Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 258779 alkalommal)

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #45 Dátum: 2010. Március 19. - 19:21:27 »
after

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #46 Dátum: 2010. Március 19. - 19:36:05 »
Köszi. Balzsam?
Jazz és a Vespám

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #47 Dátum: 2010. Március 19. - 20:21:06 »
Eleg folyekony, vizes allagu. Kb mint a Nivea sensitive afterje. Tehat nem egy suru, kremes allagu balzsam.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #48 Dátum: 2010. Március 20. - 15:30:57 »
nedves kézzel vidd fel az arcodra. elég belőle néhány csepp.

fantasztikus termék.

Nem elérhető isti79

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #49 Dátum: 2010. Március 20. - 15:48:56 »
A skin food pre/ after :
http://www.trumpers.com/product_detail.cfm?ProductID=111547341
Én pre shave-ként még nem probáltam, de anno emberke a kispadról asszem igen, és jók voltak a tapasztalatai emlékeim szerint.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #50 Dátum: 2010. Március 20. - 15:59:03 »
En hasznaltam pre-kent is. Artani nem artott  ;)

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #51 Dátum: 2010. Március 21. - 13:39:34 »
A Geo F Trumper szerint :skin food is ideal before or after the shave . Azaz előtte vagy utána.Én magam pl mindkettőre  használom nagy megelégedettséggel.
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Clinique Post-Shave Healer
« Válasz #52 Dátum: 2010. Május 12. - 12:13:45 »
Sziasztok!

No, mint ígértem, kértem mintát (adtak), elhoztam, próbálgatom.

Első tapasztalások: illatra semleges, tiszta, erős alkoholos érzettel. Állag tekintetében mint egy híg naptej vagy nagyon híg testápoló, kissé olajos érzetű.

Használatra: nagyon könnyű felvinni és szétoszlatni, kicsit csipős-alkoholos, kicsit hűsítő-megnyugtató érzés, ami ugyan közel oximoron, mindenesetre ez a tapasztalat. Kb. 10 perccel felhordás után egy enyhe húzó-száraz érzet marad utána a bőrön, illata szinte egyáltalán nincs (alig érződik, borzasztó messze az irritáló illattól). A vérzést szinte egyáltalán nem csillapítja, a bőrpírt kicsit enyhíti, de erős túlzás lenne azt állítani, hogy valódi "healer"-két működne: az egy nappal ezelőtt ejtett kis vágást nemhogy nem zárta le, de a vérzést is hagyta tovább, szinte változatlan intenzitással.

Kiadósság: egy egész arcra kb. egy borsószemnyi mennyiség bőven elegendő, tehát a teljes tubus kb. egy évig, talán másfélig simán kitart.

A próba alapján azt mondom: ártani bizonyára nem árt, konkrét előnyét (a kissé gázosabbra sikeredett borotválkozások negatív hatásainak csökkentését) a magas várakozásokhoz képest sem teljesítette egyáltalán.

Részemről megpróbálom a T&H mintákat, ha azokban sem találok kedvemre valót, akkor...

ED! Lett timsód időközben?


Prof
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Clinique Post-Shave Healer
« Válasz #53 Dátum: 2010. Május 12. - 12:32:20 »

Részemről megpróbálom a T&H mintákat, ha azokban sem találok kedvemre valót, akkor...


Mit probaltal eddig?

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Clinique Post-Shave Healer
« Válasz #54 Dátum: 2010. Május 12. - 12:49:16 »
Mit probaltal eddig?

Egyszerű: semmit. :-) A T&H mintacsomagot fogom végigpróbálni többedmagunkkal egyetemben, ha megjött.

Eddig egyébként fertőtlenítésre/vérzéscsillapításra szintén a Clinique sima arclemosó tonikját használtam (Clarifying Lotion 2), ami egy roppant egyszerű denszesz/víz/nagylevelű csodamogyoró-kivonat (hamamelis) keverék. Bevált, de az irritációval semmit nem tudott kezdeni (sőt).

Prof
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #55 Dátum: 2010. Május 12. - 15:23:50 »
Prof, ha nem valnak be a TH-k sem, akkor jelezd, szerintem lesz meg otletunk.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #56 Dátum: 2010. Május 18. - 12:33:15 »
Mikor még elkezdtem borotválkozni kipróbáltam apu arcszeszeit, de nem jöttek be, mert szárították a bőrömet. Mióta DE-t használok még nem próbáltam. Ma eszembe jutott, hogy ki kéne megint próbálni, mivel már borotválkozás után is olyan puha az arcom, mintha bekentem volna valami krémmel (az olívaolaj hatásának tulajdonítom). Megnéztem mi van a faliszekrényben, és találtam pár fajtát (Gillette 2 fajta, Alex, Secret 2000), de egyik sem volt valami bizalomgerjesztő. Egyiknek sem tetszett az illata, ráadásul a Secret 2000 műanyag flakonos! :D Kissé gagyinak tűnik.
Viszont volt egy ötödik, amit idáig nem említettem. Nem tudom hány éve állhatott már ott. Ennek az illata számomra a '90-es évek férfiillatát idézi, nem túl erős, kissé mentolos illatú. A színe a kék szín egy szép árnyalata. Kipróbáltam és nagyon jó érzés volt! Az arcomat kellemesen hűsítette a mentol és nem volt túlzott intenzitású az illata, és a bőrömet sem szárította ki. Ezután is használni fogom, különösen jó lesz a nyári napokra ;D
És íme két kis kép, amin a neve is látszik:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 18. - 14:02:50 írta toxin »
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #57 Dátum: 2010. Május 18. - 13:10:49 »
hű. ezt a 2000x3000-es képet jó lett volna átméretezni feltöltés előtt a negyedére, úgyis kicsinyítve látszik a fórumon...

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #58 Dátum: 2010. Május 18. - 13:29:27 »
OFF
hű. ezt a 2000x3000-es képet jó lett volna átméretezni feltöltés előtt a negyedére, úgyis kicsinyítve látszik a fórumon...
A képeket mindig úgy linkelem be a fórumra, hogy megadok egy fix szélességet ("[img width=X][/img]" - X helyére kerül a szélesség értéke pixelben). Így elvileg mindegy, hogy milyen nagy képet linkelek. Amúgy meg a fájlok mérete nem nagy (0,3 Mb egyenként). Szerintem nincs ezzel semmi baj, de ha rosszul látszik kicserélhetem.
ON
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #59 Dátum: 2010. Május 18. - 13:39:32 »
Én normál méretben látom...   ???

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici