Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 855364 alkalommal)

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10470 Dátum: 2016. December 18. - 19:32:46 »
Ha már ügyes lányok :)
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yC-Rt0TXnOY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ismered a bölcsességet: akármennyit gyakorolsz, akármilyen jónak is gondolod magad, lesz egy 10 éves ázsiai kislány, aki fölmossa veled a padlót. :D
Nem az én világom ez a zenei műfaj de a hozzáállás és beleélés toppon van és nem beszélve a tudásáról az sem rossz  :2thumbup:
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10471 Dátum: 2016. December 18. - 19:33:31 »
Annak nem jók. Senki nem szeretne a ritmusszekcióba szólistát :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10472 Dátum: 2016. December 18. - 19:37:50 »
A kislány ügyes, de ez egy koreográfia. Minden mozdulat kigyakorolt és előre kitalált. A dobverő pörgetések is. Ez nem alkalmazható tudás csak látványpékség :) Remélhetőleg kinövi és jó dobos lehet.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Kávézó
« Válasz #10473 Dátum: 2016. December 18. - 19:37:59 »
Ha már ügyes lányok :)
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yC-Rt0TXnOY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ismered a bölcsességet: akármennyit gyakorolsz, akármilyen jónak is gondolod magad, lesz egy 10 éves ázsiai kislány, aki fölmossa veled a padlót. :D
Nem az én világom ez a zenei műfaj de a hozzáállás és beleélés toppon van és nem beszélve a tudásáról az sem rossz  :2thumbup:
Aha, irgalmatlan technikai tudással rendelkeznek a fiatalok. Oké, nekik már nem a Sokol rádióról kell lekagylózniuk a dolgokat és eljátszani egy WC-ülőke és seprűnyél gitáron, ott a youtube meg minden. Pont most néztem egy régi sztáregyüttes koncertjét a tévében és az elég "avantgarde" basszusgitár szóló közben azt gondoltam, hogy ez ma már egy jobb bulizenekarban is kevés lenne.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10474 Dátum: 2016. December 18. - 19:38:45 »
Ha dob akkor  Mike Portnoy
Ha bassus  John Myung
Nálam a topp listások
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Kávézó
« Válasz #10475 Dátum: 2016. December 18. - 19:43:42 »
A kislány ügyes, de ez egy koreográfia. Minden mozdulat kigyakorolt és előre kitalált. A dobverő pörgetések is. Ez nem alkalmazható tudás csak látványpékség :) Remélhetőleg kinövi és jó dobos lehet.
Az igaz. De ma már furcsa ez az egész. Lehet, hogy van 100e feliratkozója, nagy cég endorsere, nem is kell neki már zenekar, hogy megéljen a zenélésből, csak heti szintű feltöltések.

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Kávézó
« Válasz #10476 Dátum: 2016. December 18. - 19:44:20 »
Nem akarom kötni az ebet a karóhoz, de csak visszakanyarodnék még annyira, hogy a németeknek meg aztán van miért hajtaniuk, már csak a nemzeti bűntudat miatt is.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10477 Dátum: 2016. December 18. - 19:51:38 »
Nem akarom kötni az ebet a karóhoz, de csak visszakanyarodnék még annyira, hogy a németeknek meg aztán van miért hajtaniuk, már csak a nemzeti bűntudat miatt is.
Nem vettem, észre náluk bűntudatot. Büszkeséget annál inkább. És semmilyen formában nem engedik senkinek hogy becsméreljék őket.De lehet nem jól látom.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10478 Dátum: 2016. December 18. - 20:01:00 »
A kislány ügyes, de ez egy koreográfia. Minden mozdulat kigyakorolt és előre kitalált. A dobverő pörgetések is. Ez nem alkalmazható tudás csak látványpékség :) Remélhetőleg kinövi és jó dobos lehet.
Az igaz. De ma már furcsa ez az egész. Lehet, hogy van 100e feliratkozója, nagy cég endorsere, nem is kell neki már zenekar, hogy megéljen a zenélésből, csak heti szintű feltöltések.
Biztos hogy begyakorolt de begyakorolta ,és biztos hogy kell egy bizonyos szintű tudás hozzá...........én még a dobok elé sem tudnék ülni már össze dőlne  :fetreng:
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Kávézó
« Válasz #10479 Dátum: 2016. December 18. - 20:12:05 »
A kislány ügyes, de ez egy koreográfia. Minden mozdulat kigyakorolt és előre kitalált. A dobverő pörgetések is. Ez nem alkalmazható tudás csak látványpékség :) Remélhetőleg kinövi és jó dobos lehet.
Az igaz. De ma már furcsa ez az egész. Lehet, hogy van 100e feliratkozója, nagy cég endorsere, nem is kell neki már zenekar, hogy megéljen a zenélésből, csak heti szintű feltöltések.
Biztos hogy begyakorolt de begyakorolta ,és biztos hogy kell egy bizonyos szintű tudás hozzá...........én még a dobok elé sem tudnék ülni már össze dőlne  :fetreng:
Érzék kell hozzá, számomra egy felfoghatatlan misztikum. Párszor kíváncsiságból megpróbáltam, de ne is beszéljünk róla. Viszont egy basszusgitáros haverom meg teljesen vállalhatóan csörömpölt, pedig nem tanult soha, csak leült és egyből ráérzett.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10480 Dátum: 2016. December 18. - 20:12:21 »
Kell hozzá tudás, gyakorlás és szorgalom. Nem vontam kétségbe. De ez egy öncélú produkció, ami csak őt szórakoztatja. Nem hiszem hogy ebből a fajtaságból érdekes lehet egy egy órás koncert. A zene nekem másról szól. Az abszolút művészet. Ezt megnézem egyszer és többet nem érdekel. Egy Pink Floyd lemezt addig tudok hallgatni amíg el nem kopik :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10481 Dátum: 2016. December 18. - 20:23:02 »
Kell hozzá tudás, gyakorlás és szorgalom. Nem vontam kétségbe. De ez egy öncélú produkció, ami csak őt szórakoztatja. Nem hiszem hogy ebből a fajtaságból érdekes lehet egy egy órás koncert. A zene nekem másról szól. Az abszolút művészet. Ezt megnézem egyszer és többet nem érdekel. Egy Pink Floyd lemezt addig tudok hallgatni amíg el nem kopik :)
Ne érts félre nem ált szándékomban magasztalni. De jó és ügyes. Természetesen egy Dream Theater albumot évekig tudok hallgatni én is. Pláne az Awake című albumuk örök top 3-ban van.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #10482 Dátum: 2016. December 18. - 20:34:07 »
Ezt írtam minden hsz-ben. Igen jó és ügyes. Rengeteg munka van egy ilyen szólóban. A többit már leírtam :) Értsd jól :) Nem lehúzni akartam. Dícséretes ha valaki komolyan fektet energiát a zenébe. Én csupán arra reflektáltam hogy ez nem használható tudás zenekari szinten. Ő egy szólista. Ha hegedűs lenne akkor ok. De ő egy dobos aki főleg ritmusfunkciót kell betöltsön. Ha azt jól hozza és egy koncerten csinál egy max 5 perces szólót akkor ok a dolog. De még az 5 perc is sok néha :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Kávézó
« Válasz #10483 Dátum: 2016. December 19. - 00:19:02 »
a sok munkát elhiszem, hogy látványos, azt aláírom, de ha egyszer nekem  - nem ütősnek - is feltűnik hogy baromi pontatlan, akkor az bizony nagyon messze van a jótól.

Nálam a Victor Wooten koncert kapcsán az aktuális dobisten egyébként Dennis Chambers  :borz2:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=jTQkuhKOEfg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=jTQkuhKOEfg</a>
... a nyúlon túl?

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Kávézó
« Válasz #10484 Dátum: 2016. December 19. - 19:35:10 »
Szerintem nem mérvadó igazi sztárokhoz hasonlítani.......egyértelmű a tudás különbség....
Mike Portnoy top 1 nálam :2thumbup:  :bow:
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici