Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 855036 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #765 Dátum: 2010. November 18. - 12:27:52 »
Mora 911-es késhez túlzás Fallkniven DC4-es élezőt venni? Nyilván egy kezdő "szettről" lenne szó, ami később jobb késekkel bővül.
Szerintem nem. Sógorom egy kínai bicskához (Sanrenmu 710) vett egy DC4-est, teljesen jó. Persze máshoz is használja teljes sikerrel. ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #766 Dátum: 2010. November 18. - 15:33:21 »
Nem mert én mostanáig is azt használom a terepen, bevált, későbbiekben is jó lesz a késeidhez. Feltéve ha őket nem vitrinbe szánod. Vigyázz, a gyémánt gyorsan kopik!

Nem elérhető messerfarkas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 296
Re:Kávézó
« Válasz #767 Dátum: 2010. November 18. - 19:30:51 »
Nincs köztetek valaki, aki már töltött ki W-8BEN formanyomtatványt?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #768 Dátum: 2010. November 21. - 10:52:47 »
Ma este elviszem a feleségem közelgő névnapja alkalmából egy Quimby koncertre...  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=VjWX-WPO6Hk&feature=fvw
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #769 Dátum: 2010. November 21. - 11:00:00 »
A közös Quimbi-Kiscsillag-Csík koncertre? Az biztos jó lesz...   :borz2:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #770 Dátum: 2010. November 21. - 11:04:03 »
Igen, Kalimpa imádja őket!  :)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető poe

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:Kávézó
« Válasz #771 Dátum: 2010. November 21. - 12:02:46 »
 :borz2:
Gerincedre vigyázz, ha belelendülnétek az ugrabugrába...  ;)
Quoth the raven, `Nevermore.'

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #772 Dátum: 2010. November 21. - 12:14:01 »
Köszi, de annyi hely nem igen lesz, az utolsó jegyekből sikerült elcsípni...  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #773 Dátum: 2010. November 24. - 18:25:38 »
Olvastam egy érdekes cikket a Natureben, hátha mást is érdekel:
http://www.nature.com/news/2010/101006/full/467650a.html
Azt írja, lehet hogy a biológia is ugyanolyan ugrás előtt áll, mint a számítástechnika tette nemrég, és az egyetemekről a lakásokba jut. Amiért ide linkelem, a következő mondata:
"...To do molecular biology on the cheap, biohackers have developed some creative workarounds:
-for a $10 microscope, pop the lens off a webcam and stick it back on backwards.
..."

Hátha érdekel valakit innen is :) Én megpróbáltam az itthon fellelhető webkamerákat, de nem sikerült kikapnom belőlük a lencsét, nagyon aljasan vannak összerakva :(

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kávézó
« Válasz #774 Dátum: 2010. November 26. - 11:42:13 »
A jövő hetet Horvátországban töltöm, van valami helyi specialitás hagyományos borotválkozás terén, amit javasoltok, hogy semmiképpen sem hagyjak ki? Krém, szappan, penge, As, stb...?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #775 Dátum: 2010. November 26. - 12:59:10 »
Szerintem pölö erre gondolnék: http://badgerandblade.com/vb/showthread.php?t=86321 sok vevő lenne...persze, tudom hogy Macedonia nem horvátország, de a cikkiró sem volt teljesen tisztában a határokkal...amik egyébként azóta is változtak... ;D de ha ez nem, nincs  akkor engem érdekel bármilyen helyi borotvaszappan...inkább nem rúd, hanem tálkás...

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Kávézó
« Válasz #776 Dátum: 2010. December 06. - 17:21:50 »
A gunmetal borotvák anyagukban ilyenek, vagy csak valami bevonat ami rajtuk van?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #777 Dátum: 2010. December 06. - 17:41:19 »
Bevonat, de ezt miért a Minden, ami OFF/Kávézóban kérded? Lenne helye, ahol ON lenne.  :evil:

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Kávézó
« Válasz #778 Dátum: 2010. December 06. - 17:45:57 »
A DE témában nem találtam nekem megfelelő topicot, így off-ba gondoltam még ha nem is off. :borosta:

Nem elérhető Vaszilij

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Kávézó
« Válasz #779 Dátum: 2010. December 09. - 20:00:46 »
Nem tudom, kitárgyalásra került-e már a betegségek és a borotválkozás összefüggése. V.ö. beteg férfi nem borotválkozik, ezért a gyógyulás szemmel is látható rajta. Akkor meg van borotválkozva.

Egyébként ezt az elméletemet különböző reklámok is megerősítik, pl. azok, amelyek különböző megfázás elleni szereket promotálnak. Ezekben gyakran előfordul, hogy apa rettenetesen meghűl, fekszik az ágyban borostásan, anya beviszi neki a szert, a következő képen pedig apa már frissen borotválva játszik a gyerekkel/sétáltatja a kutyát/egyéb.

Ezen elméletem folyománya egyébként, hogy a nők sohasem betegek, vagy legalábbis nem látni rajtuk, de ez már nem képzi e fórum témáját. :D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici