Szerző Téma: Újonnan vásárolható kések  (Megtekintve 224356 alkalommal)


Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #466 Dátum: 2015. December 20. - 22:37:56 »
Még régebben mondta nekem valaki, hogy a régi kések jobbak, mint a régiek és, hogy nem érdemes új kést venni emiatt, ez tényleg igaz?
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #467 Dátum: 2015. December 20. - 23:21:59 »
Még régebben mondta nekem valaki, hogy a régi kések jobbak, mint a régiek és, hogy nem érdemes új kést venni emiatt, ez tényleg igaz?
Itt újakra gondolsz, igaz?

Szerintem a legtöbb esetben igaz, ha gyári késekről beszélünk. A saját tapasztalatom ez, meg nálam sokkal rutinosabb fórumtársaké is tudomásom szerint.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #468 Dátum: 2015. December 20. - 23:33:06 »
Még régebben mondta nekem valaki, hogy a régi kések jobbak, mint a régiek és, hogy nem érdemes új kést venni emiatt, ez tényleg igaz?
Itt újakra gondolsz, igaz?

Szerintem a legtöbb esetben igaz, ha gyári késekről beszélünk. A saját tapasztalatom ez, meg nálam sokkal rutinosabb fórumtársaké is tudomásom szerint.
Igen, a gyáriakra gondolok, amiket a boltokban lehet kapni manapság. Kezdve azzal, hogy nem élezik meg őket rendesen illetve a borotvák acélja sem a legjobb (én ezeket csak hallottam és el is hittem, tehát új kést még nem vettem ebből következően).
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #469 Dátum: 2015. December 21. - 00:26:01 »
Szerintem okosan tetted. Szuper késeket árulnak itt mindig a topiklakók, és a legtöbb esetben még az élezéssel sem kell bajlódni.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #470 Dátum: 2015. December 21. - 00:49:49 »
Szerintem okosan tetted. Szuper késeket árulnak itt mindig a topiklakók, és a legtöbb esetben még az élezéssel sem kell bajlódni.
Igen a 3 kés körül 2 innen van, egyikkel sem volt gond, sőt :D
Az az egyet amit meg ebay-ról rendeltem azt meg fórumtársak újítják fel
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető Subby

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #471 Dátum: 2016. Január 07. - 17:07:19 »
Sziasztok!

Nem tudom itt illendő vagy más topicban, de lenne egy ELADÓ ROBERT KLAAS borotvakésem.
Ár: 30 000 Ft
Eredeti ár: 149 EUR
http://www.der-schleifer.de/rasiermesser/robert-klaas-kissing-cranes-solingen/robert-klaas-rasiermesser-snakewood.php
Állapot: gyűjteményi darab, soha nem használt, gyári
Kiegészítő: dobozával együtt
Anyaga: szénacél, sárkányfa
Típus: 10022/-5/8“-341
Az ár a postaköltséget nem tartalmazza

Ha valakit érdekelne: 70/318-7934

Jó borotválkozást! 

Nem elérhető orultspanyol

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 368
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #472 Dátum: 2016. Január 07. - 17:43:14 »
Egyelőre se itt se más topicban. Van elad rész, ott tudsz nyitni saját eladó cuccaidnak topicot, de csak ha megvan a hsz számod hozzá.
I will be the change I'm seeking, manifest the words I'm speaking. ||| shallam.hu

Nem elérhető Renwargner

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 49
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #473 Dátum: 2016. Május 17. - 16:03:55 »
Üdv urak!

Egy tartozásomat kívánom törleszteni jelen vallomás formájában. :)

Nem is olyan régen értesítettem Gregg urat: szükségem lenne egy egyedi borotvakésre. Mivel manapság egyre többet foglalkozik vele, szívesen elvállalta. Egy-két alapötletet osztottam meg vele, de megkértem: amíg nem fogom a kezemben a kést, nem szeretném sehol sem látni. Ő nagyon illedelmesen eleget is tett ennek. :)
Aztán elkérezett a pillanat, amikor átvehettem. A kés az alábbi képeken látható:

https://www.facebook.com/hgrazors/posts/799157746885826

Előtte egy basic Dovo Solingen-em volt, amit szintén Gregg élezett. Ennek ellenére a két kés ég és föld...leginkább ezzel tudnám elsőre körülírni amit éreztem.
Mindenféle akadály- vagy gubanc nélkül szedett le mindent az arcomról, 2 kör alatt (úgy, hogy előtte már 4-5 napja azért növesztettem a szőrzetet... :D ). Ráadásul kifogytam épp az arckencéből is, így hagyományos borotvahabbal kellett dolgoznom. És még így is frankóbb volt sokkalta.
Ezúton is köszönöm remek munkáját, uram! Aki tuti borotvát akar magának, ami nem csilliárdokba kerül, azonnal forduljon Gregg Úrhoz!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #474 Dátum: 2016. Május 17. - 16:18:23 »
Üdv a klubban! Szuper a kés!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #475 Dátum: 2016. Május 17. - 16:27:50 »
Üdv urak!

Egy tartozásomat kívánom törleszteni jelen vallomás formájában. :)

Nem is olyan régen értesítettem Gregg urat: szükségem lenne egy egyedi borotvakésre. Mivel manapság egyre többet foglalkozik vele, szívesen elvállalta. Egy-két alapötletet osztottam meg vele, de megkértem: amíg nem fogom a kezemben a kést, nem szeretném sehol sem látni. Ő nagyon illedelmesen eleget is tett ennek. :)
Aztán elkérezett a pillanat, amikor átvehettem. A kés az alábbi képeken látható:

https://www.facebook.com/hgrazors/posts/799157746885826

Előtte egy basic Dovo Solingen-em volt, amit szintén Gregg élezett. Ennek ellenére a két kés ég és föld...leginkább ezzel tudnám elsőre körülírni amit éreztem.
Mindenféle akadály- vagy gubanc nélkül szedett le mindent az arcomról, 2 kör alatt (úgy, hogy előtte már 4-5 napja azért növesztettem a szőrzetet... :D ). Ráadásul kifogytam épp az arckencéből is, így hagyományos borotvahabbal kellett dolgoznom. És még így is frankóbb volt sokkalta.
Ezúton is köszönöm remek munkáját, uram! Aki tuti borotvát akar magának, ami nem csilliárdokba kerül, azonnal forduljon Gregg Úrhoz!

 :2thumbup: szépséges! Na majd egyszer lesz nekem is valamelyik pengemestertől:)

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #476 Dátum: 2016. Május 17. - 17:43:33 »
Renwargner, köszönöm a szép szavakat, a kést pedig használd jó egészséggel! :hat:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #477 Dátum: 2016. Május 18. - 13:08:56 »
Csinos darab, mint az összes.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #478 Dátum: 2016. Május 18. - 13:56:16 »
 :sör:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető rob

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 80
Re:Újonnan vásárolható kések
« Válasz #479 Dátum: 2016. Május 24. - 17:13:30 »
A Gold Dollar késeket lehet használni vagy felejtős?
„Azt ismered, hogy egy pasi kiesett az ötvenedik emeletről?
Miközben zuhan azt mondogatja, hogy nyugtassa magát:
eddig minden rendben, eddig minden rendben, eddig minden rendben..."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici