Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 696528 alkalommal)

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Szappan, krém
« Válasz #2130 Dátum: 2014. Január 01. - 14:15:29 »
Uhh... mannaszappan. Jobb ötlet híján egy karácsonyi csomaggal leptem meg a személyt akinek engedelmeskedni kell. Durva árak, mesteri marketing (megrendelés elküldése után villogó pop-up, hogy ha 10 másodpercen belül kattintasz még ezt a terméket is megkapod 20% kedvezménnyel stb.) de minőségben nem érzem kiemelkedőnek. Gondolkodtam, hogy bepróbálom a borotvaszappant, de nem ugrott be, hogy itt írtatok volna róla, szóval gondoltam hogy gagyi a dolog. Ez a like szám hihetetlen, de nekem is a 200 ismerősöm közöl kábé 30-an kedvelik, de többnyire - ahogy SicTransit írja - a "Tudsz fütyülni? Kapsz egy zoknit!" emberek. :D Szóval próbának elment, de nem hiszem, hogy még egyszer rendelek tőlük, azonban nem zárkózom el a magyar kisipari termékektől, ha van valami jó tipp borotvaszappan témában. Ez több mint tömbérdek!  :crazy:

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Szappan, krém
« Válasz #2131 Dátum: 2014. Január 01. - 14:36:24 »
Ismerek szappant készítő embereket. Mikor rákérdeztem, annyit mondtak, hogy speciális terület, 0 igény, ergo nem foglalkoznak vele. (Mondjuk a Manna talán megérdemel egy kis visszajelzést, ha nem jó a termék. Lehet, hogy azt hiszik, hogy tényleg prémiumot kap a vevő.)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2132 Dátum: 2014. Január 01. - 14:48:18 »
A majd' félmilliós lájk pont olyan kamu jellegű, mint a szövegek a termékekhez.  Nőknek pláne különösebb erőfeszítés nélkül is el lehet adni minden sz*rt (tisztelet a kivételnek), elég egy-két pl. fogyással, szép bőrrel és fittséggel kapcsolatos szót bedobni.
Nem az a baj, hogy a nőket ez is mozgatja, hanem hogy eszetlenül mindent elhisznek, ha ilyesmiről van szó.
Tehát ahogy Ed is mondta, megveszik pl. a borotvaszappant a párjuknak, aztán az lesz az eredmény, hogy mit eszik a sok hülye az úri borotválkozáson.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető Bloo

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Szappan, krém
« Válasz #2133 Dátum: 2014. Január 01. - 15:23:22 »
Azért is rossz ez, mert a Mannaszappan vásárlóinak döntő többsége nő, ők ezt jól veszik ajándékba a hímjeiknek, azok meg tapasztalat és összehasonlítás híján elkönyvelik a hagyományos borotválkozást valami misztikus, működőképtelen hülyeségnek.

Lehet, hogy megérne ez is egy P&P bejegyzést, mint az extrasol borotvakés?  :fejtor:
Hátha rágooglizik a hölgyemény, vagy a megajándékozott és akkor megvilágosul vagy elindul a lejtőn, ki hogyan látja...  :borotva2:
" 切磋琢磨  - Sessa Takuma - Minél többet tudsz, annál többet érsz! "

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2134 Dátum: 2014. Január 01. - 17:53:19 »
. (Mondjuk a Manna talán megérdemel egy kis visszajelzést, ha nem jó a termék. Lehet, hogy azt hiszik, hogy tényleg prémiumot kap a vevő.)
Én írtam, hogy használhatatlan, de elötte megpróbáltam a Szappantündérrel beszélni,merthogy így nevezi magát.A sokadik próbálkozásra felvette egy hölgy akinek megpróbáltam elmagyarázni mi a rossz a szappanban az illatán kívül.Mondtam,hogy nagybuborékos híg  hab, nem tartós, eltűnik.
Na ezen nagyon elcsodálkozott, mert a fiú kollégái is kipróbálták, nem panaszkodtak.Mondom, nyilván ha ott szeretnének továbbra is dolgozni. erre azt mondta Ő is használja,és Ő előbb az egyik lábát keni be, utána a másikat és így nem tűnik el a hab.
próbáljam én is előbb az egyikfelét az arcomnak utána a másikfelét.
Megköszöntem az ingyentanácsát. Na ezért nem lesz soha jó borotvaszappan Mo.-n, mert aki csinálja fogalma sincs róla mit gyárt.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #2135 Dátum: 2014. Január 01. - 18:04:21 »
Nem jó ezt hallani, egyrészt, mert ez a Mannaszappan újabban igen nagy nevet vívott ki magának (föl nem foghatom, honnan van 420 000 követője a Facebookon, tudjátok, mit jelent az a Mo.-i piacon?),

"A Manna sikerét sokan pusztán a kiváló reklámmal, marketinggel magyarázzák. Azzal, hogy felismerték, miként lehet megszólítani a magyar nőket egy új kozmetikai termékkel a piacon. Tény: a Manna hazai vásárlóinak többsége középkorú hölgy, nő és anya, akik közül sokan a családnak is vesznek Manna termékeket, így ténylegesen többen ismerik őket, mint ahány vásárlójuk van."

http://hvg.hu/enesacegem/20131212_Gyes_utan_kirugtak_erre_megcsinalta_a_Man

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2136 Dátum: 2014. Január 01. - 18:05:41 »
"Na ezért nem lesz soha jó borotvaszappan Mo.-n, mert aki csinálja fogalma sincs róla mit gyárt."

És mert ilyen-olyan okból oktalanul elhiszi, hogy jó, amit csinál(t). A kritika meg lepereg. Sebaj. Tóbiás :)
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #2137 Dátum: 2014. Január 01. - 18:09:09 »
"Na ezért nem lesz soha jó borotvaszappan Mo.-n, mert aki csinálja fogalma sincs róla mit gyárt."

És mert ilyen-olyan okból oktalanul elhiszi, hogy jó, amit csinál(t). A kritika meg lepereg. Sebaj. Tóbiás :)
Nem tekinthető érdemi kritikának egy elenyésző közösség igénye akkor, ha fogalmad sincs, hogy mit reklamálnak. Amíg egy szappankészítő férje nem lesz borotvafórumos, meg sem értik, hogy mit csinálunk.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2138 Dátum: 2014. Január 01. - 18:16:21 »
Nem jó ezt hallani, egyrészt, mert ez a Mannaszappan újabban igen nagy nevet vívott ki magának (föl nem foghatom, honnan van 420 000 követője a Facebookon, tudjátok, mit jelent az a Mo.-i piacon?),

http://hvg.hu/enesacegem/20131212_Gyes_utan_kirugtak_erre_megcsinalta_a_Man

"ráerősítettek az online marketingre"

igen, ezt mi is erősen észrevettük  ;D
Süket duma és csomagolás. Van bizony sok régebb óta munkálkodó natúrkozmetikum és pláne szappankészítő, akiknek nem virágzik így a dolog. Igaz, nem is tolják a lózungot.
A legjobban a termékekhez való hozzászólások szórakoztatnak. "Nekem nem működik. Miért nem?" Válasz: "Mert idő kell hozzá, vagy használj hozzá még ezt-azt a palettából" Nyilván vannak, akiknek bevált. Ha másért nem, a placebo hatás miatt :)
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2139 Dátum: 2014. Január 01. - 18:22:20 »
Lehet, hogy megérne ez is egy P&P bejegyzést, mint az extrasol borotvakés?  :fejtor:
Hátha rágooglizik a hölgyemény, vagy a megajándékozott és akkor megvilágosul vagy elindul a lejtőn, ki hogyan látja...  :borotva2:

Jó ötlet!
Úgyhogy este rendelek egyet, az pénteken megjön, hétvégén letesztelem, megírom, hétfő-kedd jöhet az igazság.   :naughty:
Zuhanyszappannak meg úgy is jó lesz.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2140 Dátum: 2014. Január 01. - 18:25:16 »
Lehet, hogy megérne ez is egy P&P bejegyzést, mint az extrasol borotvakés?  :fejtor:
Hátha rágooglizik a hölgyemény, vagy a megajándékozott és akkor megvilágosul vagy elindul a lejtőn, ki hogyan látja...  :borotva2:

Jó ötlet!
Úgyhogy este rendelek egyet, az pénteken megjön, hétvégén letesztelem, megírom, hétfő-kedd jöhet az igazság.   :naughty:
Zuhanyszappannak meg úgy is jó lesz.

 :2thumbup: :fetreng:
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2141 Dátum: 2014. Január 01. - 18:28:20 »
A balzsamot is meg kellene próbálni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2142 Dátum: 2014. Január 01. - 18:37:59 »
Na jó, a jószolgálat szép dolog, de azért számos súlyos ezreseket nem kívánok évkezdetnek a Mannaszappannál hagyni...   :naughty:

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Szappan, krém
« Válasz #2143 Dátum: 2014. Január 01. - 18:42:00 »
Pedig már akartam javasolni a pamacsot is, ami nem állati sörte  ;D
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Szappan, krém
« Válasz #2144 Dátum: 2014. Január 01. - 19:21:23 »
A balzsamot bevállalom anyagilag.
Küldhetek pü-t, Ed?
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici