Szerző Téma: Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink  (Megtekintve 100595 alkalommal)

Nem elérhető Gabesz

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 75

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #77 Dátum: 2012. Július 03. - 20:30:41 »
modoros.blog.hu/2012/07/03/olvasoi_rovat_a_szakallas
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #78 Dátum: 2012. Július 04. - 00:08:03 »
...ez őrület!
Baromi szórakoztató, de mennyi feszültség lehet benne...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #79 Dátum: 2012. Július 04. - 07:38:30 »
...ez őrület!
Baromi szórakoztató, de mennyi feszültség lehet benne...

Azért a szakállas, és bajszos barátaim nevében elbeszélgetnénk vele. :valaminagyonagresszív:
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #80 Dátum: 2012. Július 04. - 14:56:00 »
Szerintem Józsit keresztbe lenyelné.
Ide minimum egy Csernus kell, korbáccsal a kezében a gumiszoba kijáratához.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #82 Dátum: 2012. Július 07. - 07:26:11 »
Akit érdekel: Az Ecsetboltban bajuszvax kapható. Német, de ungarise bajszvax van rejá írva.

Németeknél a 'bajusz' szinte "egyenlő' a magyarral. Lehet, hogy ezért "ungarisch", jobban el lehet adni...

Az egyébként úgy tudom a "vizes" változat ami nálunk az Alföldön (ahol talán a leginkább használták) nem volt elterjedve. A lényege az, hogy vízben oldanak viaszt (méhviasz) adnak hozzá még szappanport és gummi-arábikumot majd folyamatosan kevergetik hűlés közben úgy, hogy a vízben a viasz egészen kis szemcséket képez (különben összeállna a tetején, mint kocsonyán a zsír). Nem szabad nyitva hagyni mert kiszárad.

Saját pedrőt párszáz forintból el lehet készíteni, most láttam egy webshop-ban szappan méretű méhviasz-tömböt 500,-ft-ért, ahhoz már csak faggyú vagy olaj kell.

Most más gondjaim vannak így még nem készítettem el + "futár" hoz az Alföldről birkafaggyút és méhviaszt egy méhésztől. "Fizetnem" csak annyit kell, hogy a megfelelő arányt kikísérletezzem (a méhész bajusza kihúzva a füléig is elér, ezért szeretné ő ís  ;) Autentikus is lesz az összetétele és ezért jobban harmonizál majd a fizimiskámmal  :)

Más:
A mérgelődő fiatalember blogbejegyzéséhez: A gondot inkább abban látom, ha valaki így kiakad másnak a bajusz/szakáll viseletén/nem viseletén.
Azért megjegyzem: a simára borotvált arc nekem inkább 'multikulti'-nak, technokratának, metroszexulásnak (néha  "gyanúsnak") tűnik; de hát ez szubjektív és nem is szólok bele a más dolgába...

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #83 Dátum: 2012. Július 08. - 21:22:34 »
modoros.blog.hu/2012/07/03/olvasoi_rovat_a_szakallas

Egyik haverom linkelte nekem - az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem kb. 2 évig volt középhosszú kecskeszakállam  ::), azaz Mach3-as korszakom túlnyomó részében. Hát mit ne mondjak - van némi igazság abban, amit ír. Persze Botondnak is igaza van - igazából ez egy társadalomrajz, egy olyan "miabajomveletek" típusú kifakadás, és tényleg kissé elgurult a gyógyszere. Több helyen viszont annyira betalál, vagy egyszerűen szórakoztató módon ökörködik, hogy hangosan nevettem... :fetreng: elnézést a szakállas fórumtársaktól.  ;)

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #84 Dátum: 2012. Július 09. - 04:41:57 »
Persze, van ott IQ, csak ilyen logika mellett el lehetne magyarázni azt is, hogy miért fizessen dupla TB-t az aki sportol...  ;D

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #85 Dátum: 2012. Július 10. - 05:06:17 »
'extrém' logikát  ;)

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #86 Dátum: 2012. Július 10. - 20:06:54 »
...ezt szerintem csak te érted  :borosta:  (én biztosan nem  :crazy:)

Úgy értettem, hogy 'beteg' az az elme amelyik ilyet kitalál. Ha csak a TB példáját vesszük: veszélyezteti magát aki küzdősportot űz, dohányzik, sok alkoholt fogyaszt, erősen fűszeresen étkezik, elhízott vagy anorexiás stb. Ha nagyon komolyan vennénk egy ilyen gondolatmenetet akkor az egyén szabadságát le kellene nullázni és az államnak totális hatalommal kellene rendelkeznie (jelentési kötelezettség, ellenőrzés és persze büntetés következménnyel). Pl. ha a testtömeg-indexed a húsvéti lakomázás következtében átlépett egy bizonyos értékhatárt és ezt nem jelentetted be, illetve nem fizetted meg a magasabb TB-hozzájárulást, de a mérlegelő biztos rajtakapott akkor -visszaeső szabálysértőként- akár súlyosabb büntetést is kaphatsz (nem fizetés esetén 'elzárást'). Na, így értettem az 'extrém' logikát  ;D

MÁS (vissza a topikhoz):

Ma megkaptam az Alföldről a birkafaggyút és a méhviaszt. Méhviaszt lereszeltem, majd egy lábosban vizet forraltam és ebbe egy bögrét merítettem amelyben felolvasztottam a méhviaszt. Amikor felolvadt (teljesen folyékony) akkor belekevertem azonos mennyiségű birkafaggyút. Tégelybe öntöttem és kihűtöttem (illatosítót nem főztem bele), ez a bajuszpedrő.

Kipróbáltam, nagyon dúúúúúrva... olyan tőle az ember bajusza mint a bivaly szarva  ;D

Felvinni úgy lehet, hogy egy ujjat felvelé tolva a köröm tetejével faragunk egy egészen kis mennyiséget a pedrőből, ezt két ujjbegy között addig dörzsöljük amíg szinte el nem tűnik, majd ezzel bekenjük a bajuszt. A bajuszt ezek után többször átfésüljük azután pedig lehet formázni.  ;)

kicsit OFF:

Annyi volt a birkafaggyú, hogy a pedrő után készítettem lecsót is rajta (zsír helyett azt raktam alá). egészen elbódultam a birkafaggyú illatától, ha van Kunok Menyországa az biztosan csak ilyen lehet!  ;D

Nem elérhető Bönek

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #87 Dátum: 2012. Július 10. - 22:03:50 »
Szerintem ez máshol így működik. Jó, ott nem TB a neve, meg nem kötelező, de én egyetértek vele. Azért van egy limit, ami belefér a "normális"-ba. Ha ennél több kockázatot vállalsz, evidens, hogy a téged biztosító cég kockázata is nőni fog, amit ő pénzben fog mérni. Nem értem, mi ebben a nem érthető  :nemtom:

Szerintem két malomban őrlünk  :) A különbség a mértékben van, bármit túlzásba lehet vinni. A szőrzet-szapuló jóember a kritikát vitte túlzásba (már-már az őrület szintjére  :D, a TB-nél említett példát pedig arra írtam, hogy a szabályozást is lehet túlzásba vinni. Sajnálom, ha "nem ment át" a közlendő, ennél jobban nem tudom leírni.

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #88 Dátum: 2012. Július 14. - 01:58:27 »

Ma megkaptam az Alföldről a birkafaggyút és a méhviaszt. Méhviaszt lereszeltem, majd egy lábosban vizet forraltam és ebbe egy bögrét merítettem amelyben felolvasztottam a méhviaszt. Amikor felolvadt (teljesen folyékony) akkor belekevertem azonos mennyiségű birkafaggyút. Tégelybe öntöttem és kihűtöttem (illatosítót nem főztem bele), ez a bajuszpedrő.

Kipróbáltam, nagyon dúúúúúrva... olyan tőle az ember bajusza mint a bivaly szarva  ;D

Felvinni úgy lehet, hogy egy ujjat felvelé tolva a köröm tetejével faragunk egy egészen kis mennyiséget a pedrőből, ezt két ujjbegy között addig dörzsöljük amíg szinte el nem tűnik, majd ezzel bekenjük a bajuszt. A bajuszt ezek után többször átfésüljük azután pedig lehet formázni.  ;)

kicsit OFF:

Annyi volt a birkafaggyú, hogy a pedrő után készítettem lecsót is rajta (zsír helyett azt raktam alá). egészen elbódultam a birkafaggyú illatától, ha van Kunok Menyországa az biztosan csak ilyen lehet!  ;D


Nohát!
Örülök, hogy jól sikerült a főzőcske.  :)
A legelején próbáltam beszerezni én is birkafaggyút, de itt a városban a henteseknél - úgy látszik - nem jött be a kérésem.
Aztán feladtam és lett belőle olaj. Így igazából azt sem tudom, hogy is néz ki egy adag faggyú!? Gondolom vannak különböző állapotfázisai.
És nálad a faggyú hatása/állaga az olajhoz képest milyen? Zsíros féle?

Amúgy én jól megvagyok a, méhviasz+olaj+illó pedrővel. De mindíg is ki akartam próbálni ezt a hagyományos faggyús verziót is. Majd idővel meglesz...

... és a méhviasz illata? Az se rossz! Szintén émelyítő.  ;)

Jó pedrést!
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Bajusz, szakáll, barkó - gondozott és ápolt büszkeségeink
« Válasz #89 Dátum: 2012. Július 14. - 02:01:46 »

Az egyébként úgy tudom a "vizes" változat ami nálunk az Alföldön (ahol talán a leginkább használták) nem volt elterjedve. A lényege az, hogy vízben oldanak viaszt (méhviasz) adnak hozzá még szappanport és gummi-arábikumot majd folyamatosan kevergetik hűlés közben úgy, hogy a vízben a viasz egészen kis szemcséket képez (különben összeállna a tetején, mint kocsonyán a zsír). Nem szabad nyitva hagyni mert kiszárad.

Ez a vizes pedrő sem lehet rossz! Kipróbálnám...
Már csak gumiarábikumot kell szerezni :D
Illetve kifundálni, hogy a viasz hogy oldódik a vízben. Tán, lereszelve/forró vízben...

Amúgy, most próbálom színezgetni a viaszt.. meglátjuk!
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici