Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849436 alkalommal)

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Kávézó
« Válasz #60 Dátum: 2010. Május 11. - 20:00:52 »
Pietro tényleg olyan jók az orosz csajok?Több helyen is olvastam,azt hiszem te hiteles választ tudsz adni... ;)

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Kávézó
« Válasz #61 Dátum: 2010. Május 11. - 20:15:39 »
Azok  ;)  bár, attól függ kinek mit jelent a "jó" kifejezés  ;D  más típusúak, mint a közép-európaiak (pl. magyarok), szőkébbek/ világosabbak, de ez is ilyen átlagolás és szerintem átlagban vékonyabbak is. Egyszer fejvadászként dolgoztam a kinti Triumphnak (fehérnemű biznisz), és a vezető csóka, azt mondta hogy a cégnek (ami német) külön vonala van az orosz piac részére, mert egy nagyságrenddel el/le van csúszva a méretezés a némethez képest. Gondolom kb. olyan mint az USA-ban az M, Európában az L-nek számít....

Visszatérve a csajokhoz ;D, szerintem sokkal nyitotabbak kommunikációra, mint a magyarok/európaiak (persze tagadhatatlanul érdekli az, hogy külföldi vagy, azaz más, (bár én orosz-magyar keverék vagyok  :))több a szemkontaktus, flörtösebbek, sokkal "hagyományosabban/oldschoolosabban", ugyanakkor ultra-divatosan is öltözködnek, pl. magassarkú, egyszóval kevésbé emancipáltabbak, na! Ragaszkodóak, és legtöbb esetben fals nélkül. Szóval jók!  ;D

Nagyon sok nagyon szép barátnőm volt kint (szerintem szép leglábbis  ;D)  na jó van, többet nem írok, nagy tiszteletlenség lenne a párommal szemben, aki magyar és boldog jegyességben élünk már január óta!  ;)
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #62 Dátum: 2010. Május 12. - 17:14:02 »
Thaly, idézlek:

"VIII. Bp. Üllői út 102. Lánchíd Rádió Budapest FM 100.3 és Class FM 103.3 (ezeknél dolgozom azért írtam, hogy "itt")"

Ha jól emléxem gépészmérnök vagy ugye? Kérdésem: Mit keres egy gépész a rádiónál?  ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #63 Dátum: 2010. Május 12. - 18:52:48 »
Nem a szakmámban dolgozom stop. Vannak mindig jó ajánlatok, pl. ez az volt stop. Meg jól is érzem magam itt gy. vezetőként stop. Stop ;)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #64 Dátum: 2010. Május 12. - 21:02:15 »
Ok! Értem! Köszönöm! ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Kávézó
« Válasz #65 Dátum: 2010. Május 12. - 23:27:49 »
Nem a fórum profiljába illő kérdés fog következni (tőlem már szinte megszokott módon).  Van egy részben velúr cipőm, melynek velúr része kezdetben törtfehér volt, de már átment szürkésbe. Eddig nedvesen ultra dermmel tisztítottam fogkefével, de akárhogy is sikálom az eredeti színe nem jön vissza. Mint olvasgattam a neten, az lehet a probléma, hogy nem impregnáltam (talán így jobban megőrizte volna eredeti színét). Amit eddig találtam az a collonil soft cleaner nevezetű terméke, ez egy hab és a leírtak szerint elég mélyen tisztít. Aki tud más opciót az ne habozzon elmondani.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #66 Dátum: 2010. Május 13. - 00:28:52 »
ha jól emlékszem, sima szappanos víz, körömkefe, szigorúan a száliránnyal(?) szemben kefélve.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #67 Dátum: 2010. Május 13. - 07:13:13 »
Zolio,

bármilyen bőr (kivéve talán a fekete) nedvességgel érintkezve sötétedik! Velúrhoz vannak speciális tisztítószerek, viszont ha már megsötétedett, azt nem valószínű, hogy vissza tudod "világosítani".
Ha a kosz miatt szürkült be, akkor van esély, hogy egy spec. tisztítószert használva visszanyeri eredeti színét. Ha a nedvesség miatt sötétedett be, akkor esélytelen.
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #68 Dátum: 2010. Május 13. - 12:15:37 »
zolio- én is ajánlok neked egy-két dolgot bár konkrétan nem tudom, de hiszem, hogy a velúrra is jó lesz-e, ártani nem fog ártani.
 
1. Egy próbát Vanish szappannal tudnék ajánlani. Ez a szappan csodákra képes.

2. Régen hirdettek ilyen pasztát is, a tvshopon, ilyet viszont ne vegyél, de ebben is ugyanaz a szer van ami pont ilyen folt és egyéb kosz tisztításra alkalmazható és ezekben mind ugyanaz az összetevő van: Nátrium Perkarbonát. Kicsit nézz utána, hol lehet őt beszerezni és tiszta lesz minden, amit mással nemigen sikerült eddig kiszedni. Üdv: Penge 


Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Kávézó
« Válasz #69 Dátum: 2010. Május 13. - 13:01:13 »

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Kávézó
« Válasz #70 Dátum: 2010. Május 15. - 13:49:29 »
Sziasztok !


Miután ma reggel a razor bug ébresztett, elmentem az ecserire. Nem fűztem túl sok reményt ahhoz, hogy veszek is valamit, de nem jöttem haza üres kézzel:
- gillette slim twist kék nyelű, teljesen hibátlan állapotú, egy sima tisztítás/fertőtlenítés és használható. 400 Ft
- egy amerikai gillette alumínium nyéllel hagyományos fejjel. A nyél egy rövid tisztítás után már tökéletes, a fej még erős felújításra szorul....... 600 Ft
- egy borotva kés, amit nem is tudom miért vettem meg  ??? ;D  az állapota hagy némi kivetnivalót maga  után talán soha nem lesz belőle semmi, a felirata: Charlior 800 Ft

Egyébként elég sok gyalázatos állapotú kés volt, olyan mosolygós, és barázdált éllel.....ja és még sokat is kértek érte 2-3 e Ft  :o

Ma nem sok időm volt -talán egy óra - így azt hiszem még vissza megyek

Üdv.: Salmo

« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 15. - 14:12:34 írta Salmo »
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Kávézó
« Válasz #71 Dátum: 2010. Május 15. - 14:42:15 »
Mára terveztem, hogy kimegyek, de közbeszólt a család..., talán majd holnap belefér az időmbe.
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #72 Dátum: 2010. Május 15. - 16:05:38 »
Én a PeCsába akartam menni,bolhapiacra...de eső miatt kétlem hogy sok árus lett volna kint...
Kaptam tegnap egy régi utazós borotvakészletet.Benne kis sörte pamacs,Soluna open comb egész pofás borotva,szappantartó stb.Van vagy 30-40 éves, mindjárt megyek megpucolom rendesebben,meg átpolírozom aztán kipróbálom...

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #73 Dátum: 2010. Május 15. - 16:08:54 »
Morphin, PeCsába nem nagyon érdemes menni, Ecserivel jobban jársz! (Én is voltam ma kint, egy Észak-koreai kést vettem, majd rakok fel este képeket!)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #74 Dátum: 2010. Május 15. - 16:15:28 »
Hülye kérdés, de: hol van az ecseri?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici