Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 855744 alkalommal)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Kávézó
« Válasz #9390 Dátum: 2015. Április 28. - 18:31:44 »
Nem feltétlenül olcsóra gondoltam, de nem is olyan indokolatlan horror árakra, amit kifejezetten a rongyrázó majmoknak alakítottak ki.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #9391 Dátum: 2015. Április 28. - 18:39:16 »
Urak, értelmes áron, értelmes időn belül kihez tudnék fordulni egy 73 mm-es kés munka-erszénytokját illetően? A késportálon nem jutottam dűlőre fgabesszel és ragával sem.
Mégis milyen? Mert zytelt sztem sok keéskészítő csinál. Az más kérdés hogy kûlön is vagy csak a sajátjához.
Késportálon megtanultam mi a türelem.  ;D
Bőrt. Zytelból te tudsz erszénytokot? Vagy ami gyak. a bakni fölé ér, az már erszény? :D
Amúgy kaptam kontaktot, már nincs is nálam a kés. Azért a kesportalos "nem tudom, hogy mikor tudom elkezdeni, nem tudom, hogy mikorra fejezem be" hozzáállás jelen esetben kiverte a biztosítékot.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9392 Dátum: 2015. Május 01. - 18:51:15 »
Ilyen sem történt még velem! Gondoltam megosztom, kissé komikus (vagy nem is annyira, de magyaros)

Elindultunk hosszú hétvégére wellnesselni, Fehérvár előtt jut eszembe, hogy fürdőgatya nem lett berakva. Sebaj, Fehérváron plázába be, vettem egyet. Aztán a sors úgy akarta, hogy ne legyen sokáig nálam az új szerzeményem, mert ma délelőtt még az új gatyával mentem be a Hotel Carbona natúr wellness részlegébe és egy szál faszban jöttem ki. Illetve tógában.
Valaki jó ötletnek gondolta, hogy itt és most hajt végre minőségi cserét úszógatya-fronton, szóval az ő vackát itt hagyta (azóta is ott lóg a gőz melletti fogason, nyilván valamelyik takarító örülni fog neki), az én új textilemet meg vitte.
Persze egy darabig kerestem, nézegettem a faszikat a medencék körül, gondoltam visszacserélem, de senkin nem láttam, a figura elpárolgott a zsákmánnyal.
Mivel más gatyáját nem veszem fel, így ma ismét el kellett mennem beszerezni egyet. Még szerencse, hogy fél Hévíz gyakorlatilag fürdőruha-bizniszből él és a május elsejei ünnepet a maszekok ignorálták a városban, szóval csak pénzkérdés volt beszerezni egyet.
Én gyorsan tanulok, így a második vásárlásnál azt mondtam, hogy jó nekem az 5 ezres kínai is (bár gyanítom az elődje, sőt mind ott készülhetett), hogy ha legközelebb ismét elcseréli valaki, akkor ne én járjak rosszabbul. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Kávézó
« Válasz #9393 Dátum: 2015. Május 01. - 18:56:46 »
Nem vagyok kárörvendő de  :fetreng:  :bocs:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9394 Dátum: 2015. Május 01. - 19:03:32 »
Nem vagyok kárörvendő de  :fetreng:  :bocs:

Legszebb öröm a káröröm, szívből jön s nincsen benne irigység.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Kávézó
« Válasz #9395 Dátum: 2015. Május 01. - 19:19:07 »
Anno a katonaságnál a vadiúj szivecskés boxerem nyúlták le.... :)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #9396 Dátum: 2015. Május 01. - 19:54:29 »
Urak, értelmes áron, értelmes időn belül kihez tudnék fordulni egy 73 mm-es kés munka-erszénytokját illetően? A késportálon nem jutottam dűlőre fgabesszel és ragával sem.
Mégis milyen? Mert zytelt sztem sok keéskészítő csinál. Az más kérdés hogy kûlön is vagy csak a sajátjához.
Késportálon megtanultam mi a türelem.  ;D
Bőrt. Zytelból te tudsz erszénytokot? Vagy ami gyak. a bakni fölé ér, az már erszény? :D
Amúgy kaptam kontaktot, már nincs is nálam a kés. Azért a kesportalos "nem tudom, hogy mikor tudom elkezdeni, nem tudom, hogy mikorra fejezem be" hozzáállás jelen esetben kiverte a biztosítékot.
Igaz, erszénytok, nem figyeltem.
Kicsit el vannak kapatva amúgy a "sztársávban", de ez ilyen sajnos. Én januárban rendeltem kést a szülinapomra, ez június vége, s nem biztos hogy meglesz.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9397 Dátum: 2015. Május 01. - 22:02:00 »
Nem vagyok kárörvendő de  :fetreng:  :bocs:

Dél óta (amikor ez történt) gyakorlatilag én is folyamatosan ezen röhögök, egyszerűen nem tudom feldolgozni azt a részt, hogy valakinek ne tűnjön fel, hogy más a méret, a szín, mint amiben érkezett.
Ezért gondolom azt, hogy nem véletlen volt. Ha én hoztam volna el valaki más gatyáját (a klasszikus tisztacsere ugye: én Józsi bácsival cseréltem :) ), akkor visszaviszem, felakasztom ahol találtam, és ha van olyan szerencsém, hogy még megvan az ott lógó sajátom és nem vitte el a károsult kárpótlás gyanánt, akkor abban ballagok el.
A szálloda parkolóját elnézve itt senki sincs abban a helyzetben, hogy ne tudna venni akár több váltásnyit is, mellényzsebből.
Egy vicc az egész. :) Mindenesetre emlékezetes hétvége lesz, az biztos! Jó, hogy eljöttem, szeretem az ilyen élményeket.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #9398 Dátum: 2015. Május 01. - 22:10:29 »
A szálloda parkolóját elnézve itt senki sincs abban a helyzetben, hogy ne tudna venni akár több váltásnyit is, mellényzsebből.
...biztosan busszal ment.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9399 Dátum: 2015. Május 01. - 22:22:25 »
A szálloda parkolóját elnézve itt senki sincs abban a helyzetben, hogy ne tudna venni akár több váltásnyit is, mellényzsebből.
...biztosan busszal ment.

Voltam magánsofőr.

Caaládi utakra elhoztam nem ritkán a Royce-t..

De volt döbbenet mikor a McDrive ban az arany nyíl volánja mögűl a  forintokat próbáltuk összerakni a gyerek sültkrumplijához.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9400 Dátum: 2015. Május 01. - 22:25:37 »
Magánsofőrök ennyire alul vannak fizetve?
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9401 Dátum: 2015. Május 01. - 22:26:43 »
Magánsofőrök ennyire alul vannak fizetve?

Nem.
Ennyire el b :censored:tuk a pénzt Bécsben előtte.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Kávézó
« Válasz #9402 Dátum: 2015. Május 01. - 22:42:24 »
Ja, ott lehet szórni.

Sosem felejtem el, mikor fiatal koromban először mentünk Bulgáriába a haverokkal. Repjegyet csak oda vettünk, hogy majd ott veszünk visszafelé. Zsebre vágtam egy bolgár havi átlagbért költőpénznek.
Aztán elittuk egy hét alatt. Dőzsöltünk keményen (akkoriban olcsó volt arrafelé a szesz), étteremben mindegyikünk mögött ott várt tettre készen egy-egy pincér.
Aztán egy hét elteltével arra józanodtam ki, hogy se pénzem, se repjegyem.
Két lehetőség volt: vagy beadom ott helyben az állampolgársági kérelmet, vagy összetarhálok egy vonatjegyre valót, másodosztály, nyolc fős kupé, 32 óra menetidő Burgaszból. Szerencsére akkoriban sok magyar volt arrafelé, összejött a lé.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #9403 Dátum: 2015. Május 02. - 09:03:01 »
Nekem kb. 100e Ft-nyi valuta volt a zsebemben tartaléknak a '90-es években, mikor lestoppoltam Barcelónáig, majd egy hónap múlva visszamentem vonattal Marokkóig, majd Portugáliába...
...haza hoztam mindet. ;)
Parkokban, folyóparton aludtam, csak kajára költöttem... akkor sem ittam túl sokat.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #9404 Dátum: 2015. Május 02. - 09:37:10 »
Nekem ez Balaton, kerékpárral.

Vonatra nem volt pénzem, ötlet: BICIKLI!

Fürdeni ott volt a tó, s a kis maszekoknál lóti-futizásért mindig csurrant pár százas, vagy alvás ingyen a raktárban.
Így mikor a nyár végén ÚRIASAN VONATTAL  begördültem a Délibe, több pénzem volt, mint anyám havi bére.

Ezt a mai fiatalok zöme nem éli meg. Köszönhetően a netnek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici