Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467630 alkalommal)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Szappan, krém
« Válasz #3720 Dátum: 2020. Január 23. - 20:14:00 »
Ez még szuperkemény (értsd: alig kopó) szappannak is drágácska, de ha jól sejtem, öntéssel került a formába, tehát nem az a típus.

Én inkább valami bejáratott márkát vennék, pl. DR Harrist vagy az elvileg Budapesten is kapható Kentet (ha éppen prémium áron kellene brit fenyőillat). De ez a bolt tényleg drágának tűnik.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3721 Dátum: 2020. Január 24. - 08:22:34 »
A bolt árszínvonala a többi terméknél nem sokkal van a magyar webshopok felett, de ezt a konkrét terméket 14 GBP körül már sok helyen lehet látni Európában, tehát valahogy ezt sikerült túltolni.

Egyetértve a többiekkel, nem vennék ennyiért szappant. Kb feléért kiváló kemény szappanok vannak mindenféle illattal.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #3722 Dátum: 2020. Március 13. - 12:36:13 »
Na ilyet ki látott?:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Szappan, krém
« Válasz #3723 Dátum: 2020. Március 25. - 10:57:22 »
Na ez a pofátlanság csúcsa... nem elég hogy kamu kínai cucc, de még drágább is, mint az eredeti :D

https://www.aliexpress.com/item/4000584804298.html

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #3724 Dátum: 2020. Március 25. - 11:54:57 »
Foleg hogy most itthon 1200 a notinon.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Szappan, krém
« Válasz #3725 Dátum: 2020. Március 25. - 21:08:38 »
Astra501: szerintem más is úgy gondolja hogy pofátlanság, úgy tűnik egyetlen darabot sem adott el. Neten néztem, Olaszba kb 1.8-2.5 euró egy tégelyes Proraso. Jeleztem is páromnak, idén megnézhetnénk a csodálatos Itáliát... Csak sajnos a vírus közbeszólt... :(

Nem elérhető Sanzy

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Szappan, krém
« Válasz #3726 Dátum: 2020. Április 05. - 20:21:29 »
Vótmán? https://www.youtube.com/watch?v=_nSv_KURUnM

Ritkán tudok ilyen jót nevetni.És még komolyan is gondolja. :jajne: :jajne: A legjobb rész amikor olvassa a dobozra írtakat. :jajne: :jajne: Youtober.
Nem kell az oldalnak ilyen propaganda.Valaki kívülálló ezt látja még azt hiszi ide ilyen debilek járnak fórumozni.

Minden szava kincs  :sziv:
Csak erős idegzetűeknek: https://www.youtube.com/watch?v=Y-Jbzlh7-ZE

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Szappan, krém
« Válasz #3727 Dátum: 2020. Október 10. - 11:11:04 »
Müllerből szereztem múlt héten: Nom Aloa Verás borotvaszappan. Kegyetlen habgép. Odaveri a Palmoliveot is, pedig az se gyenge. Illatra citromos, elég tartós, van amikor a Pitralont(!) is elnyomja. Enyhén szárít, de melyik szappan nem?
HP

Nem elérhető pintadam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
Re:Szappan, krém
« Válasz #3728 Dátum: 2021. Február 02. - 22:06:17 »
Sziasztok!

Próbálkozott már valamelyikőtök átlátszó borotvagélekkel, mint pl a Nish Man Shaving Gel?
https://pbsdepo.hu/nish-man-fresh-active-shaving-gel-clear-borotvagel-1000ml-pro-size

Szakáll shavette-es formázásához gondolkodom rajta, illetve gyakolatilag bármilyen más, elérhető árú termékkel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3729 Dátum: 2021. Február 03. - 09:17:14 »
Szerintem semmi előre csomagolt, vegyileg síkosított cucc nem lesz olyan jó mint egy hagyományos vizes szappan van krém.

És hát nem tudom 3000-ért mennyire elérhető árú, tekintve hogy ez a végleges termék, és már nem habzik tovább. Nem lepődnék meg, ha egy 75ml-es hagyományos borotvakrém sokkal tovább tartana.

Nem elérhető pintadam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
Re:Szappan, krém
« Válasz #3730 Dátum: 2021. Február 03. - 10:10:49 »
Igen, ha pusztán gazdasági szempontból nézném, akkor használnám tovább a barbon, vagy a proraso krémemet.
A cél itt viszont pont az lenne, hogy ne legyen hab, és kicsit pontosabban lehessen látni meddig lehet húzni a borotvát, szép egyenes vonalat elérve a szakállvonalon. Természetesen a megfelelő síkosság elérése mellett.
Sima szappanokkal ezzel eléggé megszenvedtem, és a végeredmény sem volt tökéletes, ezért gondolkodtam egy áttetsző borotvagélen.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Szappan, krém
« Válasz #3731 Dátum: 2021. Február 03. - 13:51:37 »
Én nem használok ilyet, de az African Spa-nál láttam. Az African Spa borotvakrém jó cucc volt, sajna már nem gyártják, szerintem a gél sem lehet rossz. Mondjuk egységárban jóval olcsóbb az, amit linkeltél, de ez legalább kézműves magyar termék, megbízható gyártótól...

https://africanspa.hu/termek/african-spa-shaving-gel-smooth-borotva-gel/

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Szappan, krém
« Válasz #3732 Dátum: 2021. Március 05. - 09:14:50 »
Sziasztok, homályosítsatok már fel légyszíves hazai borotvaszappan témában. A Benke Erika féle szappan a Balatoni szappan? Ha igen, miért találom a weboldalukon a cégnév/név mellett, hogy Cinke-major Kft.? Azt hittem ez a kettő két különböző gyártótól származó szappan.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Szappan, krém
« Válasz #3733 Dátum: 2021. Március 05. - 09:24:46 »
Két külön gyártó... A Cinke szappan Benke Erika, Paks mellett Dunaszentgyörgy... A Balatoni szappan Giricz Zsuzsanna, Balatonkeresztúr.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Szappan, krém
« Válasz #3734 Dátum: 2021. Március 05. - 09:35:59 »
Kössszöntem!  :bow:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici