Szerző Téma: yamaguchi  (Megtekintve 5395 alkalommal)

yamaguchi

  • Vendég
yamaguchi
« Dátum: 2010. Április 07. - 20:01:18 »
Sziasztok,

Most találtam erre a fórumra.  Nagyon jó ötletnek tartom! Többen talán már ismertek a kispad.hu-ról.

Röviden:
hagyományos borotvával kezdtem (astra + gillette) ezt követte a gillette különböző műanyag fejű változatai, borotvahabokkal. majd match 3. Én nem szidom, nekem bevált. Aztán  újra a hagyományos borotválkozás jött van egy alap merkurom, de mindennapokra match 3. Elsősorban a borotvakrémeket szeretem, mostanában proraso, de a protugál vonal is bejön és a magyar cuccokat sem vetem meg. Fő a változatosság! :)

És ezúton is köszönöm Pengének a nagyszerű lord pengéket - beváltak, amikor hagyományossal borotválkozom, főleg azt használom.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:yamaguchi
« Válasz #1 Dátum: 2010. Április 07. - 20:09:39 »

Szia yamaguchi!

Isten hozott... Emlékszem, hogy dilemma volt még a kispadon, hogy M3 vagy DE. Szerintem nincs benne kivetni való, ha kevered a rendszereket,    mikor melyik esik jobban...

yamaguchi

  • Vendég
Re:yamaguchi
« Válasz #2 Dátum: 2010. Április 07. - 20:36:18 »
 A DE az igazi, az M3 a praktikus. Valójában M3-mal ugyanúgy hagyományos borotválkozást csinál az ember, ha pamacsot és borotvakrémet használ. Egyébként a DM-es pamacsom használom nekem bevált, ez disznószőr és egyre puhábbá válik az idők során. Azért rövidesen lesz majd egy borzszőrből készült is!

Nem elérhető finucci

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:yamaguchi
« Válasz #3 Dátum: 2010. Április 07. - 21:22:09 »
Szia, üdv a fórumon!

Bocs, de Mach, nem Match.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:yamaguchi
« Válasz #4 Dátum: 2010. Április 07. - 21:34:39 »
Én is használok néha 3pengést,csak a Lordtól.Szerintem mindenkinek van patronja itt is,ha sietni kell.

yamaguchi

  • Vendég
Re:yamaguchi
« Válasz #5 Dátum: 2010. Április 07. - 21:46:21 »
Számomra nem a borotva típusa az érdekes, hanem a stílus, rituálé (ebben tartom jobbnak a DE-t) és az egész, ami ehhez kapcsolódik, persze erről majd lesz még szó!

Örülök, hogy idetaláltam!

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:yamaguchi
« Válasz #6 Dátum: 2010. Április 07. - 22:02:06 »
Üdv köztünk yamaguchi! Én a te nevedhez mégis inkább egy IWASAKI-t vagy TOSUKE-t társítanék!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

yamaguchi

  • Vendég
Re:yamaguchi
« Válasz #7 Dátum: 2010. Április 07. - 22:13:57 »
Nem is tudom honnan jött hirtelen ez a név, mert vagy 15 éve nem karatéztam, mindenesetre ő egy híres mester és a képen is ő van.

yamaguchi

  • Vendég
Re:yamaguchi
« Válasz #8 Dátum: 2010. Április 07. - 22:15:25 »
A Tosuke persze jó ötlet. Neked van ilyen?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:yamaguchi
« Válasz #9 Dátum: 2010. Április 07. - 22:19:02 »
Igen, itt vannak a japcsijaim.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici