Szerző Téma: Borotválkozás előtti szerek  (Megtekintve 149710 alkalommal)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #345 Dátum: 2014. Május 12. - 20:04:18 »
Minden borotvakrémben-szappanban van szőrpuhító valamilyen formában, a tusfürdőben nincs, mert nem ez az esődleges feleadata.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #346 Dátum: 2014. Május 13. - 08:22:59 »
Volt már ez a téma...
Ha nagyon nincs más lehetőség, és muszáj borotválkozni, és más nincs kéznél, és így tovább...megteszi a tusfürdő is. Persze nem alkalmas rá, de legalább tisztít, és egy kis habot is képez pár másodpercre.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #347 Dátum: 2014. Május 14. - 10:10:53 »
Nem tudom, nálam az úti pakk része a Gillette Travel Tech és La Toja rúdszappan + Omega 11047 kispamacs.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető beldom

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 160
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #348 Dátum: 2014. Május 14. - 17:25:39 »
ha nincs itthon pre olaj akkor mivel lehet helyettesíteni milyen olajjal?
Nem probaltam, de ki fogom, ha nem mond vki vmi rosszat rola.
Super Secret Pre-Shave Oil Recipe
http://youtube.com/watch?v=27ALYNfxjq4

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #349 Dátum: 2014. Július 05. - 22:34:05 »
Korábban voltak némi fenntartásaim a pre készítményekkel kapcsolatban de....
Néhány napja kipróbáltam egy ajándékba kapott pre termékmintát(Köszönet Qka-nak érte). Elsőre nagyon meggyőző volt így azonnal szükségét éreztem beszerezni valami hasonlót.
 A választás a Prorasora(fehér) esett. Szerintem érezhetően hozzátesz a borotválkozás élményéhez így azonnal állandó helyet szerzett a készletben. Rövid tapasztalatom alapján nem nélkülözhetetlen viszont megéri használni. Az már csak grátisz, hogy az illata is baromira bejön :boldog:
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #350 Dátum: 2014. Július 06. - 04:37:45 »
A Proraso pre nálam afterként avanzsãlódott. Sokkal többet ér mint előtte. Én konkrétan érdemi våltozást nem tapasztaltam preként. Utána nagyon jó. Főleg ha még AS is megy rá. Jégkorszak.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #351 Dátum: 2014. Július 06. - 06:35:27 »
Én a héten leégtem a napon, a proraso pre jó szolgálatot tett.  :thumbup:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #352 Dátum: 2014. Július 06. - 09:52:36 »
Én használom a proraso pre-it. Ha lehet nem is borotválkozom nélkülük, mert érezhető a különbség! Szerintem:-)
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #353 Dátum: 2014. Július 06. - 10:59:45 »
Nyáron, nagy melegben proraso pre/post borotválkozás előtt és után is kötelező nálam. Imádom, amikor lefagy a képem.  :borz2:
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #354 Dátum: 2014. Július 06. - 12:38:27 »
A régi formulás még pre/post volt, az új már csak pre.
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #355 Dátum: 2014. Július 07. - 19:46:57 »
A régi formulás még pre/post volt, az új már csak pre.

de honnan lehet kiszúrni hogy mi a különbség? legtöbb oldalon még mindig úgy rendelhető hogy pre/post vagy akkor ott még mindenhol van raktáron régi?

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #356 Dátum: 2014. Július 07. - 19:55:11 »
Rajta volt a dobozán meg a tégelyén.

"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #357 Dátum: 2014. Július 07. - 20:08:53 »
Rajta volt a dobozán meg a tégelyén.



aham. text. remélem webshop-ban is lesz valami jele. inkább pre/post kell ha már lúd...

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #358 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 17:51:53 »
Anno ,mikor kedztem a DE-vel való borotválkozást, épp szereztem be a DM-ből a szükséges dolgokat pl maga a hardware egy R89,zöld Proraso krém és pre-shave(ha már flancolok legyen miden, gondoltam) és a szemben lévő boltban valami nagyon minimál pamacsot.Az első használat során  valamitől vagy a krém vagy a pre-shave rendkívül irritálta a bőrőmet,több napon keresztűl piros és nagyon száraz volt a az arcom egy bizonyos fele de csak ott. Telt múlt az idő és kisérleteztem mindennel Nivea tubusos krém (ami nem is rossz az árához képest 8 lej ami kb 550 ft),Vichy borotvahab(flakonos, ami szintén nagyon jó de eléggé drága is). Nemrég felfedeztem egy muehle siteoto ahonna sok finomságot lehet rendelni pl kis műanyag védősapkát borotvára hogy ne kelljen szétszednem mikor utazok stb s lattam fehér, az az, kvázi érzékeny bőrnek ajánlott Prorasot. Gyakran elkap a gépszíj mikor borotválkozásról van szó  :) és gondoltam hátha az jobban bejön és vettem krémet és pre-shavet. Alig vártam jöjjön a futár átvettem s már kevertem is a habot.(amúgy illatra a fehét Prorasóban kellems zöld tea illat dominál ami nekem nagyon bejött így utólag). Hamar kiderült, szomorúságomra és hogy vissztért a régi nemesis-em a piros és száraz bőr az arcom egyes részeim(a két orca körül kb és nehezen múlik el). Itt sajnos véget is ért a Prorasoval való viszonyom legalabbis a pre shave-el, mert mindkét esetben az volt a ludas (szerintem az tette tönkre az arcomat mert ott azokon a részeken hajlamos a száradasra de máshol nem,érdekes). Most jelenleg TOBS NAtural shaving krémet használok ami illatmentes és nagyon de nagyon jó.

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Borotválkozás előtti szerek
« Válasz #359 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 17:53:11 »
Hosszúra sikeredett  :) de valahol ki kellet hogy öntsem a szívem ugyebár. :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici