ma én is beszereztem egy ilyen dm-es sószappant. 300 grammos és ahogy nézem jó ideig elég lesz. Azt írja 100% himalája kristály só, tehát semmilyen alum vegyületet nem tartalmaz lehet nyugodtan használni. Borotválkozás után vérzéscsillapításra is ki fogom próbálni.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #62 Dátum: 2010. Március 24. - 16:21:05 »
Ma én is beszereztem egy ilyen dm-es sószappant. 300 grammos és ahogy nézem jó ideig elég lesz. Azt írja 100% himalája kristály só, tehát semmilyen alum vegyületet nem tartalmaz lehet nyugodtan használni. Borotválkozás után vérzéscsillapításra is ki fogom próbálni.

Én is lassan egy hete használom, eddig csupa jó tapasztalattal. Viszont elég gyorsan fogy!  :)
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #63 Dátum: 2010. Március 26. - 14:56:03 »
Halló! A pörköltet nem ezzel sózzuk!  ;D

Kipróbáltam borotválkozás után ( na nem vérzés csillapításra, mert ilyen nálam nem fordulhat elő :)), csak úgy a balzsam helyett, egészen kellemes!
Csak le kell öblíteni- én kb.fél órát hagytam, utána kezdtem kényelmetlenül érezni magam...

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #64 Dátum: 2010. Április 01. - 16:29:00 »
Mindenkit intenék attól, hogy kipróbálja a sószappant vérzéscsillapításra. A héten kissé pontvérzéses volt az arcom borotválkozás után gondoltam kipróbálom rá. Pár pillanaton belül elkezdte égetően csípni az arcbőrömet, gyorsan le is mostam.

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #65 Dátum: 2010. Április 06. - 14:06:36 »
Lehet,hogy csípte de nem tarthatott sokáig.Másrészt eleve csipi hisz ha belegondolunk egy sebre teszünk sót.Ettől függetlenül már kb. 3 hónapja csak ezt használom borotválkozás utáni vérzés csillapítónak.
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #66 Dátum: 2010. Április 06. - 21:08:54 »
Sószappant mindenkinek!  ;D

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #67 Dátum: 2010. Május 04. - 17:26:23 »
Hehe. Mindenesetre aki még nincs képben. Ez a dihidrogén monoxid borzasztóan káros hatással tud lenni az emberi szervezetre, legfőként dikarbon pentahidrogén hidroxid társaságában. Ennek a képlete pedig C2H5OH. Mindenki óvakodjon ettől a két igen szennyező vegyülettől!

Ez a CH3-CH2-OH pedig alkalmas lenne borotvák fertőtlenítésére, ha nem lenne súlyos idegméreg...

A korábbi témához pedig: én évtizednyi, női, Rexona golyós dezodor után váltottam Lush szilárdtestre, mivel valami nem múló gyulladás keletkezett a kezelt felületen.
Ez a Lush-féle valami kissé zsíros tapintású, kenődő anyag, igen hatékony, és úgy tűnik, allergiásoknak is jó lehet. Viszont drága, sajnos.

Van egy olyan termékük is, amit edényben kell tartani, annyira puha. Sárgás, krémesebb cucc - na attól duplán gyulladt be a hónaljkutya.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #68 Dátum: 2010. Május 04. - 17:43:16 »
Viszont elég gyorsan fogy!  :)

Gyorsan fogy? Nekem is Istennek sem kopik. Hogy használod?
Én bevizezem, egyik hónaljamra fel, aztán megint kis nedvesség, másik.

Nem nagyon kopik...
(DM-es sószappan, Himalája vmi 990Ft volt)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #69 Dátum: 2010. Május 04. - 17:47:19 »
Arról nincs vmi okos embernek elképzelése, miért lehet, hogy Németországban képtelenség kenős hónaljgátlót szerezni? Csak golyós és sziszegős van, pedig bejártam érte dm-et, müllert, schleckert, és még pár egyéb helyet is...

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #70 Dátum: 2010. Május 04. - 19:59:13 »

Talán megy ki a divatból...  :D
Aztán az is lehet, hogy hatóanyagok tekintetéban lehet kitiltották őket a piacról és most éppen kotyvasszák és tesztelik az alternatívákat.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #71 Dátum: 2010. Május 04. - 20:43:51 »
Én is sószappant akarok!!!  ;D Holnap veszek!

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #72 Dátum: 2010. Május 05. - 15:25:52 »

Nem nagyon kopik...
[/quote]
Szerencsére az enyém se. Épp csak annyira fogyott a dörzsöléstől, hogy kezd kicsit kerekedni. A szögletes szélek kezdenek eltűnni lassan.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #73 Dátum: 2010. November 06. - 07:56:05 »
Weleda Zsálya dezodort használok izzadás ellen, eddig nagyon bevált. Nyárra viszont kevés lesz, addig van időm találni valamit  ;D , természetesen aluminium menteset.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Krémek, samponok, ápolás, ilyesmi...
« Válasz #74 Dátum: 2010. November 06. - 09:46:27 »
sószappan: remekül bevált, azonban néha előtűnnek belőle ilyen kis kiálló mákszemnyi kemény göbök, amelyek, ha nem figyelek, igen csak tudnak karcolni   :-\

ezért néha csiszolóvászonnal át kell mennem rajta

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici