Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 855350 alkalommal)

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10455 Dátum: 2016. December 18. - 16:15:13 »
de biztos "pikkelsz" rám mert a sasféle dolgokat sem komálom  :fetreng:
Tőlem lehet a "legjobb", a Sas Józsitól feláll a szőr a hátamon.
Nagyobb ripacs nem sok van nála e hazában.

Ripacsnak, ripacs. S kevesebb tehetség szorult bele, mint munkakedv a Sztanahov szobrába, de ez a jelenet, sajnos, tükrözi a kis magyar lojalitásunkat. Azt a hatalmas egymás felé mutatott liberalizmusunkat.

Csak az úgy mond magyar "mentalitásra" reagálnék annyiban. Ez valami nép betegség Magyarországon? Önmagunkat úgy mond pocskondiázni mert a magyar ilyen olyan amolyan. Nincs olyan tv műsor vagy beszélgetés ahol ne hangzana el ez az úgy mond magyarozás. Mint ha mi lennénk a világ legostobább legrosszabb legjellemtelenebb stb népe. Az elmúlt bő 10 évben bejártam Európa nagy részét  Az Azov tengertől franciák olaszok belgák német stb népek között töltöttem nem kevés időt. És nyugodtan mondhatom el lehet hagyni ezt az ön gyalázást ,semmivel sem vagyunk rosszabbak senkinél. Még ha a média igyekszik is ezt elhitetni.Sőt !!!
De inkább zenéljünk :) ez most nagy kedvenc
https://www.youtube.com/watch?v=GXJifYl_byU
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10456 Dátum: 2016. December 18. - 16:22:46 »
Ha már ügyes lányok :)
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yC-Rt0TXnOY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Kávézó
« Válasz #10457 Dátum: 2016. December 18. - 16:36:28 »
Ez a kollektív mentalitás hazánk történelmi múltjából ered. Szerintem

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10458 Dátum: 2016. December 18. - 17:07:42 »
Ez a kollektív mentalitás hazánk történelmi múltjából ered. Szerintem
Nem gondolnám történelmi múltból erdőnek ,koromból adódóan nem emlékszem fiatal koromban ekkora negatívitásra. Inkább az elmúlt kb 10-15 év média munkájának gondolom.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Kávézó
« Válasz #10459 Dátum: 2016. December 18. - 17:16:11 »
Szerintem nagyszerűen tükrözi mentalitásunkat még a depressziós, önsirató, még az eljövendőket is jó előre megbánó himnusz is. Az önsajnálat legnagyobb mementója.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Kávézó
« Válasz #10460 Dátum: 2016. December 18. - 17:31:07 »
Hát igen, egy francia himnuszhoz képest nem egy techno mix az biztos. Ha valami beépül a köztudatba hosszú idő kiirtani belőle. De példának okádék ott vannak a nemzeti ünnepek, a 3-ból egy az ami ténylegesen egy pozitív történelmi eseményt ünnepeltet. Vagy a hagyományaink, nem koccintunk sörrel, evés közben nem beszélünk. Amilyen régre nyúlik vissza a magyar történelem, olyan sok rossz és negatív dolog történt velünk, főleg az utóbbi 170 évben.
Ugyanakkor a pozitív dolgoknak is tudunk mi örülni, lásd EB 2016. Egységesen ünnepelt az egész ország, mert volt minek örülni végre.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10461 Dátum: 2016. December 18. - 18:50:48 »
Nem tudom mért kell ahhoz egy esemény hogy örülni lehessen annak hogy Magyar valaki? Én spec utálom a focit csak a gurulóst. És minden ok nélkül tudok örülni annak hogy magyar vagyok. Vannak hibáink! és? ki tökéletes? kedvencem mikor haza térek külhonból és sokan azt hiszik valami paradicsomból ér haza az ember.Ahol kolbászból van a kerítés. Pedig lópikulát. Hogy vannak kint is értékelhető dolgok nem vitatom de szeretek haza jönni és nekem jó hogy Magyar vagyok. Sokak nagy kedvence a német. Az eltöltött idők tükrében kérdezem miért??? mitől??? Én nem csipázom őket és akkor finom voltam . Van egy két dolog amit elismerek bennük de nem tartom őket istennek ahogy sokan. Mivel sokan szeretnek velük példálózni azoknak azt szoktam mondani. Hogy csak egy dolgot tanuljanak meg tőlük! Soha semmilyen körülmények között semmilyen formában nem becsmérelik saját nemzetüket dolgaikat vagy bármit ami német. Ha ezt megtanulnák sokan Hatalmas előre lépés lenne.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #10462 Dátum: 2016. December 18. - 19:01:53 »
Barátom!

Szélső jobbos, magyar szellemű vagyok.

De sajnálom, hogy az önérzetedbe tapostam. És eélnézésed kérem. De attól eltekintve, nem vagyunk egyformák.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Kávézó
« Válasz #10463 Dátum: 2016. December 18. - 19:22:31 »
Igen, sajnos még egy jódarabig eltart, hogy igazán pozitívan tudjunk előre nézni. Ehhez persze az is kell, hogy végre honpolgáraink összefogjanak, ne fröcsögő szájjal egymásra mutogassanak...

Van még mit javulni.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Kávézó
« Válasz #10464 Dátum: 2016. December 18. - 19:24:06 »
Ha már ügyes lányok :)
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yC-Rt0TXnOY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ismered a bölcsességet: akármennyit gyakorolsz, akármilyen jónak is gondolod magad, lesz egy 10 éves ázsiai kislány, aki fölmossa veled a padlót. :D

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10465 Dátum: 2016. December 18. - 19:26:35 »
Biztos hogy sérti önérzetem minden olyan megnyilvánulás ami a magyarokat vagy magyarságot becsmérli. De elsősorban nem tőlem kell bocsánatot kérni.
Nem is hiszem hogy egyformának kell lennünk
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10466 Dátum: 2016. December 18. - 19:26:49 »
Annyira nem örülnék ha színpadon ez a kiscsaj csörömpölne mögöttem :) Nincs rutin és alázat csak technika.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10467 Dátum: 2016. December 18. - 19:28:05 »
De tényleg ügyes :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10468 Dátum: 2016. December 18. - 19:30:56 »
Mondjuk ez inkább az én világom dobolásilag

https://youtu.be/0_EFdod4YDo
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Kávézó
« Válasz #10469 Dátum: 2016. December 18. - 19:32:13 »
Annyira nem örülnék ha színpadon ez a kiscsaj csörömpölne mögöttem :) Nincs rutin és alázat csak technika.
Az engem is érdekelne, hogy mi lesz ezekből a csodagyerekekből, akikkel tele van a youtube. Session zenészek?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici