Sziasztok,
Mai beszerző-(ruházó) körutam eredménye a képen látható 5/8-as DOVO Black Star 1/1 + fenőszíj, paszta és a tartó (a pamacs már megvolt). Életem első borotvakése

Elkezdem a hosszú utat, mert hosszú lesz, azt ma már megtapasztaltam a borotva és az arcom felavatásánál...

cirka félóra balkezeskedés a jobb kézzel, az eredményt nemigen fogom kitenni díszkeretbe...

messze nem alapos, nyakam tele "nick"-el, éget is egy picit... "szal a szokásos, gondolom én... bár, megvágni nem vágtam meg magam, mert nagyon óvatósan (tisztelettel

) álltam hozzá a procedurához.
A legnagyobb bajom az (is) volt, hogy gyorsan szárad ez a fránya szappanhab

amikor odaérek, addigra már porlik...

Egy ideig DE-vel akarom kombinálni, hogy azért reggelelenként időben beérjek a mhelyre

De egyértelműen tetszik

gondolom van itt pár kolléga, aki DE-ről (vagy plasztikról) tért át késre, nagyon érdekelnének a tapasztalataitok, illetve tanulságok, bármilyen praktikus tanácsnak örülnék. Ezer köszi előre is!

Megyek bújni a borotvakéses részt... 